Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Chcete byť tvorcami Kúzelného čítania?

iva_kuzelnecitanie
Moderátor
7. aug 2020

Aby bola ponuka knižiek a hier čo najpestrejšia, je potreba veľa fantázie. Texty, ilustrácie, piesne, hry – to všetko sú dôležitosti, ktoré robia knižku jedinečnou. A nápadov veru nie je nikdy dosť!

Minulý rok sme vás, mamičky z Modrého koníka, oslovili s možnosťou spolupráce na tvorbe Kúzelného čítania. A i vďaka vám, dostali možnosť uzrieť svetlo sveta knihy ako sú Rozmotaj si jazýček, Hravé slovenské dejiny či pripravovaná Detská biblia. 🙂

Krátite si čas písaním básní? Radi kreslíte? Skladáte piesne? Či tvoríte hry?

Ak si myslíte, že vaša tvorba by nemala zostať len doma na papieri, môžete sa o ňu s nami podeliť a poslať nám ukážky svojich prác na email: info@kuzelnecitanie.sk

Vašu tvorbu si poctivo prejdeme a radi s vami nadviažeme spoluprácu. Samozrejme, ide o platený džob. 😉

Tešíme sa na Vašu fantáziu. 🙂

irenaliza
8. aug 2020

@iva_kuzelnecitanie super u nás skôr kreslia a píšu dve staršie dcérky 12,15 rocne dve mladšie to majú rady a pozerajú ich kresby a smejú sa. Prajem nech nájdete super ľudí inak robíte super knižky. Klobúk dole. A vďaka za super i fa celý týždeň.

kajkach
8. aug 2020

@iva_kuzelnecitanie máte záujem aj o príbehy pre deti? U nás v rodine sa veľa tvorí a moja maminka už napísala knižočku pre deti, aj ju vydala Veselá Abeceda sa volá a ja tiež rada tvorím no najmä príbehy pre našich drobcov.

iva_kuzelnecitanie
autorModerátor
14. aug 2020

@kajkach Dobrý deň, určite môžete poslať ukážku tvorby. Radi sa s ňou oboznámime. 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli