Prečo mi zostáva nerozpustené mliečko?

zuzanak89
8. sep 2014

Používam Hami 2 pre citlivé bruško proti grckaniu a vždy sa mi urobia glocky keď ho zarobím, prečo?

denisafono
8. sep 2014

my pouzivame Nutrilon obyc, nikdy sa hrcky nerobili. Zohrejem vodu na pitelnu teplotu, dam do flase pridam odmerky UM trochu potocim vodu vo flaske, dam cumel zoberiem servitku zapcham dierku cumla medzi prstami a trasiem ako sejker aj 10-20sekund. Nepises ako ho robis takze je tazko povedat preco su hrcky, nedavas prilis teplu vodu?

bubloska135
8. sep 2014

aj nam sa robili ked sme pouzivali toto proti grckaniu, tak sme ho vzdy dobre premiesali a potom este preliali cez ceditko, ale pri klasickom hami sa mi to nestavalo nikdy.

barinkova
8. sep 2014

moc tepla voda

csenibaba
8. sep 2014

Ahoj aj u nas to bolo problem,potom som prisla na to za ar mlieko je najlepsie rozmiesat trosku studemou vodou a potom flasu doliat teplou vodou(praxe 180 ml vody a 6 odm.mlieka-- som zarobila takto 6 odmerka mlieka+60 ml studenej vody+120 ml teplej vody:alebo to jednoducho zarob zo studena potom zohrej hotove mlieko.🙂

mirreckall
8. sep 2014

my mame Bebu, pri jednotke uplne v pohode, ked sme presli na dvojku, zacalo nam robit to iste, ja to robim tak, ze nalejem do flasky vodu z termosky, potom dam tolko odmeriek kolko potrebujem a premiesam vo flaske priborovym nozikom 🙂

miriam_hami
8. sep 2014

zuzanak89

Milá mamička,

pripravujete mliečko s dostatočne teplou vodou (40 stupňov Celsia)? Z našich skúseností i zo skúseností mamičiek je vhodné mliečko pripravovaťa tak, že najprv prilejete k prášku iba časť vody, prášok rozmiešate a opatrne prilievate zbytok vody. Mliečko by sa Vám takto malo podariť lepšie rozmiešať a žiadne žmolky by nemali vznikať.