Poznáte značku Nutrilon Profutura?

miriam_nutrilon
Moderátor
30. mar 2016

Mamičky, poznáte pokračovacie a batoľacie mlieka a kaše Nutrilon Profutura? Čo sa vám na produktoch páči a ako chutia vašim najmenším?

Dojčenie je najprirodzenejší spôsob výživy dojčiat. Dojčenská výživa by mala byť používaná na základe odporúčania lekára. Spôsob použitia a ďalšie informácie na www.nutriklub.sk a na 0800 601 600. Potravina na osobitné výživové účely.

eliska_nutrilon
Moderátor
30. mar 2016

Milé maminky, používá některá z vás mléka nebo kaše Nutrilon Profutura? Co se vám na nich líbí?

poly2406
30. mar 2016

Dobrý deň. Práve dokončujeme prvé balenie tohto mliečka a som nad mieru spokojná. Malý má alergiu na kravské mlieko, tak po ukončení dojčenia vo veku 3,6roka sme prešli na UM. Doteraz sme skúšali a konečne sme našli víťaza! Malý bude mať o dva mesiace 4 roky a Nutrilon Profutura je jeho spoločníkom ráno aj večer, niekedy aj počas dňa. Iné mliečko ani nechce ochutnať!

eliska_nutrilon
Moderátor
30. mar 2016

@poly2406 Děkujeme moc za váš komentář a jsme moc rádi, že malému Nutrilon Profutura tak chutná 🙂

janettan
30. mar 2016

my máme len dobré skúsenosti s týmto mliečkom

eliska_nutrilon
Moderátor
31. mar 2016

@janettan To jsme moc rádi! A kde jste se o něm dozvěděla?

janettan
31. mar 2016

@eliska_nutrilon vďaka miriam a dňom s nutrilonom tu na MK, kúpili sme ho v lekárni a nemali sme so zmenou mlieka žiadne problémy. Pri oboch deťoch nám zn. Nutrilon veľmi vyhovuje

adka1000
31. mar 2016

My používame mlieko profutura od 2 mesiaca. Iné mlieka nám nevyhovovali nakoľko nás bolievalo bruško. Akonáhle sme vyskúšali nutrilon profutura starosti s bolenim bruska skončili

eliska_nutrilon
Moderátor
1. apr 2016

@adka1000 Děkujeme, jsme moc rádi, že vám mléko Nutrilon Profutura pomohlo 🙂 Kde jste o něm poprvé slyšela vy 🙂?

badimeria
1. apr 2016

@eliska_nutrilon dobry den som v ocakavani druheho prirastku.Prve.mimco sme krmili tiez nutrilonom ale.klasika pronatura tusim🙂aky je rozdiel medzi tym a touto novinkou profutura?Dakujem

miriam_nutrilon
autorModerátor
1. apr 2016

@badimeria Dobry den, badimeria, gratulujem, ste v krasnom obdobi ocakavania 🙂 a prajem vam aj babatku, ked sa narodi, hlavne zdravicko! Asi mate na mysli mliecko Nutrilon pronutra. Rozdiel je najma v tom, ze Nutrilon profutura ma inu strukturu tukov, ktore sa viac blizia k tukom v materskom mliecku a tym spravne nastavuje metabolizmus a znizuje riziko obezity v dospelosti. Navyse obsahuje vyssie mnozstvo LCP mastnych kyselin a niektorych inych zloziek, ktore pomahaju spravnej funkcii imunity a vyvoju mozgu u babatka. Zelam vam este pekny zvysok dna! 🙂

badimeria
1. apr 2016

@miriam_nutrilon velmi pekne dakujem za objasnenie.Tesim sa aj mne mliecko moc chuti vzdy som chutnala 🙂

vodavodickova
1. apr 2016

@miriam_nutrilon dobry den, ja som dcerku do 17mesiacov kojila, ale potom sme pomalicky prechadzali na Nutrilon Profutura. Raz nam moja mamina "omylom" kupila Nutrilon Pronutra a veru odvtedy pouzivame radsej ten...zda sa mi, ze chuti a aj vonia tak prirodzenejsie, cim to moze byt? Inak sme velmi spokojni, samozrejme🙂

miriam_nutrilon
autorModerátor
1. apr 2016

@vodavodickova Dobry den, To ma velmi tesi, ze dcerke mliecko chuti 🙂 Oba tieto druhy mliecka su plnohodnotne, dodavaju dietatku dolezite a potrebne ziviny. Rozdiel medzi nimi je v strukture tukov, Nutrilon profutura obsahuje bezvody mliecnu chut a vyssie mnozstvo LCP mastnych kyselin, preto v nom mamicky citia viac rybi obsiahnuty olej, ale je to rozne. Vela mamiciek mi telefonuje a pise, ze Profutura ich detom chuti ovela viac ako Pronutra 🙂 Je to naozaj velmi individualne. Dolezite je, ze vas drobec si nasiel to, co mu chuti 🙂 Prajem vam este pekny zvysok dna!

miriam_nutrilon
autorModerátor
1. apr 2016

Milé mamičky, veľmi si vážime vašej priazne a ochoty zdieľať s nami vaše názory a skúsenosti. Veríme, že aj pre Vás boli témy a diskusie v rámci Dni so značkou Nutrilon prínosné. Keď budete mať nejaké otázky a budete sa chcieť poradiť, môžete mi napísať alebo zavolať na našu infolinku spoločnosti Nutricie (https://www.nutriklub.sk/poradna-odbornikov) Prajeme vám, nech vám v budúcnosti vaši najmenší robia len radosť! A nezabudnite, naša súťaž trvá do nedele 3.4.!

wegab
1. apr 2016

Papali sme obycajny nutrilon,uz cez pol roka papame len profutura,bez problemov presla na profutura,malej chuti