Máme radi Lego duplo

rubinka
22. júl 2013

Sú tu maminky ktoré radi kupujú pre deti Lego duplo? Aké sady doma máte a čo má u vašich detí najväčší úspech?

nikolet_89
22. júl 2013

@rubinka my mame zatial ZOO iba, a rozmyslame, ze postupne dokupime este zopar, pretoze sa malej lubi 🙂

rubinka
autor
22. júl 2013

@nikolet_89 - my máme tiež zoo a ešte domček a autíčka cars, a teraz malá dostane na narodky domček macka pú, sa mi strašne zapáčilo rozprávkové duplo princezny a tak...

babul83
22. júl 2013

Máme základnú veľkú krabicu, polárne ZOO, hasičskú stanicu, stavbu, báger, nákladiak. Je to to najlepšie, čo sme mohli deťom kupovať. Starší to má od cca 2 rokov a mladší už ako 10 mesačný dával tieto kocky na seba. Milujú lego a počas zimy sa s ním každý deň hrávame.

katrinka8
22. júl 2013

My mame ZOO, Sipkovu Ruzenku domcek, Trhovisko, Macko Pooh na pikniku, vari Farmu.. Ale najvacsi uspech maju asi samotne kocky + vlastna fantazia 😀 Zakupili sme dcerke este taku podlozku: http://www.eloshop.sk/tovar/31746-lego-duplo-23... Na to sa dobre stavia.

marianna535
22. júl 2013

Ja už ani neviem čo všetk máme. Je to doma v koši na prádlo, inde sa mi to už nezmestí. Každý večer si ho drobec vysype do obývačky a hráme sa. Kupujeme ho v Tescu, tam mávajú vo výpredaji najlepšie ceny, len tam treba pravidelne chodiť, sledovať, číhať a čakať.

hradnapani
22. júl 2013

duplo mame velmi radi, ale tie ceny su brutalne 😠

@katrinka8 presne toto hladam! prosim ta, aka velka je ta podlozka?

rubinka
autor
22. júl 2013

@marianna535 - minule som videla duplo umývačku aut za 12,9 eur sú tam fakt super akcie len treba striehnuť ako hovoríš.

katrinka8
22. júl 2013

@hradnapani - juj, ja len tak odhadom, lebo nie som doma a nemozem ju presne pomerat... moze to byt tak 40x40 cm... Je urcite dlhsia ako 30cm pravitko 😀 (som v robote teraz, toto mam ako jedinu pomocku). Ale vecer, ak nezabudnem, mozem to presne zmerat 😉

katussamus
22. júl 2013

my na legu duplo tiež fičíme 😀 sú to najlepšie stavebnice s ktorými sa hráme každý deň,máme zakladnú sadu, hasičskú stanicu, mc queen autá,kamión, autodielňu, autíčka policjané, poštára, ambulanci, podložky a kopec iných jedná velikanská škatula 😀
máme aj klasické lego a sady ale to ich ešte neberie tak to máme schované🙂

hradnapani
22. júl 2013

@katrinka8 dakujem! tak ked je to vacsie ako pravitko, tak je to super uz aj tak 🙂
ale potesim sa, ked napises potom presne. vdaka!

katrinka8
22. júl 2013

@hradnapani - nasla som na nete 38x38 cm 😉

destra
22. júl 2013

ahojte aj nas krpaty stale dookola sklada duplo,teraz ide mat narodky tak dostane hasicske,uz sa neviem dockat,ako sa bude tesit. vydrazili sme na MMB,nove este zabalene,len troska pokrcena krabica za 12 eur 🙂 inak je to drahe kks, stale kupovat nove a nove je velka zataz na penazenku! 🙂

majusqa77
22. júl 2013

moje krsnatko fici na duplo vlaciku.. ..je to myslim 4krabicova sada, plus som dokupovala este lokomotivy na baterky.. ..a druha oblubena seria je samozrejme cars 🙂

jaruska8
22. júl 2013

Geniálna vec!! Tiež už neviem, čo všetko máme, ale hráme sa s ním každý deň. Je to vlastne investícia do budúcnosti. Viacgeneračná, v podstate nezničiteľná. 😀

rubinka
autor
22. júl 2013

Ja strašne zháňam toto modré autičko z Boreka staviteľa, nemáte niekto?

ichbinich
22. júl 2013

My sme dostali po kamaratkinych dcerach najma zakladne kocky, jeden vlacik s vagonom a slonom, domcek s dverami, nejake zvierata a postavicky.
Dokupili/dostali sme: autotransporter, Mack z Cars, cerpacia stanica z Cars, policajne auto, poziarnicky quad, traktor s vleckou, bager, teda vlastne nakladac, farmar s quadom, auto, na ktorom sa daju menit kolesa, teraz naposledy sme mu dali pismenka. Dokupili sme este sady so zakladnymi kockami. Mame toho kopu, hra sa s tym kazdy den.
Aj ked to budem mat doma odlozene 30 rokov, ale odkladam to pre vnucata 😉 😀
Po manzelovi a jeho bratoch mame tiez plnu velku krabicu klasickeho Lega, plus uz sme v akciach pokupili nejake balenia, ktore mame v rezerve. Ale este mu male Lego nedavame, aj ked vie, ze existuje. Este ho nevyzaduje, tak nech sa pohra s Duplom.
Kupujeme tiez podla moznosti v akciach. Interspar tu v Rakusku mava z casu na cas 25% zlavu na hracky, to vzdy nabehnem 😉 Lebo aj neterky maju Duplo, a darceky potrebujeme vzdy 😉

lencika
23. júl 2013

jooooj aj my to mame radi, ale dcere sa teraz v lete velmi hrat s legom nechce ale pre baby je uplne skvele muffiny a kolace neviem ako sa vola ta edicia presne ale je to nadherne

lumarque
2. dec 2013

Ako inspiracia, nas homemade adventny kalendar z dupla

rebeka_
29. apr 2014

Lego nemá chybu, ked sa môj synovec začne hrať s legom, tak máme "voľno" 🙂
Teraz som mu tiež kúpila a v dobrej cene 🙂 http://www.engros.sk/?lego-duplo,36

elliah
6. nov 2014

Prosim Vas, dnes som videla na minimaxe reklamu na lego duplo krtko, hladam ma nete a neviem sa dopatrat, neviete poradit?

didi51100
23. nov 2014

@elliah Ahoj, tiez by som rada kupila duplo krtko, tak som pozerala na nete a nasla som len stavebnicu, co je asi kompatibilna s duplom, ale nie je to original. Pozri tu: http://www.sparkys.cz/krtek-stavebnice-sada-cre...