Aké červené mäso papá váš jedák?

miriam_hami
9. sep 2014

Deťom chýba železo, ukazuje štúdia jedálnička kojencov a malých detí. Hlavným dôvodom je práve nedostatok červeného mäsa v jedálničku. Snažíte sa zaradiť pestré zastúpenie mäsa do stravy vašich detí? Ako sa Vám to darí? 🙂

veriiii
9. sep 2014

telacie,ale tazko zohnat,preto kupujem viac a namrazim..ked sme zili v zahranici, tak jahnacie..

miroslavan
9. sep 2014

Tak čo sa týka červeného mäska, to podávame len vo forme kupovaných príkrmov. Doma varíme morčacie, kuracie a králičie, lebo si ho vieme zohnať od "domácich chovateľov". Ale kvalitu červeného mäska z obchodu nám nikto nevie zaručiť, tak neriskujeme a zatiaľ pridávame do jedálnička Hami jahňacinku a hovädzinku 😉

olivka26
9. sep 2014

jahnacie ci hovadzie masko podavam dcerke len vo forme Hami prikrmov,pretoze cervene masko je dost tazko zohnat a uz aj ked zozeniem tak nikde nemam zaruku ze to masko je v poriadku.Ostatne druhy mame od babky,morcacie,kralicie,slepacie,tam je aspon zaruka ze masko nieje nadopovane KADECIM 🙂

pipinka4
9. sep 2014

@miriam_hami ked momenralne nemame v mrazaku hovadzie tak v prikrmoch dodavame a velmi nam chuti nemame problem lubi njme so zeleninkou a s ryzou.mohli by ste spravit len masko vacsie kusky na stave a moze sa kombinovat s hocicim 🙂

juliet221
9. sep 2014

my mame hovedzie mesko velmi malo kedze je to financne dost narocne. najcastejsie mame kuracie a aj ryby pomenej. starsiemu chyba zelezo no robime vsetko co je v nasich silach aby mali nasi drobci co najpestrejsiu stravu.

radlinka
9. sep 2014

Nam sa dari.. u nas idu vsetky druhy maska, moji chlapci su masovi, takze nestiham vyvarat a vsetko zjedia bez mihnutia oka. 🙂 Uprednostnujem organicku produkciu, aj ked je to nakladne, ale neporovnatelne, takze masko sa vzdy snazim zaradit do jedalnicka.

bubloska135
9. sep 2014

Malemu davam hovadzie, celkom ho aj lubi, ked zozeniem kvalitne tak si namrazim aby som pre neho mala. inak papame bio kura morku zajka a aj hovadzie lubi 🙂

ada510
9. sep 2014

No môj ľúbi hlavne mäso s mäsom :D ked prvý krát ochutnal svieckovu bol ako v eufórii miluje aj paradajkovu omáčku s hovadzim mäsom aj telacie so zeleninkov jedol už aj hovadziu pečeň a chutila mu ;)

miriam_hami
autor
10. sep 2014

@pipinka4 Mila pipinka4, tesi ma, ze nase Hami prikrmy s hovadzim masko chutia🙂. Nepisete, kolko ma dietatko mesiacov, ale vacsie kusky maska aj inych ingrediencii, ktore pomahaju rozvijat hryzenie a zuvanie, mozete najst v prikrmoch s oznacenim od ukončeného 10.mesiaca veku dietatka, napriklad v chutnom prikrme Zahradna zelenina s dusenym hovadzim alebo Spagety s hovadzim a zeleninou. Prajem vam este pekny den!

http://www.klub-mamiciek.sk/products/view/hami-...

pipinka4
10. sep 2014

@miriam_hami mala ma 15 mesiacov akurat dnes 🙂 ja viem ale ja myslela take vacsie kocky na stavicke a ze ja by som uz len prirobila bud knedlik alebo zemiacky alebo ryzu 🙂 . Kedze hovadzina sa dlho vari toto by mi hrozne usetrilo cas 🙂 tak len taky mensi napad do buducna ak by ste chceli nieco nove vymysliet ;)

katka708
11. sep 2014

Mna to tiez s tym mäskom napadlo ako pise pipinka4. Taliansko znacka plasmon predava dusene mäska v poharikoch a to sa potom len prida do hotoveho prikrmu. Maju v ponuke vsetky druhy mäsa-kralicie, morcacie,kuracie, jahnacie, telacie,... Ja mam stastie ze takmer vsetko dochovaju stary rodicia(okrem jahnaciny a morcaciny) ale obcas by mi takyto prikrm usetril cas a pomohol osviezit jedalnicek synceka.

foolie
11. sep 2014

telacinku 🙂 z bio farmy od známych aj kuracie,hovädzie ... a rôzne podľa toho čo zabíjajú a mäsko mu veľmi chutí
vlastne všetko mu veľmi chutí 🙂