Majú vaše deti rady stavebnice LEGO DUPLO?

bara_lego
Moderátor
23. okt 2017

A pamätáte sa, v akom veku ste im kúpili ich prvú sadu? Ktorá to bola? A majú ju ešte? Veľmi ma zaujíma, po čom ste na začiatku siahli. A napríklad práve váš výber inšpiruje nejakú mamičku, ktorá nad prvým nákupom kociek LEGO DUPLO práve uvažuje!

bara_lego
autorModerátor
6. nov 2017

Díky moc za sdílení obrázků a příběhů s vašimi prvními stavebnicemi. Vašich příspěvků bylo tolik, že mi trvalo další týden si je všechny pečlivě pročíst. Dělá nám velikou radost, že si vaše děti stavebnice LEGO DUPLO tak užívají! ❤

111mirus
23. nov 2017

My lego Duplo milujeme, dcérka ho prvý krát dostala na prvé narodeniny, odvtedy sa s ním hrame každý deň, teraz má tri roky. Mladšia má ešte len 7 mesiacov. Mame ho na kilá a úplne všade.... ZOO, safari, farmu, kombajn, smetiarov, umývačku, traktor,vláčik, domček,pirátsku loď, lietadlo, policajnú, požiarnu stanicu, hrady, drakov, Disney, dinosaurov, indiánov, kovbojov... JOJ a čo ja viem čo všetko ešte...tam sú celé vyplaty už, ale naše deti sú prvé v rodine, tak potom posunieme, najviac teší maminu... neľutujem, je to super investícia, keď je vonku škaredo, dokážeme sa s ním baviť hodiny, a ja ho rada večer triedim, keď detičky spia.

tindes
15. feb 2018

@dankamat dobry vecer chcela by som sa spytat prosim kde Ste kupili tu sadu duplo batman a za kolko prosim..? Syncek po nej hrozne tuzi,dakujem.

nickyva
15. feb 2018

Najprv mala dcerka tie velke lego kocky ale dlho o ne nejakmvila zaujem. Tusim prvy balik dostala v roku. Teraz dostala na vianoce hubelino gulockovu drahu a tu zboznuje, museli sme dokupit viac kociek duplo, aby sme vedeli rozsirit a viac kombinovat drahu 😊

wevewe
15. feb 2018

Prvý bol vláčik a zatiaľ najväčší úspech má veľký lunapark a škôlka

biba12
15. feb 2018

My sme kúpili Duplo lego vláčik, potom sme dokúpili k nemu ešte nejaké časti. Nakoniec ešte Mcqeena a také to lietadlo z rozprávky, teraz si názov nespomeniem 🙂

veronikasa
15. feb 2018

Prvu sadu dostala starsia dcera pred troma rokmi, bola to hello kitty karavan, druhu mame eskimakov od minuleho roka, hrame sa všetky tri, uvažujem nad ďalšou aby sme mohli kombinovat viac kuskov.

dankamat
15. feb 2018

@tindes Mali ho viacerých e-shopoch kúpila som za 48€, ale oplatilo sa.

hiro
15. feb 2018

Toto je stara tema ;)

@tindes https://www.amazon.de/s/ref=nb_sb_noss_2?__mk_d...
Postovne zdarma ale uz je tam vyssia cena...

evasarlota
15. feb 2018

@tindes ja som kupila v All Toys alebo pozri na nete, maju ich viacere obchody https://www.mall.sk/lego-1-4/lego-duplo-10842-v...

kompy
15. feb 2018

Milujeme lego duplo. Mám tri deti (10,4,2 ročné). Prvé lego bolo Hello Kitty vlaková stanica. Máme ho doteraz, postupne k nemu pribudla Princezná Sofia s lietajúcim koňom, Peppa Pig domček a teraz bágre a traktory. Deti sa denno-denne s ním hrajú, najstaršia už má aj Lego Friends, nejaké tri sady. Keď sa hrá sama, tak väčšinou s lego friends ( to sú maličké dieliky) a keď so súrodencami , tak s duplom. Už len vyhrať zájazd do Legolandu a všetci by sme boli šťastní 🙂))

jany205
15. feb 2018

@bara_lego Nám prvú stavebnicu lego priniesol tieto Vianoce Ježiško, bola vysnívaná a bola veeeelka radosť. Stavebnica Veľký lunapark a teraz cez víkend som jej urobila veľkú radosť narodeninovou

jany205
15. feb 2018
romco3
3. okt 2018

kupoval niekto z vas pouzivane lego duplo na kila (hlavne z Ceska, kedze v SR toho vela nie je). Oplati sa to? Neviem kolko sa toho zmesti do kila a co mozem od toho ocakavat?

nickyva
3. okt 2018

@jany205 dobry den, ten zabavny park nahodou nechcete predat? Dakujem

jany205
3. okt 2018

@nickyva dobrý večer, určite nie 😁 Dcéra má len 4 roky a každý deň sa s ním hrá 😎

nickyva
4. okt 2018

@jany205 zlata, aj nasa sa hra denne s legom a o tento pisti cele leto ale sakra drahe, tak sme jej to nechceli kupit len tak, ewku na vianoce 😀

12romi34
30. jan 2019
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

ano a velmi, al en astriedačku sa hraju aj s velkymi kockamil, vyzeraju ako tehličky. Stavaju z toho rozne veže, bunkre, paradne si s tym vyhraju

essenceee
15. mar 2019

niečo take som videla aj v školke kam chodia naše deti a videla som, ako z toho postavili hrad a hrali sa na princezny čo byvaju na hrade 🙂