Akú hudbu počúvate?

marton_popradske
Moderátor
9. nov 2017

Počúvate pred spaním hudbu? Akú máte najradšej? Slovenskú, zahraničnú?
Metal? Hip hop? Verdiho? Dajte nám vedieť 🙂 Ja dnes počúvam nórsky Satyricon. Krásny večer.

ebi88
10. nov 2017

@sazumak poznam ju osobne. Zjav a vystupovanie nezodpoveda realite (alebo naopak az prilis zodpoveda? Neviem si vybrat), myslim ze keby ktokolvek ju zazil osobne v sukromi tak..prehodnoti sympatie. ale nechcem ohovarat; len vravim skusenost.
Je pre mna nepochopitelne ako sa taketo povahy a osoby takto stanu "oblubenymi", ale veaka tomuto pripadu uz "neobdivujem" radsej nikoho :D nikdy nevies...

mirkov
10. nov 2017

@marton_popradske aktualne aj ako zvonenie na mobil -The man who sold the world unplugged. Vzdy necham zvonit o trosku dlhsie😁

onmaria
10. nov 2017

@fadama ak nepoznáš,treba vyggoglit.ma super hlas.ja nič nepočúvam pravidelne,nemám nikoho obľúbeného a ani v puberte som nemala,nijaké plagáty,nijaké šialenstvo,nič.ked je príležitosť,vypočujem si niečo v štýle,čo som písala.kazdemu sa páči niečo iné..

ostorha
10. nov 2017

Ja za mladi rockovo ladena Metalicca,Red hot chilli peppers,Nirvana,Pearl Jam dnes uz rockovuch deduskov Ozzy Osbourn,Led Zeppelin,Deep Purple,Foreigner,Yes,Aerosmith,Pink Floyd....Aktualne som ostala verna americkej produkcii, amicku kulturu moc nemusim ALE hudobnu produkciu maju bezkonkurencnu. Phill Collins,Sting ,Petr Gabriel,Prince,George Benson,Van Morisson ,Eart wind and fire,Billy Ocean,Marvin Gay,Luther Van Dross,Michel Mc Donald,MarcusMiller,James Ingram and many,many more I love music any kind of music,u mna hudba absolutne nepostradatelny element zivota.A z takych mladatok Bruno Mars

aliii3
10. nov 2017

Vecer si vacsinou pustim radio a pocuvam co v nom hraju🙂 Ked som bola mlada, mala som velmi rada hip hop, no to ma uz teraz vobec nebavi

kim12345
10. nov 2017

Všetko - od moderných po ľudovky ,milujem kabát,Kollárovcov,Bon Joviho,Siu atd ....

sazumak
10. nov 2017

@ebi88 Moja sesternica sa tiež s ňou pozná osobne a vravela, že je to úžasný človek. Keď som od nej niečo potrebovala, hneď bola ochotná a poslala mi to. Mne príde úžasná, ochotná a hlavne nie je namyslená. Má nádherné texty piesní, ktoré určite pomôžu veľa ľuďom, je to dar. A okrem toho nádhernú farbu hlasu, vie o čom spieva, nespieva len tak bez duše a pre svoju slávu, ale pre ľudí. Príde mi veľmi pokorná. Ja mám z nej takýto pocit, aj sesternica si s ňou veľmi rozumie.

foolie
10. nov 2017

@marton_popradske na tej hudbe som vyrastla a je to moja srdcovka pri gitarovom sole z Comfortably Numb mam slzy v očiach stále... asi som pre niekoho vadná... u Nas doma fičí Zeppelin Black Sabbath ... sme taká hudobná maniacka rodinka bez Rihanny a jej podobných interprétov ;) najnovší člen rodiny je gitarista z Cancer Bats 🙂 ta asi tak...

bendinko
10. nov 2017

U nas ficime na hudbe cely den. Navcas rana je to energicka, disco hudba, ktora nakopne k upratovaniu a vareniu, no cim viac hodin odbija na hodinach, tym aj rytmus hudby klesa a vtedy rada pocuvam rozne soundtracky z filmov. Momentalne je to soundtrack z 50 shades.

ebi88
10. nov 2017

@sazumak tak ju nepozna tak dobre... taka je pravda.

