Ako dopadlo testovanie?

nelakuzelnecitanie
Moderátor
18. sep 2019

Už niekoľkokrát sme vám dali možnosť vyskúšať si naše produkty a popísať vašu skúsenosť. Ako test dopadol?
Prečítajte si postrehy priamo od vás, mamičiek:

https://www.kuzelnecitanie.sk/recenzie/

PS: V Albi testujeme radi a často 🙂 Stačí sledovať našu FB stránku, kde vás vždy na test vyzveme (napríklad obdobným obrázkom, ako dávam sem).
Test KČ chystáme ešte aj tento rok 😉 Skúste šťastie a možno sa stanete testermi spolu s vašimi deťmi práve vy!

editjal
18. sep 2019

juj no ja fcb nemam :(

purinkaa
18. sep 2019

Dobre vediet 😉...

onmaria
18. sep 2019

☹️ aj ja sa pripájam k tým nefejsbukovym..ako sa môžme zapojiť my?
@nelakuzelnecitanie

1kriosa1
18. sep 2019

Už vás mám aj lajknutých 😊 👍

helen11
18. sep 2019

Prečo nie 👍 vyskúšame

nelakuzelnecitanie
autorModerátor
19. sep 2019

@onmaria O prebiehajúcej výzve na FB budeme informovať newslettrom. No a tam bude uvedená možnosť zapojenia sa prostredníctvom emailu 🙂

miriskaz
19. sep 2019

@nelakuzelnecitanie tak to je super správa,že netreba FB.😍

onmaria
19. sep 2019

@nelakuzelnecitanie super!ďakujem.tak treba sledovať fb hej?

nelakuzelnecitanie
autorModerátor
19. sep 2019

@onmaria Buď sledovať FB, alebo sa treba prihlásiť (ak ešte nie si) k odberu newslettrov na stránke kuzelnecitanie.sk. Zaregistrovaných o prebiehajúcej výzve informujeme aj takto 🙂

onmaria
19. sep 2019

@nelakuzelnecitanie áno,som registrovaná,nakoľko sme kupovali všetky knihy cez web.o testovaní ktoré bolo teraz pred cca týždňom mi info neprišlo žiadne,prišiel mi len mail o novinkach..tak uvidíme.

nelakuzelnecitanie
autorModerátor
19. sep 2019

@onmaria Je to čerstvá vec, ktorú sme s kolegom dohodli dnes a to na základe vašich dotazov, ako sa zapojiť, ak nemáte profil na FB. Tak sme to takto vymysleli. Do budúcna sa informácia dostane už aj k týmto záujemcom 🙂

onmaria
19. sep 2019

@nelakuzelnecitanie jeee,super,si perfis! 👍
Ono,vieš,je doba fejsbukova a instagramova..ale mnohé (uvedomele) mamy tomu este nepodlahli..akože hej,beriem to,aj rešpektujem,aj verím,že sa človek dostane k mnohým ďalším známym..ale celkovo som názoru,že FB nerobí dobrotu,preto tam nie som,teda hovorím za seba.
Takže ďakujem za možnosť,ktorú Albi dalo aj nám nefejsbukovkam 😉

helen11
19. sep 2019

@nelakuzelnecitanie a musíš byť zaregistrovaná? Stačí si dať odber newslettru?

nelakuzelnecitanie
autorModerátor
19. sep 2019

@helen11 Stačí len vyplniť mail adresu a pridať sa tak k odberu noviniek. V päte stránky kuzelnecitanie.sk

helen11
19. sep 2019

@nelakuzelnecitanie Áno, to som spravila. Teda nemusím byť zaregistrovaná na stránke, to som myslela.