VÝHERCI súťaže o Kocúrikovu lampičku

radka_pribinacek
Moderátor
4. nov 2017

Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do našej súťaže o Kocúrikovu lampičku, ďakujeme rodičom, ale hlavne deťom! 🙂 Lampičku vyhrávajú:

@erikaemkina
@janica009
@jany205
@kupcovci
@vonava007
@kajkajanka
@lbk
@jamila
@cadulka2908
@rora
@lucik1707
@romca23
@nastenka555
@tabjanka
@mslt

Všetkých výhercov prosím o správu do internej pošty. Uveďte do nej prosím celé meno, presnú adresu a telefónne číslo. A ak sa na vás tentokrát neusmialo šťastie, nezúfajte! Pripomínam, že súťažiť môžete o lampičky aj na webe obľúbeného Pribináčka http://pribinacek.sk/kocurikova-lampicka a to až do 19. 11.! A letí k vám aj srdiečko pre šťastie! ❤🙂

erikaemkina
9. nov 2017

@martinkamm Prepáč ak som ti napísala ale radka to písala aj sem že sa zakupit nedá
..no nech ti odpovie .. neviem v ktorom príspevku to bolo že sa nedá
Prepáč že som reagovala , áno máš pravdu s tímy kodmi ..

martinkamm
9. nov 2017

@erikaemkina dakujem ti moooc pekne si zlata...ja som znechutena maximalne...za tych 50kodov a podobne by sme mozno aj mali sancu keby ludia poctivo hrali a nie ze nekupuju ale len chodia a nahadzuju...

vykaslali sme sa na to...kamoskina kolegyna si nahadzovala priamo z palety v sklade kody...niet sa divit preco potom nejdu ostatnym co kupia...neriesim uz,nema to vyznam...keby dali vyhru kazdemu kto posle 50viecok videli by sme kolko by bolo vyhercov vtedy a nie takto , vycapit to navonok a nech ludia poctivi a sprosti kupuju a ti, co ziju podla terajsich skazenych hodnot nekupia opisu a podvedu

erikaemkina
9. nov 2017

@martinkamm určite ti aj radka odpovie ako som ti písala , označila si ju
no čo nato napisat , tak je .. ludia sa vynájdu .. nieje to fér no

radka_pribinacek
autorModerátor
12. nov 2017

@martinkamm umístění kódů je nešťastné, z toho se Pribináček určitě do budoucna poučí. S kódy by ale problém být neměl a pokud ano, tak na infolince nebo na FB si zákazníci mohli vyžádat náhradní. No a lampička se bohužel koupit nedá a prodej se neplánuje. 😕

martinkamm
13. nov 2017

@radka_pribinacek dakujem velmi pekne za odpoved, ak by ste nahodou vedeli o niekom co vyhrali a maju dvojmo prosim dajte mi vediet, dcera ju chcela od Jeziska a ked s akupit neda nemam sancu ju zohnat :(

jamila
11. dec 2017

@radka_pribinacek Dobry den. Nechcem byt nijako otravna len by ma zaujimalo ci sa uz posielali tie lampicky. Popripade nejake info kedy sa budu posielat. Za odpoved vopred velmi pekne dakujem.

rora
17. dec 2017

@jamila
@radka_pribinacek ja tiez cakam ci pride do vianoc :( alebo ci vobec pride...

erikaemkina
17. dec 2017

@rora z FB mi odpísali
Dobrý deň, lampičky prídu do konca roku, ďakujeme za pochopenie a pekný zvyšok víkendu.

radka_pribinacek
autorModerátor
31. dec 2017

Dobrý večer, doufám, že lampičky už dorazily, komu ještě ne, tak snad po Novém roce, přece jen pošta toho měla před Vánoci hodně... 🤞🏻😊
Přeju vám všem krásný a šťastný rok 2018! 🎉😘

rora
31. dec 2017

@radka_pribinacek nam este nedorazila :( tak dufam ze dorazi cim skor, ked uz nie na vianoce, tak aspon dcere na meniny prvy januarovy tyzden

jamila
1. jan 2018

@radka_pribinacek aj my sa pripajame so zelanim vsetkeho najlepsieho v Novom roku. Lampicka sice este nedorazila ale verim ze ju teda o par dni budeme mat. Dakujem

cadulka2908
2. jan 2018

Tak dnes ráno nám ju ujo kuriér konečne priniesol...to bolo radosti a je naozaj peknucka

kupcovci
3. jan 2018

Aj nam dnes prisla dakujeme 🙂

jamila
10. jan 2018

Lampička aj k nám dorazila ♥ ĎAKUJEME ♥

martinkamm
10. jan 2018

Ak by niekoho nezaujala radi kupime ♡

smoulinka789
28. feb 2018

Koupím plyšového kocourka Pribináčka pro onkologicky nemocnou dcerku, koupila bych i lampičku, kdyby o ni někdo neměl zájem. Děkuji Jana