VEĽKÁ SÚŤAŽ o darčekový kufrík plný Linola produktov: Spomienky na leto

simi_linola
24. okt 2016

Ahojte maminky a oteckovia 🙂

Neviem ako u vás, ale u nás sú rána čoraz chladnejšie a zima dáva jasne najavo, že už sa pomaličky blíži 🙂 Ja by som si však spolu s vami ešte rada zaspomínala na to pekné teplé letné počasie plné slniečka, oddychu, vody, dovoleniek , výletov a tak ďalej 🙂 A úplne najradšej by som z toho spravila obrovskú súťaž 🙂 Čo vy na to?

Stačí ak mi sem vložíte akúkoľvek fotku toho ako ste strávili toto leto, či už s Linolou, alebo bez nej a my na konci našich Dňov s Linolou vyberiem 3 najlepšie zábery. Výhercovia získajú darčekový kufrík s telovým mliekom Linola Lotion, krémom na tvár Linola Face a krémom na ruky Linola Hand v hodnote 28€!

Prajem vám príjemné spomínanie na letné zážitky a príjemné prezeranie si ostatných súťažných príspevkov 🙂
Krásny pondelok želám 🙂

fazulka2309
24. okt 2016

My sme zdolávali Slovenský raj aj s našou fazuľkou v brušku 😊

sirinka
24. okt 2016

tyzden na plachetnici...

misifuska
24. okt 2016

Nasa hviezda miluje vodu, takze zakazdym, ked sa dalo sme sa boli kupat ☺

erikaemkina
24. okt 2016

My , tak ako sa len dalo 😉 S kamarátkou najčastejšie

ada510
24. okt 2016

U prababky 😉

luz5
24. okt 2016
luz5
24. okt 2016

Na dedine...priroda, zvieratka a mili, skromni ludia...

zoizoi
24. okt 2016

Ahoj, aké príjemné spomínanie. 😊 Toto leto sme trávili u babky, ale aj pri vode na Šírave a bolo tam krásne. ❤️ Moja obľúbená fotka. 👶💦

marianna2005
24. okt 2016

Moje babuľky zbožňujú kúpanie, takže vždy keď sa dalo tak sa kúpali 🙂

nikuska744
24. okt 2016

my pri mori..Leto je super! Ale teraz si užívame jeseň!

petronelak
24. okt 2016

toto leto sme travili rozne len nie na kupalisku kedze k nasej malej slecne pribudla v juli sestricka, hlavne je ze tie dni sme travili vsetci spolu ako 👨‍👩‍👧 a to je to naj. najcenejsie je jedno kde ale hlavne ze sme spolu ❤️❤️❤️

kareem
24. okt 2016

V Turecku🌴🌞🍹

macik166
24. okt 2016

vo vode je najlepšie

krtica11
24. okt 2016

pokial sa dolo v prirode 🙂

miricka77
24. okt 2016

My sme boli v Podhajskej,ale hned po prvom kupani sme ochoreli,takze sme leto riesili inak.

macik166
24. okt 2016

vo vode je najlepšie 🙂

barana
24. okt 2016

Krásne počasie, krásne leto, keďže máme doma malého špuntíka, tento rok nádherné vychádzky do prírody ..... Roháče 🙂

anka2103
24. okt 2016

Na tretom mieste po 2 tyzdnoch sa ucenia na bicykli je pre mna velka radost.
Druha radost ked laska lubi lasku 💓

linasi
24. okt 2016

My sme chodili na výlety,a ked sa dalo tak k vode,len toto leto bolo viac zima,ako teplo

zuzkaa8855
24. okt 2016

Moja dcerka na obhladke cirkusu 🙂)

mamca31
24. okt 2016

Milujeme leto, slnko, teplucko 😊🌞🌾🌼 naj bolo v Tatrach, v Zoo, ci kupeloch ☺

lennulik1
24. okt 2016

Leto mame radi, pretoze je plne slniecka, vychadzok, vyletov, radosti a vody, ale i prace, ci uz na dome, zahrade, ci predzahradke. A aj pocas prace sa da super zabavit a zasmiat 🙂 posielame foto nasho trocha pracovneho leta, kedy sme robili predzahradku a pocas polievania manzel "trocha" popolieval aj nasu vzacnu kvetinku Miska 🙂

esterkazasterka
24. okt 2016

aj my sme sa čľapotali vo vodičke

jabucko
24. okt 2016

Ked sa Dalo, boli sme pri vode. Moj Maxik je vodny zivel a uzili sme si velmi vela zabavy a smiechu. 🙂

terka1607
24. okt 2016

Vo vode je najlepšie, aj 5 mesačnému synčekovi sa moc páčilo vo vode 🙂

martinkaha
24. okt 2016

Verní linoláci to sme my,
škoda, že leto je už za nami.
Linola Face ochránila naše tváre
krémom i mliečkom od Linoly sa denne natierame.
Na dovolenke mám v kabelke,
i doma na stolíku pri telke.
Keď je problematická pleť,
nezrúti sa svet.
Na problémy natrieme
pokožku zahojíme. 🙂

Tešíme sa na dni s Linolou a pripájame naše najkrajšie zábery z Terchovej a z Bojníc. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

aadusik
24. okt 2016

Plavba plťou po Orave 🙂 veľmi sa nám páčilo 🙂

moncicici
24. okt 2016

Nasa malinka miluje vodicku☺krasne leto bolo u nas😍

babatko88
24. okt 2016

My sme si toto leto už užívali konečne s našou vytúženou dcérkou, ona je naše slniečko aj v tomto zimnou období. Posielam fotku z nášho prvého výletu.