Ako vám kto pomáha pri praní...

samsung_tomas
14. mar 2017

Pomáha vám niekto pri praní či vešaní bielizne, alebo ste na to sama?

caroline_
14. mar 2017

Ja som na to sama 😀 ale nesťažujem sa 🙂

erikaemkina
14. mar 2017

Pomáha moja dvojročná dcéra , a sama tu práčku zapne tak sa s toho potom teší 🙂

obsadenemeno
14. mar 2017

mne pomaha Samsung Ecobubble....ale vesat musim sama...... 😒

pillipilli
14. mar 2017

Zatial mi ju pomahaju len zaspinit... ostatne je na mne 🙄 a inak dost divna otazka 😝

rakywanda
14. mar 2017

v detstve som pomáhala mame ja so sestrou, ale to bolo staré ROMO, táto pračka len oprala, pláchať sme museli vo vani, žmýkať ručne... dnes to hodím do mašiny, zapnem zopár gombíkov a popri tom urobím milión iných vecí. nikto mi nemusí pomáhať, jediné čo vyžadujem od členov rodiny je, aby si vyprázdnili vrecká.

kupcovci
14. mar 2017

Mne pomáha moja verna pomocnicka Samsung práčka s funkciou eco buble je pranie radosť a.v nepsolednom rade moje dve sidielka ktoré radi pomáhajú.práčku naplniť ale aj vyvesat🙂

wandie
14. mar 2017

Mne "pomahaju" vsetci clenovia rodiny, svoje spinave veci si zanesu do pracovne do kosa na spinave pradlo. A najmensi mi pomaha naplnit a zapnut pracku. A po oprani si to pradlo hodim do susicky a hotovo. Jedina moja praca je, vytiahnut este teple pradlo zo susicky, rotriedit, a ulozit kazdemu do skrine ☺

janynkaaa
14. mar 2017

Väčšinou periem len ja ale niekedy aj manzel operie lenze vzdy spusti zly program 😂

monika11m
14. mar 2017

Mne po novom vykladá pradlo z práčky syn, síce je v celej kúpeľni ale nevadí.

gretocka
14. mar 2017

mam troch malych pomocnikov a teraz uz treti den aj nového pomocnika od Electroluxu - vyvonia pradielko a ked si prajem aj mi ho vysusi 🙂
Ale pranie pradla je moja najmilovanejsia domaca praca. To ze vlozim spinave a obcas aj trosku smradlave pradlo a vytiahnem ho vonave a ciste pripadne dokonca aj suche a teplucke - to je super pocit

lilyianka
14. mar 2017

Mne pomaha moj manzel.....zaspini v praci ci pri pracach okolo domu oblečenie aby som mala co prat 😂😂
Inak mi pomáhajú ruky,ktore veci do pracky nahadzu,potom vyberu a vyvesaju 😉

kvetinka75
14. mar 2017

roztrieť , naložiť, zapnúť ja a potom podľa toho či je niekto doma keď doperie, ak je doma manžel, tak zvykne vešať on, a potom aj zvesiť, lebo ja väčšinou robím zase niečo iné, čo sa jemu nechce 🙂
ak nie je doma, tak sem-tam zvesí dcéra a keď nie, tak ja

dema4016
14. mar 2017

ja som nato väčšinou sama, ale niekedy mi pomôžu deti

loliki
14. mar 2017

@samsung_tomas Vacsinou to zvladam sama, ale aj moj manzel dokaze zapnut pracku a ked treba, aj vyvesia alebo pozbiera pradlo.

materina
14. mar 2017

@samsung_tomas tuto maaaaam 😉

malvinuska
14. mar 2017

ojoj aka trapna otazka,take pranie je radost,ten kto nezažil pranie v starých pračkach,dokonca bez žmýkačky by sa nemal vôbec stažovat a ten kto ano vie o tom svoje ked skoro celý deň bolo treba makat pri pračke a tiež nám nemal kto pomáhat je to ale trapna otazka?

jabucko
14. mar 2017

Moj 2 rocny syn velmi rad asistuje. Pre mna nakladanie pradla do pracky a nasledne vesanie je urxita psychohygiena..rada vesiam pradlo 🙂

ferihegy
14. mar 2017

Moj syncek ani nie tak priamo pri prani ale vesani pradla. No snazi sa, potom potajme prevesujem, pretoze na gatky vie dat aj 7 stipcov :D

ziwka
14. mar 2017

@samsung_tomas mne pomáha môj poldruharočný syn 🙂 keď mu prádlo vytriedim ochotne ho sem tam aj s vedierkom na kúpanie naláduje do práčky, ktorú potom spolu nastavíme a zapneme :D takisto rád prádlo aj vykladá :D

trudy1717
14. mar 2017

Moja mala Rebecka. Velmi ju fascinuje ze nasa pracka "spieva" 😂 zvacsa ked davame prat spolu tak plno veci nechavame vsade a uz sa do pracky nezmestia, pretoze sa uz perie😂

majik66
14. mar 2017

Pri plneni a vykladani pracky mi pomaha moj 4-rocny syncek. Tiez pri vesani pradla. Snazi sa mi pomahat zo vsetkym, tak spajame zabavu s uzitocnou pracou 🙂 Super synceka mam 🙂

jarnicka
15. mar 2017

Rodinka mi pomoze take ze uz rovno vytriedi farebne a biele mozno sem Tam pivesaju za MNA.

miroslavan
15. mar 2017

Niekedy ked sa clovek ponahla by si vsetko najradsej urobil sam-ale ked ten maly ma z toho taku radost 😀

greta123
15. mar 2017

Pranie je vždy iba moja záležitosť, nikto sa mi do toho nechce miešať, stačí iba zašpinené oblečenie, práčka všetko vyperie, je to super vecička, už si neviem predstaviť inak prať...chválim ľudí, ktorí ju vymysleli🙂

majocka24
16. mar 2017

mne pomáha môj 4 ročný syn a to vo všetkom nielen pri praní 🙂

cmulinko
17. mar 2017

Pan Boh ma ochranuj aby mi niekto pomahal 😀

jahodka8
26. mar 2017

Úplne všetci, aj babky občas, deti ako sa im chce, ale väčšinou ja.

martina2621
26. mar 2017

@miroslavan pozeram ze mate tusim rovnaky typ pracky ako ja. ma asi 5 rokov ta moja a ide ma z nej slak trafit lebo mi vobec nevonia pradlo. vyskusala som milion pripravkov na cistenie pracky, rozne prachy na pranie aj avivaze aj sme pozeraluli dolu ten filter a stale rovnaky problem. je ta vasa vporiadku? a ste spokojna?

samsung_tomas
autor
26. mar 2017

@martina2621 ak sa mozem spytat, kolko avivaze nalievate do nasypky. V pripade, ze sa naleje viac avivaze ako je naznacene maximum, s velkou pravdepodobnostou avivaz okamzite vytecie. Ak mate akykolvek problem skuste bezplatnu infolinku Samsungu. Mozno sa tam jedna o malichernost a servisny technik Samsung vam to moze skontrolovat.
Zákaznícká linka: 0800 726 786
http://www.samsung.com/sk/info/contactus/#none