SÚŤAŽ: Ako sa vám páči naše telové mlieko Linola Lotion?

simi_linola
26. okt 2016

Ako sa vám páči naše telové mlieko Linola Lotion?
Rada si prečítam vaše názory a jedného z vás oceníme práve týmto skvelým telovým mliekom Linola Lotionom 🙂

Ja sa priznám na rovinu, ja ho zbožňujem 🙂 Jeho vôňa mi už od začiatku pripomína bábätkovské obdobie mojich detí a doteraz si nenechám ujsť naše večerné krémovanie spojené s maznaním 🙂

Viac o telovom mlieku Linola Loítion si môžete prečítať tu https://i.modrykonik.sk/linola_lotion

sisa1987
26. okt 2016

Moja mladsia dcerka ma velmi suchu pokozku na ruckach a nozickach
Pobehali sme uz kozne a vyskusali mnozstvo roznych kremov a pripravkov do kupela ale bohuzial stav koze sa nezmenil...dcerku musi velmi svrbit lebo si nozky neustale skrabka...sice som mliecko tejto znacky este neskusala ale bola by som nesmierne rada ak by sa nam ho podarilo vyhrat a mohli sme skusit ci by jej nepomohlo...

maryon1
26. okt 2016

S týmto mliekom som veľmi spokojná, môžem ho odporučiť každému, kto má problémy so suchou pokožkou ako ja. Rýchlo sa vstrebá, pokožku mám po ňom vláčnu, hydratovanú. A tiež sa mi veľmi páči jeho vôňa 😉

marecek1
26. okt 2016

Toto mlieko veľmi vyhovovalo môjmu synovi, ktorému sa, keď bol menší, objavoval atopický ekzém. Pomohlo mu, a popri tom, že som natierala jeho, som ho vyskúšala aj ja, tiež mám suchú pokožku, takže za nás spokojnosť od maminky aj detí 😉

ciusinka
26. okt 2016

Ja ho milujem,celým svojim srdcom 😀 Bol to prvý Linola produkt,ktorý som vyskúšala a je proste úžasne,jeho vôňa mi pripomína moje detstvo-musela som vtedy používať nejakú kozmetiku,ktorá mala rovnaku vôňu,takze vždy,keď k nemu privoniam,vidím sa ako dieťa v tábore 🙂Okrem nádhernej vône má super konzistenciu,ľahko sa rozotiera a rýchlo sa vstrebáva a zanecháva pokožku krásne hladkú a voňavú 🙂 Používam ho ja aj môj synček a sme s nim veľmi spokojní 🙂

kvetinka75
26. okt 2016

ja som sa v týchto dňoch prvýkrát dopočula o tejto značke, včera som bola nejaké výrobky pozrieť a bolo medzi nimi aj toto telové mlieko. Hneď som si ho zobrala pre jeho krásnu vôňu. Ešte som ho neskúšala tak snáď nesklame

bibyke
26. okt 2016

Ja by som si tiež tak rada vyskúšala večerné kremovanie s týmto kremikom,urcite je super😊

mim26
26. okt 2016

Čítam same pozitívne veci ohľadom tohto mliečka, rada by som ho otestovala na vlastnej koži. 🙂 🙂 🙂

peronela
26. okt 2016

no ešte som ho neskúšala, ale veľmi rada by som vyskúšala

anishka
26. okt 2016

Páči sa nám veľmi 😉 ešte viac by sa nám mliečko Linola Lotion páčilo u nás v kúpeľni ;)

alenka008
26. okt 2016

ja uz som pisala v nejakom inom prispevku, ze my sme s nim vsetci spokojni. Najskor som ho klupila dcerkam. Starsia mala velmi suchu a svrbiacu pokozku. Musim povedat, ze zabral na prve pouzitie, tak sme pri nom zostali. V zime som mala podobny problem aj ja, tak som ho zacala pouzivat aj ja. No a nedavno sme prichytili tatina, ako si nim "madli" ruky 🙂 Takze za nas urcite spokojnost a odporucame! 🙂

aadrika
26. okt 2016

Aj ked mame vela vyrobkov od Linoly, tak bohuzial Linola telove mliecko mam doma iba vzorku, ale podla vzorky mozem napisat, ze velmi dobre hydratuje, nezanechava mastny film a krasne vonia takou sviezou detskou vonou 🙂 takze verim, ze ked pominame nase zasoby teloveho mliecka ze si velmi radi kupime aj to od Linoly 🙂

irenaliza
26. okt 2016

Linola lotion je super na pokožku,krásne vonia a dcérky by sa natierali stále, stále, stále... proste supe, že je. pekný deň

karolin2
26. okt 2016

Svoje som darovala svojej mamke, keďže ona má väčšie problémy s pokožkou, má ju oveľa suchšiu, vraj veľmi krásne premasťuje, stále váham, či si ho mám obstarať aj pre seba, resp. pre nás. Na linola produktoch veľmi oceňujem vôňu, ktorá je jemná nevtieravá. Snáď sa mi pošťastí.

