Do akých domácich spotrebičov sa podľa vás oplatí investovať?

samsung_tomas
19. mar 2017

Do akých domácich spotrebičov sa podľa vás oplatí investovať?

cawes
19. mar 2017

Pracks, mycka, dobra naparovacia zehlicka a parny stroj na dlazky😂👍

svetlana35
19. mar 2017

@cawes nad parnym strojom som aj ja rozmyslala..Mas nejaky osvedceny?

eeffka
19. mar 2017

pracka, myska, susicka, ladnicka ostatne je balast

hettinka
19. mar 2017

úplne nutné pre mňa sú vysávač, práčka a sporák
veľmi veľa využívam okrem toho kávovar, mikrovlnu, umývačku riadu a sušičku oblečenia, bez týchto vecí si už neviem predstaviť život

a za úplnú zbytočnosť považujem robotický vysávač ... vyhodené peniaze

dzjanetta
19. mar 2017

Urcite roboticky vysavac.👍nebanujem ze som si kupila.mycka pracka a samozrejme vsetko co treba v kuchyni na pripravu pokrmov..dobry digestor musi byt..neznasam pachy z vyprazania..

jahodka8
19. mar 2017

Na prvom mieste je u mňa práčka. Potom sporák.

mirkava
19. mar 2017

@samsung_tomas jednoznačne KULMA 😀😀😀

vroni
19. mar 2017

Kuchynsky robot. A kavovar, aby mi vecne chlap nezdrhal na kavu kamsi do kaviarne 😀
Do pracky, umyvacky, chladnicky a mraznicky som ochotna investovat len selektivne, tie sakra drahe so super A+++++ spotrebou budu o par rokov sedy priemer, co privela zerie, takze tam som skor za tu strednu kategoriu, do spickovych neinvestujem (takze take Miele ci Liebknecht sa u nas nevyskytuje). Ostatne (vysavac, zehlicka a spol) mi je srdecne ukradnute...

cawes
19. mar 2017

@svetlana35 urcite od kärcher ja mam sc3premium, ale aj sc4 je super

maria1989
19. mar 2017

parný vysávač, kvôli alergii

lulu2014
19. mar 2017

zdravím....rozhodne všetky elektrospotrebiče sú pre mňa veľkí "kamaráti" a dennodenný pomocníci bez ktorých by som si to už asi nevedela predstaviť, a ani nechcem!
ale úprimne mali sme aj drahšie ale životnosť bola asi taká ako pri lacnejších. Takže momentálne síce pozerám aj na výzor spotrebu ale aj cenu.....ale nejdem do tých extrémnych nemá to význam.
Ale rozhodne nemôže chýbať vysávač "klasický" robotický sa mi až tak neosvedčil, práčka /tá sa u nás nestíha nudiť/, umývačka, rúra, robot, ryžovar, mixér či šlahač, žehlička.......
ešte rozmýšľam nad sušičkou....ale sú názory za aj proti....

septemberkl
19. mar 2017

pračka, chladnička, sporak, vysávač

maminecka2
19. mar 2017

Joj, dobra tema, akurat budeme komplet zariadovat domacnost tak premyslam na com nesetrit a co staci aj menej "premiovy" vyrobok. Lebo niekde budem musiet ubrat z vysnivanych predstav 😔

5petusik55
19. mar 2017

Pre mna pračka, sporák, chladnička 🙂

cmulinko
19. mar 2017

Najviac investujem do vysavacov....mam 3 kusy Dysonu kazdy na nieco ine a prvy co som kupila uz ma 10 rokov ale slape jak mladucha 😀 Omyl mojho zivota bol roboticky vysavac Roomba...ani zadarmo by som ho uz nechcela...to nie je vysavac do domu,kde su 4 deti a 2 psikovia.

slnieckolu
19. mar 2017

Urcite dobry vysavac-u nas centralny, naj super vec. Potom pracka, susicka, ktore vyuzivame skoro denne a umyvacka.... aj ked si myslim, ze tieto "denne"spotrebice, viac ako 2-3roky nevydrzia v dnesnej dobe

erikavesela
20. mar 2017

No ja nedam na centralny vysavac dopustit, taktiez mam roboticky, samozrejme mikrovlnka, susicka, umyvacka, pracka, ladnicka, mraznicka

babybazar1
20. mar 2017

Ja snivam o robote co vsetko pekne vycisti a ja nebudem musiet behat s metlou po byte.

simca06022011
20. mar 2017

No... je ichv iac, z tych co mam poviem ktore su mi zbytocne: mikrovlnka, roboticky vysavac, parny cistic, rozne mixery,odstavovace, smoothy makery a miliooon kadecoho na upravu vlasov.. toto vsetko zapada prachom. Klasika chladnicka a mraznicka nutnost, sporak.. ale inak susicku milujem, pracku by som nedala za nic :D A zehlicka... vysavac tiez uz musi byt, roky som ho nepouzivala, ale proste ako je dom, velmi ulahci pracu, cize som ho oprasila a dobry MOP, ale to nie je spotrebic :D

damoska
25. apr 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

určite do takých, ktoré budete používať pravidelne a viete že aj nadalej používat budete.

akynka
25. apr 2018

baby parny cistic mozem aj na drevenu podlahu? aky odporucate?

damoska
10. jún 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

ak chcete investovat do velmi kvalitných digestorov, odporučam tuto stránku, tento obchod vo Zvolene http://www.digestory.eu/