Kedy je ten správny čas na chudnutie?

marton_popradske
1. feb 2017

Krásny večer všetkým. Poraďte mi milé dámy a mamičky: Kedy je najlepší čas na chudnutie? Viete, o tom že chudnutie podporuje aj Puerh? Puerh je pomenovaný podľa rovnomenného mesta v čínskej provincii Yunnan. Okrem toho, že PUERH má aj protirakovinové účinky, je aj výborným pomocníkom pri boji s nadváhou. Tento fantastický čajík obsahuje L-Karnitín – látku, ktorá odbúrava tuky v tele. Krásny večer a dobrú noc 🙂

vulka
1. feb 2017

Najlepší čas na chudnutie? No to je práve teraz. Odloži tablet a hybaj sa kývať. 🙂

lyrrya
1. feb 2017

Veru Pu-Erh sice napomaha chudnutiu,no nie sa po nom navalat vysmazanym syrom ako moja svokra raz 😀

evittam
1. feb 2017

@marton_popradske Jasneee....Ale ak uz robis reklamu nejakemu stopovemu mnozstvu L-Carnitinu tak by si mala vediet a aj to napisat,ze L-Carnitin sa ma uzivat pred fyzickou aktivitou. A nejaky cajik mi tak akurat moze zlepsit travenie ale schudnut musim sama-pevnou volou,stravou a cvicenim.😉

12345anna
1. feb 2017

Pu-erh, ha ha, to dobre poznám, v práci sme si robili detox, pravidelne sme pili čaje, vždy nejaký iný po určitú dobu, keď sme mali po-erh obdobie, zažívali sme obdobie veľkého hladu. Veľmi rýchlo nám pretravilo a zjedli sme všetko, čo nezjedlo nas🙂

paulina111
1. feb 2017

skoda ze nejestvuje caj na pevnu volu 🙂

kvetulienka253
1. feb 2017

Mám rada tú chuť. Môže sa aj keď dojcim?

fanta3
1. feb 2017

Spravny cas na chudnutie? TERAZ! Nie zajtra, nie v pondelok, alebo od noveho roka.... Uz len keby som sa tym riadila 😂😇

pyky
1. feb 2017

Ked chudnut treba... 😂
Dnes je to hitom a mnoho mladych zien chudne aj ked vlastne chudnut nepotrebuje - potrebuje len spevnit ci nabrat svalovu hmotu...
Tak ze na chudnutie je spravny cas kedykolvek ak to clovek ozaj potrebuje...

anny1984
1. feb 2017

TERAZ!

karolin2
2. feb 2017

Dobré ráno, je dobrý aj pri žaludočných vredoch, ktoré sa mi nejak stále vracajú ..... ? A ako som začítala na nete vraj to môže viesť aj k rakovine.

marton_popradske
autor
2. feb 2017

@evittam správne 🙂

marton_popradske
autor
2. feb 2017

@karolin2 na to máme špeciálny čaj na žalúdok. Nech sa páči: https://www.popradske.sk/bop/popradsky-caj/zalu...

marton_popradske
autor
2. feb 2017

@kvetulienka253 môže, ale pre istotu sa poraďte s vašim lekárom.

lucik194
2. feb 2017

kedy je najlepsi cas na chudnutie? no vtedy ked muz ma capne po zadku a hovori .... pocuj nejako sa ti trasie.... a potom pribehnu deti a kricia ze aj oni chcu vidiet ako sa trasie maminke zadok a zacnu ma po nom capkat.... 😉

womankc
2. feb 2017

vždy😝

olivka26
2. feb 2017

cas na chudnutie u mna je prave teraz ten spravny...teda nepotrebujem nejake radikalne chudnutie,len troska spevnit(podla mojho muza rozkysnuty zadok 🙂 ) a troska sa zbavit par kg navyse co sa nabalili na mna pocas zimy 🙂

greta123
2. feb 2017

Tiež sa usilujem schudnúť, zistila som, že všetko je to hlavne o zdravej strave a pohybe. Hoci som nikdy nemala problém s nadváhou, teraz sa tie kilá nejako na mňa lepia. Ale čajík vyskúšam, ešte nemám s ním skúsenosti, dúfam že aspoň trochu pomôže...🙂

vanessska1606
2. feb 2017

Hned 😁😁

anka2015
2. feb 2017

Určite je to práve tu a práve teraz! Už sa len nakopnúť 🙂

tina1992
2. feb 2017

Neexistuje spravny cas.. Pohyb a dobru stravu mame mat vzdy (aj ked kto obcas nezhresi?), ja si pomaham cajikom, co mi dala svokra na Vianky.. Je fajn a s pohybom idu kilecka dole. 😊 takze caj je spravna volba ako pri chudnuti, tak aj detoxe tela.

intrograla
2. feb 2017

Kedy? Ked si musite kupovat veci podla toho co je vam dobre a nie podla toho co sa vam paci 🙂

lucinka10011
2. feb 2017

urcite prave teraz je cas na chudnutie nabrala som kilecka a teraz musia dole ak tento cajik pomaha musim rychlo kupit a skusit 😉

marosinecko
2. feb 2017

Od včera 😁😉😊

lucinka511
2. feb 2017

@marton_popradske takw somariny tu reklamujete.co zle sa predava??

bibyke
2. feb 2017

@lucinka511 omg. Nepáči sa nečítam