Aj keď deti sú našim pokladom, občas nám vedia dať poriadne zabrať. Aké výchovné metódy používate na

samsung_tomas
25. mar 2017

Aj keď deti sú našim pokladom, občas nám vedia dať poriadne zabrať. Aké výchovné metódy používate na svoje ratolesti?

miku1
25. mar 2017

@samsung_tomas Moje deti sú vo veku, kedy zatrhnutie sladkosti a pozerania rozprávky zaberie na 100 %.

bluka2
25. mar 2017

Ked sa moja hodi o zem, pohrozim, ze vymenime nasu pracku bosch za samsung a potom je cely den uz len poslusna 😅

nini1010
25. mar 2017

Vzdy som si vravela ze to nikdy robit nebudem ale priznavam,ze hrozba ze zavolam certom nech si po nu pridu funguje dokonale 🙂 clovek ma o vela veciach mylne predstavu a rozne vychovne predsavzatia kym nema deti.ked sa narodia a podrastu pochopi ze nervy mame tiez len jedny.

cmulinko
25. mar 2017

Na to,ze ste zo Samsungu zacinam mat pocit,ze chcete coraz hlbsie vidiet do rodin otazkami,ktore su uz dost mimo...vasej temy. Ci beriete z odpovedi inspiraciu na najnovsi model? 😀 Pracka ktora krici,ked jej senzor zachyti flak na odeve ci nam povie vychovne " no no " ked s nou budem trieskat? 😀

jahodka8
26. mar 2017

Ako kedy, asi všetky metódy. A keď už nevládzem, tak sa musia deti starať o mňa, meníme si úlohy.