Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
sperka
15. feb 2019
#valentin_s_billou2 #sutaz pre mojich srdcu milým
Zobraz celú správu
sperka
7. nov 2018 Čítané 31x
Čítaj celý článok
sperka
28. okt 2018
#test_podravka dnes trochu netradičný nedeľný obed. Polievočka kelova, kde som použila zeleninový bujón Podravka a na dochutenie Ochucovadlo s morskou soľou a veľa veľa cesnaku. Niečo na nás lezie, posilniť imunitu treba. Druhý chod bol vyprážaný syr. Vlastný od našej kravicky, ktorý urobil môj muzicek. A nakoniec šalátik, na ktorý som použila koreniacu zmes na šalát Podravka. Musím povedať, že deťom mimoriadne chutil. :ok_hand:
Zobraz celú správu
sperka
25. okt 2018
#test_podravka keďže dnes bol obed sladký a my ešte stále testujeme, alternatívny obed bol dnes špenát, nemala som smotanu,tak som použila mozzarellu a pridala som poriadnu porciu cesnaku, keďže sme chorí. Nechýbala Podravka dochucovadlo, mňam mňam :yum:
Zobraz celú správu
sperka
24. okt 2018
#test_podravka večera,tak sme sa rozhodli, že si spravíme zeleninové hranolky, mala som cuketu tak sme si rozkrajali cuketu a posypali zmesou na zeleninku, pokvapkali olivovým olejom a šup na 20 minút do rúry. Nemám fotku, nestihla som, výborné boli:ok_hand::yum:
Zobraz celú správu
sperka
24. okt 2018
#test_podravka Dnes som vyskúšala hovädzí bujón Podravka a urobila som z neho hrachovu polievku s parkom. Keďže som nemala mäsko,preto som volila tento bujón. Krásne voňal a polievočka všetkym chutila.
Zobraz celú správu
sperka
Správa bola zmenená 22. okt 2018
#test_podravka V nedeľnom obede som použila slepačí bujón do polievky. Bola fantastická, všetkým chutilo. Ryža s ochucovadlom Podravka a soľou. Hovädzie mäso s Podravka Natur classic, trochu nasladle,ale keďže v recepte bola irkva, mohlo to byť aj tým, inak fajn. Voňavé a chutilo.
Zobraz celú správu
sperka
20. okt 2018
#test_podravka, v dnešnú sobotu sa u nás nevarí, máme zvyšky a zajtra niečo poriadne - mäso :yum::ok_hand: raňajkami nás prekvapil tatik a poviem Vám, je to skvelé papkat len tak bez roboty.... áno, umyla som aspoň riad :muscle: ďakujeme, aj podravka ochucovadlo s morskou soľou :thumbsup::yum:
Zobraz celú správu
sperka
19. okt 2018
#test_podravka dnes som robila recepty dva a to polievočku s bielou fazuľou v paradajkovom náleve. Robievam ju s fazuľou z konzervy. Najprv si na oleji osmahnem zemiaky na kocky, poprášim ochucovadlom a zalejem vodou. Keď sú zemiaky uvarené, vylejem fazuľu z konzervy, krátko povarím, pridám kečup, dochutím cesnakom a zjemním maslom. Výborná je aj ostrá, kto ľúbi aká ešte pridávam aj sójový granulát, ak mám :thumbsup: Dobrú chuť. A recept c.:2 rybacie fašírky. Uvaríme rybku(akú máte radi) ja som dala kapra. Varíme cca 7-10min. podľa veľkosti. Ochladenu rybku odkostime a zmiešame s brav. bocikom,pomer 1:1, dochutíme Podravka korenie na ryby, pridané ešte soľ, cesnak. Potom už len tak isto ako pri klasickej fašírke.
Zobraz celú správu
sperka
18. okt 2018
#test_podravka Dnes sme vyskúšali korenie na pečené zemiaky. Zemiačiky som si dovolila robiť so šupkou, nakoľko to bola naša úroda. Môžem povedať, že chuť bola vyvážená a cítila som všetko čo bolo napísané v zložení. Aj slané boli dostatočne. Chutilo všetkým.
Zobraz celú správu
sperka
Správa bola zmenená 17. okt 2018
#test_podravka dnes klasika vyprážaný karfiol. Ja vajíčko rozšľahám a nesolím ale pridám dochucovadlo Podravka. Aj vy tak robievate? Nám to chutí :ok_hand: týmto spôsobom robím karfiol i šampióny. Mäsko nechávam na klasiku. :wink::thumbsup:
Zobraz celú správu
sperka
16. okt 2018
#test_podravka na dnes som si prichystala hlivovú polievku, do ktorej som použila zeleneninový bujon #test_podravka nakoľko okrem zemiakov v tejto polievočke nemám žiadnu zeleninku. Použila som hlivu (z vlastnej záhradky), mrveničku/rajbaničku (domácu), pár zemiakov na kocky. Na dochutenie soľ, trochu čierneho mletého korenia, drvenú rascu, 1 strúčik cesnaku a ochucovadlo Podravka s morskou soľou. Odporúčam aj petržlenovú vniatku (sušenú alebo čerstvú). Poviem Vám chutí famózne a dúfam, že si pochutí aj moja rodina. Ďakujeme #test_podravka!
Zobraz celú správu