VYHRAJ nový 3D model BETLEHEMU

nelakuzelnecitanie
Moderátor
19. sep 2019

Ešte sa len skončili prázdniny, začala škola a ani sa nenazdáme a sú tu Vianoce. My v Albi sme vianocovali už od začiatku roka. Už odvtedy sme usilovne pracovali na úplne novom type hry – 3D modele vianočného Betlehemu.

Prostredníctvom neho si vianočnú atmosféru dotvoríte 10 tradičnými vianočnými koledami v milom detskom podaní. Dozviete sa zaujímavé informácie, napríklad na čo slúžia jasličky, čo je kadidlo a myrha alebo ako to bolo s Tromi kráľmi. Nakoniec si už, ako zvyčajne, v zábavných kvízoch overíte, koľko ste sa toho o Ježiškovi naučili.

Koledy z Betlehemu si môžete pustiť napríklad pri pečení medovníčkov s vašimi malými pomocníkmi, alebo pri zdobení príbytkov vianočnou výzdobou.
Kto by si nechcel vytvoriť takú krásnu vianočnú atmosféru spolu s deťmi?

Napíšte mi, čo pre Vás znamená slovo Vianoce. Za odmenu jednej z vás pošlem tento nový Betlehem 🙂

PS.: v predaji dostupný už teraz 😉

https://eshop.albi.sk/kc-betlehem-sk/

Tak súťaž v tejto chvíli vyhodnotená. Betlehem poputuje sem: @lubica285 - gratulujem 🙂 Ostatným ďakujem za účasť 🙂

mooonika1975
21. sep 2019

Vianoce sú pre mňa rodina, kľud, nič nerobenie, teplučko a kľud. 😃

lolitha
21. sep 2019

@nelakuzelnecitanie Krasny Bethlem .Vianoce su najkrajsi cas v roku kedy na svet prisiel Pan Jezis je to pozehnany cas Mne je Na Vianoce zvykne byvat smutno travim ho z najblizsimi pecieme Variíme

luz5
22. sep 2019

Pre mna Vianocny cas znamena pokoru a vdaku za to, co mame, a prosba o to mat to i nadalej. Odkedy sme zazili stratu najblizsich, je tento cas pre nas vynimocny. Nie rozpravkami, svetielkami, darcekmi, hostinou... len tym, ze oslavujeme dalsi rok, kedy sme mali to stastie byt spolu a spominame s laskou na tych, ktori chybaju...

romana564
22. sep 2019

@nelakuzelnecitanie
Vianoce su rodina. Ludia, ktori sa v tento carovny cas spolu stretnu. Ziadny zhon, ziadny stres. Zabudame na hadky a spory. Uzivame si tych par okamihov tohto vzacneho casu, kedy vzduch vonia inak a svetlo svetielok oziaruje dom. Spominame na tych co uz s nami, nielen toto kuzelne obdobie, nemozu byt. Je to snutne i zaroven tak radostne obdobie. Zdobenie domu, pecenie s mamkou, vyvaranie mnozstva jedla, ved aby nik nezostal hladny. ☺️ Proste pohoda.

snoofy987
22. sep 2019

Vianoce su pre mna najkrajsie obdobie v roku hlavne od kedy mam deti 🙂 vtedy clovek pochopi ze cas straveny s rodinou je na nezaplatenie 🙂 my mame vianoce stale v kruhu rodinu milujem stedru veceru kde sme vsetci pokope a darceky a tie rozjasnene ocka deti ako pozeraju a tesia sa co jezisko priniesol 🙂

nisa_666
22. sep 2019

U nas su vianoce o celej rodine...vzdy sa stretneme u ineho z rodiny a uzivame si krasnu atmosferu s detmi a starymi rodičmi. Darčeky su uz len ako ceresnicka na torte...