mumu37
26. okt 2016

bol to prvy produkt linola, s ktorym som sa stretla, je super, pokozku krasne hydratuje, nedrazdi, ma prijemnu nevtieravu vonu.

jabucko
26. okt 2016

Fakt? Vonia tak jemne, priam babatkovsky? To musim vyskusat. Ja mam svoje 1, ktore pouzivam roky. Parfumacia je jedna Z veci, ktora mi na mliekmliekach vadi. Uf. Ale jemne je skvele. Dobre vedieť, clovek sa opat cosi nove dozvie 🙂

miricka77
26. okt 2016

Zatial som neskusala,ale krem na ruky je super,tak asi bude aj mlieko.Rada vyskusa.

ivankajar
26. okt 2016

Kedze cakam babatko rada by som ho vyskusala ak by to bolo mozne.

simi_linola
autor
26. okt 2016

@jabucko ono ta vôňa nie je taká úplne jemná pudrova babatkovska...je taká specifickejsia, no mne neskutočne krásne vôní 🙂 ihneď ako ju zacitim, tak sa mi asociuju naše večerné masaze ked boli krpce babatkami 💗 škoda že sa vôňa nedá poslať cez internet :D

magdicka111
26. okt 2016

Dobry den tak ako ostatne baby ani ja vasu znacku nepoznam no rada by some ju vysousala. Dakujem

meiwe
26. okt 2016

Kazdu chvilu menim produkty telove musim vyskusat aj tento som rada ze sem davaju baby pozitivne reakcie na linolu lebo aj my ktory nepozname alebo vahame nad nou sme uz ochotny do lekarne pre neho a myslim ze pre mna ako tehotnu bude fajn

jarnicka
26. okt 2016

Pozeram ze je tu nova znacka pre deti radi by SME ju vyskusali kedze sa trapime s reakciou maleho na kazdu masticku. Mozno nam ho vyriesi problem

s1m.one
26. okt 2016

krasny dnik!!! 🙂)) tuto vôňu by každá žena mala mať, muž by ju chcel hneď poláskať! nežne objať do náručia, pohladkať ako malé dieťa. privinúť si k sebe na chvíľočku a dať nežnú bočku!!! tak taká to je vôňa tohto mliečka, je neskutočná. veru bolo by ho treba mať doma viac, nech môžme stále voňať. pre celú rodinu, od tváričky, cez rúčky, nožky, celé telíčko. veľmi sa z neho tešíme a vyhrať si ho želáme !🙂
po odporúčaní tu na koniku, sme si ho museli zadovážiť aj domov. malej sa "klop klop" stratili fliačky, no natierame preventívne 🙂 dakujemeeeee !!!🙂

ilbruk
26. okt 2016

Dcerka si ho nevie vynachvalit. Spokojna.

haidi
26. okt 2016

Nepoznam ,ale uz sa chystam urcite kupit nejaky produkt a uvidime😊

sluchatka
26. okt 2016

ja som ho kupila synovi , ten mava atopicky ekzem a pamaha mu, ale natieram sa s nim aj ja :D super voni

beatabuckova
26. okt 2016

Telové mliečko je fajn tak pre deti ako aj pre mňa ... 🙂 A jeho vôňu mám neskutočne rada...♥

martina374
26. okt 2016

Toto telové mlieko nepoznáme, ale radi by sme ho vyskúšali. 🙂

majik66
26. okt 2016

zatial sme ho nepouzivali, cize nevieme 😉 mozno vyskusame 😉

henuskah
26. okt 2016

Toto telové mlieko je naozaj parádne 😉 používame ho už dlhšiu dobu, odvtedy ako som mala možnosť vyskúšať vzorku od teba. Hneď som si ho obľúbila, jeho vôňa je proste fantastická😊 super sa roztiera , krásne vonia telo po ňom a dobre sa vstrebáva 😆 patrí k mojím naj 🤗

bolita
26. okt 2016

Linolu nam odporucila kozna lekarka pre dcerku a "namotali" sme sa cela rodina. 😀 Mne toto mlieko vyhovuje a konecne mam pocit ze posobi dlhodobejsie, nie ako ine mlieka z drogerie ktore som pouzivala roky a stale dookola som mala suchu pokozku.