Ktorá z podláh sa vám najlepšie udržiava? S výkonným a inteligentným vysávačom až tak neriešite...

samsung_tomas
Moderátor
15. nov 2017

Ktorá z podláh sa vám najlepšie udržiava? S výkonným a inteligentným vysávačom až tak neriešite, ale predsa len, praktickosť oceníte každá a trápiť sa s kobercom s chlpom, to asi nie. Viete si predstaviť vysatie bez kompromisov aj v medzerach, kde bežne robotické vysávače končia a vy musíte aj tak pracu dokončovať ručne? Ako je to u vás?

sperka
15. nov 2017

Nemám robotický vysávač, ale klasický. Koberec mám s dlhým vlasom, ten musím len vyklepať, vysavač tam nemá šancu. Najlepšie sa mi udržiavajú dlaždice a parkety.

lolita611
15. nov 2017

Mozem sa spytat co stoji roboticky vysavac, lepsej rady, od samsungu? 🙂

samsung_tomas
autorModerátor
15. nov 2017

@lolita611 Samsung PowerBot 549Eur v Nay maju modely od 599Eur do 970Eur. Ale co je podstatne vsetky Samsung modely aj ten "najnizssi" ma Saci vykon, inteligentny pohyb v priestore s automatickym nabijani, vsetky senzory, ci uz proti padu, alebo senzory zabezpecujuce eliminaciu neustaleho narazania do okolia ako je pri robotoch predavanych v dnesnej dobe bezne. Chem povedat to, ze jednoznacna cena/vykon a je to vysavac, nie len zberac spiny.

lolita611
15. nov 2017

Dakujem za info. Meni aj vykon napriklad pri prechode z podlahy na koberec?

cupakabricka
15. nov 2017

my nemame roboticky vysavac.. u nas su parkety,plavacia podlaha a dlazba, omrvinky ...atd...... obcas povysavam ale velakrat za den je to metla a handra na zmyvanie... prach blatopri dverach teraz v tomto pocasi ☹ a aj chlpky zo psa...takze kazdu chvilu nieco utieram pretoze nechce sa mi zakazdym vytahovat vysavac😕😉

samsung_tomas
autorModerátor
16. nov 2017

@lolita611 áno, vsetky nové modely od samsungu menia vykon na zaklade povrchu, už aj základný model