matina18
22. sep 2019

@nelakuzelnecitanie vianoce pre mna znamenaju vela ❤️ a teraz oto viac ked ho travime uz aj s nasou prvou dcerkou ❤️ tesim sa na jej rozziarene ocicka ked uvidi stromcek a vonku sneh a bude sa z toho uprimne tesit ❤️ bohužiaľ nemozeme byt s tymi ktorymi by sme chceli aj ked vianoce beriem ze pri stole ma byt cela rodinka ❤️ tesim sa na ne a chcem aby si ich moja mala uzila co najkrajsie ❤️ aj ked uz to nie su take vzacne vianoce ako sme prezivali mi ked sme boli maly 😞❤️

renata_b
22. sep 2019

Vianoce pre mna znamenaju v prvom rade moznost zastavit sa a stravit vsetok cas s mojou rodinou a detmi a byt tu len pre nich. Mam radost vidiet ich rozziarene ocka, ked rano vstanu a zbadaju ozdobeny vianocny stromcek a svetielka na nom. Usmev na tvari mi vycaria moji synovia, ktorio sa uz dlho tesia na darceky a nevedia obsediet pri stedrovecernom stole, kym zazvoni Jezisko, ze si mozu ist rozbalit darceky. A neskor v pokojnej atmosfere mozeme oslavovat narodenie Jeziska. Ludia su vtedy ini - mili, kludni, privetivi, nervozita a podrazdenie zostane vzdy vonku za dverami.
Znamena to pre mna trosku aj smutok, ze nie so vsetkymi mozeme travit tieto pokojne dni.
Skoda, ze su take kratke a tak rychlo prejdu. O to viac sa tesime na dalsi rok a na dalsie vianoce

beba96
22. sep 2019

Nezabudnuteľné chvíle v kruhu rodiny

lubica285
22. sep 2019

Ďakujeme za výhru 💕

vipvip151
23. sep 2019

vianoce su pre mna dni pokoja... pohody... rodiny... lasky... a momnetalne uz aj radosti detskych oci pod stromcekom 🙂

zuzana5511
23. sep 2019

@nelakuzelnecitanie uz teraz mam motylikov v bruchu...staci mi povedat slovo Vianoce ach ako ich ja milujem, vsetok ten stres, pecenie......darceky a potom ten nevysvetlitelny klud ktory nastane, nechapem ale na Stedry den sa mi vydari kapustnica ovela lepsie ako cez rok to bude tym duchom Vianoc...inak mne zacina vianocna naladicka uz v sept. heeeeee

miriskaz
23. sep 2019

Kocky súťaž je ukončená!!

mimus111
24. sep 2019

Vianoce sú pre mňa cas strávený s rodinou bez všetkého zhonu. Pár dni v klude prežitých v kruhu svojich milovanych.

2lenka1991
24. sep 2019

Je to čas pokoja a lásky, kde sa rodina stretáva pokope. A deťom vyčarite úsmev na tvári a radosť v ockach pri otvorení darčekov. Ta radosť je na nezaplatenie

niba0717
24. sep 2019

U nas je to asi takto :D najprv uz od oktobra vymyslam pre druhych tie najsamsuperlepsie darceky, vacsinu aj tak zhaname na poslednu chvilu nevadi :D vianocne kolaciky peciem uz od zaciatku decembra a lineckych mam na stedry den uz len tak aby sa nepovedalo :D najvacsiu radost maju nase deti a este vianoce su cas kedy sa stretneme aj so vzdialenejsou rodinou 🙂))

michaela274
25. sep 2019

Okrem príjemných starosti s chystanim sa na Vianoce je super akákoľvek aktivita s deťmi,ktorá sa zamera na podstatu Vianoc a Betlehem k tomu patrí, potešili by sme sa mu ;)

miroslavakuk
9. okt 2019

Vianoce sú chvíle keby sa čas spomalí. Zbožňujem chvíle s rodinou, chystaným štedrej večere pri tom počúvať koledy potom si užívam balenie darčekov. Večer do kostola. Tieto spoločné chvíle su vzácne. Rada na ne spomínam a teším sa vždy na ďalšie Vianoce.