Aké je vaše najobľúbenejšie LEGO DUPLO?

bara_lego
10. okt 2016

Moje kamarátky hovoria, že LEGO DUPLO je závislosť, a už majú doma niekoľko boxov plných kociek. Vraj sa nedá vydržať len pri jednej stavebnici 🙂 Ale aká je u vás tá naj? Vyhrávajú u vás zvieratká, hasiči, vláčik alebo napríklad Disney postavičky?

LEGO DUPLO predstavujú príjemný spôsob, ako rozvíjať vaše deti a ich schopnosti. Kocky LEGO DUPLO prinášajú deťom hru s nekonečnými možnosťami. Pri hre deti rozvíjajú svoju osobnosť, sociálne schopnosti, ale i kreativitu, jemnú a hrubú motoriku, schopnosť riešiť problémy i premýšľanie. A to všetko je s LEGO DUPLO veľká zábava! 🙂 ❤

ajsha123
15. okt 2016

Obľúbené je každé Lego, hlavne, aby sa z toho dalo niečo postaviť. Máme viac sád a všetky využívame.

fidorka221
15. okt 2016

My sme mixli dievčenskú a chlapčensku verziu Dupla dokopy do jedného boxu a obe deti sa s tým vyhrajú do bezvedomia 😉 Nemyslim, že majú niečo oblubene, lebo sa hrajú so všetkými kockami. Mala si stavia farmu alebo domček pre Duplo bábiky a malý garáže pre auta alebo vysoké mrakodrapy.

cevrik5
16. okt 2016

U nas je farma, lebo su tam zvieratka a policajt s ujom zlodejom lebo tam je zase auticko a motorka. My mame radi hlavne zvieratka a nieco v com sa daju zvieratka povozit.

kivvinka
16. okt 2016

Syncek Alex ma rad tiez zlodeja a policajta , papa s nimi, ked ideme autom na vylet oni idu s nami 🙂 vsetko im ukazuje 🙂 o chvilku ma narodeniny a v skrini ho uz caka nove lego moj prvy vlacik myslim ze bude nadseny.

erikaseb
16. okt 2016

Dcérka keď chodila do škôlky zbožňovala lego duplo veľký domček, to bojovali kto bude prvý v škôlke. Pre synčeka chystáme lego duplo k 2 narodeninám, zatiaľ skladal u sesternicou, super zábava. 😀

sasena12
16. okt 2016

My mame toho viac oblubeneho, mame sady pomixovane spolu a dokazu z toho postavit vselico, mame uz nejaku zbierku a planujeme ju doplnit aj teito vianoce. Baby sa velmi radi hravaju s vlacikom, taktiez radi stavaju rozne hrady, nemocnicu... a top su u nas zvieratka a panacikovia, ktori pri kazdej hrej nesmu chybat 🙂

nikalea_at
16. okt 2016

My sme sa vďaka Lego vláčikom s písmenká mi a číslami naučili toho dosť veľa napísať svoje meno a rodičov bračekov aj keď toto Lego bolo veľký problém zohnať s Abecedou ho skoro nikde nemali

leeaa8
16. okt 2016

my mame len s číslami...a maly sa uz naučil do 20 pekne počítať.Písmenka pozna len A , B, C, D. Dalej sa este učíme...Potešilo by velmi k 5tým narodeninkam.

rena107
16. okt 2016

U nás syn zbožňuje zvieratká a farmu. Som tomu rada, lebo sa o ne stará a tak sa učí. Ale úplná topka je vláčik. Ten síce nemáme doma ale pravidelne raz za mesiac urobím synovi prázdniny v škôlke a chodíme do materského centra kde my s dcérkou tancujeme a on sa za ten čas môže s tým vláčikom pohrať. To je pre neho veľká vzácnosť.