ludka140281
10. nov 2017

kedže mám doma toto-----
tak milujem folklor a aj počuvame naše Slovenské ľudove pesničky
ak mi ich prave nespievaju moje lásky 🙂

cilkau
10. nov 2017

rakúske šlagre hansi hintersseer,semino rossi,elvis presley,bon jovi,aerosmith,mr. big,ac/dc,def leppard,europe,👍😍❤😉

miminkanase
10. nov 2017

Moji chlapci od mala pocuvaju african voices (velmi ukludnujuce) spievanie a zvuky len prostrednictvom ust, aspon sa na chvilu ponorime do ineho sveta. Vecer im pustame brazilske stare hity, tiez prijemna hudba a na zlepsenie nalady zaberaju slovenske ludove pesnicky, asi preto, ze im ich rada spievam pri zaspavani. Uz teraz, ked maju 8 mesiacov, prejavu radost z hudby. Velmi nas to tesi, predsalen hudba dokaze ovplyvnit nase pocity a nalady, darmo je.
😉

88patka88
10. nov 2017

Klasika mikujem piano,husle moja srdcovka Andre Rieu 💞

tobihomamina
10. nov 2017

No kedze inu moznost cez den nemam hlavne Miro Jaros ale aj Martin Garix, The piano guys a Logic ( american, nie ten hiphoper v cechach)

202
10. nov 2017

Slovenské ľudové

michellem
10. nov 2017

The Hustle Standard-No more favors, House of pain-Jump around, EMF-Unbelievable,The Massive Atack, Bjork, Tricky, Smashing Pumpkins- no všeličo, Stakka Bo, ani si na vsetko nespomeniem.Mam pocit, ze teraz ta hudba je na jedno kopyto.

cupakabricka
10. nov 2017

AHOJ/TE
teraz ma napadlo ze vlastne este ficime na Mirovi Jarosovi a najviac pustane je steniatko a zvieratka,upratovanie, a klipy na cvicenie a umyvanie rucok... to su jej take top naj 😉 a uz si ich niekedy pospevujem aj ja s nou... 🙂

lucifera
10. nov 2017

Bezne pred spanim pocuvam🙂 Naj je Pop,aj Rock obcas.Zalezi na melodii.Aj slovenske mozem🙂

tancik
10. nov 2017

Momentalne pocuvam to co chce deti cize ideme od Fiha tralala cez Jarosa a dojdeme ku detskym ludovkam ...ale naposledy som pocuvala QUEEN a CARminu Buranu...odporucam

matricia
11. nov 2017

Ja mam rada rockovu hudbu, aj metal, ale s detmi pocuvame Spievankovo, Mira Jarosa, Smejka a Tanculienku.

winni
11. nov 2017

Carrie Underwood, nakoľko milujem country hudbu a ju som si obľúbila, keď som žila za veľkou mlákou, ale keď potrebujem vypnúť, tak Laura Pausini, pri nej sa mi dobre relaxuje.

Dcérka ma rada slovenské detské ľudové piesne, občas Jaroša, Fíhu alebo výber anglických piesni pre deti, čo dostala k narodeninám od môjho strýka z Ameriky, pri nich vie zaspinkať 🙂 ❤

ninka1609
11. nov 2017

No tak moje Slobodná Európa jednoznačne 😉

jahodka8
11. nov 2017

Počúvam rôzne štýly, modernú, klasiku, džez. Radi si s deťmi aj zaspievame a zahráme na flaute a klavíri aj s ich kamarátmi a kamarátkami, naposledy sme spievali Bambuľku a Červené jabĺčko.

kriketa
11. nov 2017

U2, Depeche Mode, Linkin park, Iron Maiden, Black Sabbath, Stratovarius, Red hot chilli peppers, Gamma ray, Helloween, Sonata Arctica, Metallica, System of a down a vselijake taketo kapely.. Je ich mnoho :D Proste zijem pre metal a rock, ale odkedy zomrel Chester tak frcim neustale iba na Linkin park teraz :(

lara02
17. dec 2018

@lara02 1.2. ich aj uvidím v Zlíne 😍😍😍😍🤘🤘🤘

lara02
17. dec 2018

@kriketa môj človek 🤘

simapett
17. dec 2018

Ja milujem reggaeton a celkovo latinsko-americku hudbu a kulturu. To je moje 🙂

stellasweet
17. dec 2018

@ninka1609 Ale dieta s Whiskym mam ja, jasneeeee
😊😆😆😆😆😆

ninka1609
17. dec 2018

@stellasweet 😁😁😁