Čim je výnimočná vaša práčka?

samsung_tomas
4. máj 2015

programy, hlučnosť, veľké dvierka,...

tina_22
10. máj 2015

Tým, že perie už 12 rokov 🙂 Bez opravy

yollanda
10. máj 2015

moja tym, ze vecne ked vytiahnem pradlo su veci naruby.. uz som ich tam skusala naruby dat a naruby som vytiahla. cize robi si zo mna prdel a mna to vytaca

mirka49
10. máj 2015

Cim je vynimocna?no moja prackq whirpool je vynimocna tym,ze rychlo hrdzavie 😀 a to ma 4 r

ena70
10. máj 2015

tym ze ked doperie, tak aj zaspieva 😀 😀

ivanka1987
12. máj 2015

Mam pracku samsung a je vynimocna tym,ze je moja prva moja vlastna.na konci programu si vyspevuje a moj syn pri nej tancuje,tym je pre mna vynimocna 🙂

rolandik
12. máj 2015

Moja whirpoolka má 15 rokov a nebola ešte pokazená. Trošku mi tiekla, ale opravár zatiahol skrutky zadarmo.
Keď doperie nevydáva žiadne dotieravé zvuky, ale konečne je ticho!

yana.
12. máj 2015

Moja je vynimocna tym, ze nechce vyzmykat manzelov bavlneny-rucne pleteny sveter. Iba tento sveter; ked k nemu prihodim jedny gate alebo ponozky, tak to vyzmyka!!! Dokonca aj ked jej dodatocne nastavim zmykanie tak ho nevyzmyka. Naposledy som to takto donastavovala az 3x a sveter stale mokry, az ma to napalilo a hodila som tam gate a bolo po probleme... Proste som silou-mocou chcela, aby ho vyzmykala bez pomocok 😀 Zazracny to stroj, od nova ten sveter nechce zmykat a to jej uz taha na 6 rokov 😀

sonetta
12. máj 2015

nasa je vynimocna v tom, ze raz za cas mame doma sukromne kupalisko. kedze mame pokazeny taky ten kolik na zatvaranie dvierok, pracka sa hocikedy pocas prania otvori a perie, perie, perie a ked si to rychlo nevsimnem, voda z nej tecie von. keby nie tohto problemu, tak som s nou spokojna.