Trápenie s trávením vášho dieťatka? Poraďte sa s nami!

miriam_nutrilon
Moderátor
30. mar 2016

Zápcha, grckanie, koliky, hnačky, zelená stolica u dojčiat a malých detí - to sú najčastejšie tráviace ťažkosti malých detí. Máte s nimi skúsenosť? Ako riešite drobné tráviace problémy vášho dieťaťa? Ak sa chcete na čokoľvek opýtať, sme tu pre vás. Poraďte sa s nami!

miriam_nutrilon
autorModerátor
30. mar 2016

Mamicky, cim ste si s vasim dietatkom presli, akym trapenim alebo este prechadzate? Napiste mi! Rada vam poradim.

eliskaevicka
30. mar 2016

Nám pomohla bio Gaia. Na koliky. Aj teraz keď ju občas boli brusko ju dáme. A mlieko určite nutrilon. Tiež som bola robí nemu,ale je to jediné čo mi mala pije...

milota164
30. mar 2016

my sme na koliky pouzivali infacol

qwertxy
30. mar 2016

Je pravda ze zelená stolica môže byť kvôli umelému mlieku? (ak sa bavime o malých deťoch ktoré sú iba na UM). Ja som občasnu zelenú stolicu nijak neriesila. A na bolesť bruška som používala espumisan a neskor probiotika

miriam_nutrilon
autorModerátor
31. mar 2016

@milota164 Dobry den, dakujem vam, ze ste sa podelili o vasu skusenost. Babatku Infacol pomahal, zmiernili sa bolesti bruska?

miriam_nutrilon
autorModerátor
31. mar 2016

@qwertxy Dobry den, Zelena stolica sa moze vyskytnut aj u babatiek na dojcenskych mliekach, ktore su specialne upravene a obsahuju hydrolyzovanu bielkovinu km, ako su napr. mlieka Nutrilon HA, Comfort, Anti-colics ci Allergy care,...Stolicka moze byt od zlto zelenej, zelenej az tmavo zelenej. Takato farba stolice je po tychto specialne strukturovanych mliekach normalna, nemusite sa bat. A dakujem vam, ze ste nam napisali vasu skusenost. Verim, ze espumisan aj probiotika pomohli a mate doma uz len spokojne babatko alebo mozno uz aj vacsie deti 🙂

majba
31. mar 2016

nasa dcerka mala reflux a koliky. na reflux sme pouzivali 8 mesiacov AR nutrilon, potom sme presli narazovo na Low lactose nutrilon. teraz davame Nutrilon pronutra. a sme spokojni.
na koliky nam nezaberali ziadne kvapky ani ziadne probiotika. a to sme vyskusali na radu pediatricky ozaj vsetko. pomohlo az vysetrenie na gastre, antibiotika na bakterie v creve a tiez lieky proti kvasinkam. odvtedy nam koliky zo dna nna den zmizli a uz sa nevratili 🙂 . a to sme sa trapili 8 mesiacov.

annarita
31. mar 2016

od narodenia sme používali nutrilon HA ( 8mesiacov) .. mali sme často koliky, čikutku prebdené preplakané noci,,, kvapky nezaberali, pupík ju ukľudňoval ... neskôr začala modrať a odpadavať - hospitalizácia- ale až po návšteve gastra- zistení silného refluxu a prestupu na nitrilon AR sme našli úľavu

miriam_nutrilon
autorModerátor
1. apr 2016

@majba Dobry den, Majba, dakujem vam, ze ste sa podelili o vasu skusenost. Ako citam, tak ste sa trapili naozaj velmi dlhy cas, 8 mesiacov. Ale som rada, ze teraz je uz dietatko spokojne, koliky aj reflux odozneli a zelam vam, aby ste mali doma uz len ststne a spokojne dietatko, lebo vtedy je aj mamicka spokojna 🙂

miriam_nutrilon
autorModerátor
1. apr 2016

@annarita Dobry den, annarita, prezili ste si naozaj narocne a tazke noci ako citam a aj kriticke chvile urcite, ked ste boli hospitalizovani. Ale som rada, ze mliecko Nutrilon AR pomohlo a ulavilo od tazkosti. Prajem vam pekny den!

miriam_nutrilon
autorModerátor
1. apr 2016

Milé mamičky, veľmi si vážime vašej priazne a ochoty zdieľať s nami vaše názory a skúsenosti. Veríme, že aj pre Vás boli témy a diskusie v rámci Dni so značkou Nutrilon prínosné. Keď budete mať nejaké otázky a budete sa chcieť poradiť, môžete mi napísať alebo zavolať na našu infolinku spoločnosti Nutricie (https://www.nutriklub.sk/poradna-odbornikov) Prajeme vám, nech vám v budúcnosti vaši najmenší robia len radosť! A nezabudnite, naša súťaž trvá do nedele 3.4.!