Ako vzniká Kúzelné čítanie?

nelakuzelnecitanie
Moderátor
20. sep 2019

Zaujíma vás ako Kúzelné čítanie vzniká? No, je to v celku zdĺhavý proces. Ale radi sa s vami podelíme o nejaké tie pikošky z výroby 🙂

Tak napríklad – len také piesne do knižky. Tie predsa musí niekto napísať, zhudobniť, zahrať, naspievať....Príprav habadej. No vieme, že detičky pesničky milujú, preto sa ich snažíme do knižiek vkladať vo veľkom.
Ak vás príprava pesničiek zaujíma, môžete pozrieť na toto video z nahrávania piesní:

https://www.youtube.com/watch?v=2A4iytLCMtk

Ak vás zaujíma celý výrobný proces, tak si ho v skratke môžete prečítať tu:
https://eshop.albi.sk/clanky/133-ako-vznika-kuz...

petulatqo
20. sep 2019

Ste úžasný ❤️ dobrá práca a super výsledky 👍 tvoriť krásne knihy a pre tie naše zlatíčka 😈 je sen a su skutočne kúzelné 😊 taká práca by ma bavila

editjal
20. sep 2019

my este knihu ani pero nemame... teraz vas tu sledujem vsetko o kniha atd a neskutocne sa mi to paci... tak na vianoce uz mam darcek pre dcerku.

ivki7
20. sep 2019

Super super super nadherne na tu knihu rozviaz jazycek sa tesim vlastne na vsetky pre najmensich 😊 aj ked nasa zatial nema logo problem ale pri tych pesnickach a spievani s nimi si zdokonali slova a krasne vyslovnost.velke vaaau za tak skvele napady uz sa neviem dockat tej zlavy. Sledujem kc hned ako vstanem pozriem konika som rada ze to tu je presne toto vsetko som si potrebovala prestudovat som zvedava ci krpatu knihy zaujmu ale verim ze ano zatial sme mali len take pre vnimave deti a 3d knihy.😍

anka2103
20. sep 2019

Veľmi náročný proces, ale stojí za to 😊

kajkach
20. sep 2019

Vždy sme s manželom uvažovali ako je možné, že to funguje tá fólia nás prekvapila 😁 mysleli sme si že nejaké čipy sú zabudované v knižke 😁😁😁👍🏻👏🏻 Ďakujeme za info

klauduska33
20. sep 2019

Krásna práca stojí to za to ☺

livizi
21. sep 2019

9 mesiacov trvá výroba jednej knižky od nápadu až po predaj, nuž, je za tým kopec kopec roboty.. Ale výsledok stojí za to 🙂

fidorka221
22. sep 2019

@nelakuzelnecitanie Vdaka,za nahliadnutie do "kuchyne"🙂stale som tuzila vediet ako sa take dielko rodi...