Ako často sa venujete údržbe svojej práčky?

samsung_tomas
20. mar 2017

Ruku na srdce, žienky! Ako často sa venujete údržbe svojej práčky? A čo táto činnosť obnáša práve vo vašej domácnosti?

simca06022011
20. mar 2017

Vacsinou cca raz za 3 mesiace (nasypem prasok na cistenie pracky, a necham ju prehehnut, vycistim filtre...), toto ale robim napr. po navrati od mora, ked perieme uteraky a veci, vsetko sami piesok a pracka je tiez plna piesku :D.... , a kazdy tyzden sa snazim ju upratat stylom "utri tesnenia okolo dvierok, kuknem ci tam zase nie su nejake "drobnosti", po kazdom prani ju necham vyschnut... :D Nuz milacik to je :D aj s pani susickou,..

cawes
20. mar 2017

Po kazdom prani pracku vyutieram do sucha, nadobku na prasok vyumyvam a vycistim od zvysku prasku, filter raz za tyzden.

miriam11
20. mar 2017

@cawes tak to ta obdivujem

cawes
20. mar 2017

@miriam11 preco? Tu pracku mame 10rokov vyzera ako nova. Periem kazdy druhy den😂

stanulka27
20. mar 2017

nadobku na praci prach a avivaz sa snazim vzdy po kazdom prani vyumyvat a asi 1krat do mesiac kontrolujem a cistim filter,sem tam pouzijem prostriedok na vodny kamen ....pracka ide u nas niekedy kazdy 3 den .....niekedy aj castejsie napr.v leto ale to pouzivam kratke programy ...ked su veci len prepotene

sisaka
20. mar 2017

Nadobku umyvam, ked si spomeniem, zvysky prachu mi tam nikdy neostavaju, to iste tabletky na cistenie, raz za 3 mesiace mozno, filter pozrel muz asi 2x od kedy ju mame. Zvonka utriem prach ked utieram v dome, zvnutra utriem dvierka prilezitostne, pracka ma 10 rokov, ide perfektne, nikdy nebola pokazena, nikdy som nemala smradlave pradlo (aj taku temu som tu videla), neratam mnozstvo prania do tyzdna, ake priblizne periem 2-3 davky naraz asi cca 2x do tyzdna, dcera si perie sama. Ked dosluzi, tak dosluzi, kupim si novu, pravdepodobne zase LG minimalna starostlivost, maximalna spokojnost

miriam11
20. mar 2017

@cawes no jednoducho preto, lebo po kazdom prani sa mne take nieco robit absolutne nechce. Mala by som si vstupit do svedomia😝 Ja davam tak raz za 3 mesiace program na cistenie pracky spolu so sodou a octom. Manzel asi raz za pol roka vycisti filter. Nadobku na prasok a avivaz cistim raz za mesiac. Ale mne to nepride spinave, ani nic. Mame ju 7 rokov, znacky Siemens, je spolu so susickou. Som spokojna.

miroslavan
20. mar 2017

Snazim sa raz za pol roka cistit s octom a kys. citronovou na 90. Nadobku na prach podla potreby, ked sa mi zda povlak na nej od avivaze. Filter ma na starosti muz-tiez hocikedy ked pozre na pracku to povoli - ani tam nic nebyva nijaka spina...

cawes
20. mar 2017

@miriam11 tak ja neviem to asi musi vedit kazdy sam ja nemam rada ten zapach po vlhku, a ked doperiem tak to rychlo poutieram, poumyvam a mam klud👍