ŠPECIÁLNY TÝŽDENNÝ TEST S ODMENOU!

daska_tesco
31. máj 2016

Ešte ste službu Tesco potraviny domov nevyskúšali? Výborne, váš názor nás zaujíma!
Využite na prvý nákup niektorú z troch extra zliav a do polnoci soboty 4. júna 2016 nám napíšte svoju skúsenosť z prvého vyskúšania služby Tesco Potraviny domov. Aj vďaka vašim zisteniam službu vylepšíme: https://potravinydomov.itesco.sk/groceries/?_ga...
Tri z vás za zdieľanie skúseností odmeníme v nedeľu 5. júna 2016 poukážkou 30€na ďalší nákup. Krásny týždeň!

bibyke
31. máj 2016

Tak ja môžem napísať skúsenosť az ked aj k nam bude možné objednať, ale zase rada by som vyhrala niečo pre môjho brata s rodinou,ktorí žijú v Bratislave a túto službu využívajú 😉

daska_tesco
autor
31. máj 2016

@bibyke Ahoj, môžeš prvý nákup objednať pre nich - zadáš ich adresu na doručenie tovaru a dohodnete sa na čase prevzatia tovaru. 🙂 Môžeš si celý proces objednávania vyskúšať 🙂 Aj to bude zaujímavý príbeh, najmä pre tie rodiny,ktoré by chceli takto pomáhať napríklad svojim rodičom v inom meste a objednávať im ťažké nákupy...

sandrittka
1. jún 2016

škoda že nieste aj v žiline :( veľmi by sme vás tu chceli :(

erika630
2. jún 2016

Moj prvý nákup na službu Tesco potraviny domov som vyhrala v podobnej sutazi a bola som velmi prekvapená a spokojná. Vždy som sa obávala nákupu cez internet, že aky tovar mi príde a či sa to bude dat nosiť - to sa týka oblečenia. Ale ked som uz teda vyhrala tak som to vyskusala a ostala som milo prekvapená. TovaR som si pekne našla na internetovej stranke dala do košíka objednala cas príchodu pracovníka a už som len čakala a čakala. Ked dorazil pracovník spoločnosti Tesco bol velmi milý, pomohol mi s nákupom a ešte sa ubezpečil a informoval či som spokojná a či nechcem tovar vrátiť. Nakolko som si objednala aj ovocie a zeleninu pre svojho synčeka - tak som ju skontrolovala a ostala som v nemom úžase, pretože tak krásne ovocie a zeleninu by som si ani ja sama nevybrala po asi hodinovom prehrabávaní v obchode 🙂 Ked prislo k plateniu, pretože pri kupone som aj nieco musela doplacať, nakolko som objednala viac ako postacoval kupon 🙂 tak som mu odovzdala bankomatovú kartu a v tom to prislo. Karta akoby zázrakom prestala fungovat - alebo resp. ten prístroj a nie a nie zaplatit. Skúsali sme to asi 4 krát a nakoniec sme sa s milým mužom dohodli že mi to zaplatí kartou on niekde kde bude lepší signál a nech mu dám ja hotovosť 🙂 S tak super prístupom som sa stretla len u vás a som velmi rada že máte tak skvelý tím a skvelých pracovníkov. Dakujem a snád sa znova na mna usmeje stastícko a vyhrám 😎

moje2deti
2. jún 2016

Tak, aj ja som skúsila a objednala nákup cez službu Tesco Potraviny domov 😉 .
Čo sa mi páčilo:
- objednávku som vyriešila doma v kľude, žiadne behanie po obchode, žiadne čakanie v rade 😉
- zľavový kupón na prvý nákup potešil
- objednávku som robila ja, ale pre rodičov, ktorý majú iný trvalý pobyt, v inom meste a v pohode sa to dalo, registrácia bola na mňa, len som zadala inú adresu doručenia, uľahčilo to živom mne, i rodičom. Mne tým, že som tam nemusela zbytočne cestovať a robiť nákup a im tým, že nemuseli chodiť po obchodoch, ale mohli si za ten čas vypiť v pohode kávu na záhrade
- veľký výber položiek, či už potravín, drogérie, pečiva, ovocia i zeleniny
- široký výber času doručenia nákupu
- malé náklady za dodanie nákupu, v mojom prípade 1,59€

Čo by som zmenila:
- nepustilo ma napríklad objednať viac kusov z niektorých vecí, mohla som dať do košíka iba 2kartóny (24ks) mlieka, takisto minerálku som mohla dať z jedného druhu do košíka iba 4balíky (24ks)
- uvítala by som, aby sa dali objednať aj hračky, prípadne odevy
- uvítala by som platbu gastro lístkami

zuzkabeno
2. jún 2016

Donáškovú službu Tesco domov sme využili spolu so starými rodičmi a boli sme spokojní. Výhoda je, že sa dá zvoliť adresa doručenia tovaru, že to nemusí byť trvalé bydlisko, ale môže sa nákup objednať aj na inú adresu. Potešil nás veľký výber tovaru ako tradične v Tesco, milý pracovník, ktorý nám doručil tovar. Trošku nám akurát trvalo, kým sme vyriešili objednávku a zorientovali sa v širokej ponuke. Výhodou je doručenie ťažkých potravín a tovarov ako je napríklad mlieko v kartonoch a prací prášok.

ozdana
3. jún 2016

Túto službu som využila a bola som zvedavá čo a ako. Síce máme Tesco asi km od domu, ale nemáme auto a TESCO POTRAVINY DOMOV som využila hlavne na ťažké veci. Objednala som 2kartóny mlieka, 3balíky vody, k tomu nejaké ovocie, zeleninu, dokonca som riskla aj karé a nanuky. Bola som milo prekvapená. Úprimne, z nášho Tesca som veľmi sklamaná, kedy tam prídem, či je ráno, obed, večer - ovocie a zelenina na pulte žiadna, pečivo a chlieb slabý výber... Zato, donáška bola super, všetko čerstvé, karé krásne, nanuky zmrazené, pečivo i chlieb mäkkučké, nič nechýbalo, nič nebolo treba vrátiť. Pán, ktorý nákup priviezol bol veľmi milý, prišiel včas. Za mňa jednoznačne odporúčam, nemusím už otravovať susedov či mi kúpia mlieko, minerálky a dať im za ochotu aspoň čokoládu. Večer, keď deti zaspia ja naklikám do košíku čo treba, nákup mám doručený rovno domov a ušetrený čas venujem deťom - ideme na prechádzku, alebo sa doma hráme.

patdan
3. jún 2016

Aj ja patrím k tým, čo vyskúšali službu Tesco potraviny domov. Využila som ju práve v čase, keď boli deti dlhodobo choré a nedalo sa mi ísť na nákup. Využila som chvíľu, keď spali a naklikala položky do košíku. Okrem takých tých základných a vyššie spomínaných vecí ako doručenie na čas, široký výber času doručenia, dodanie tovaru až k dverám, milý a ochotný pán, ktorý mi nákup priniesol, sa mi ešte páčilo, že už aj keď mám vytvorenú objednávku, môžem nákupný zoznam dopĺňať a upraviť o položky, ktoré ma napadnú až do 23.00 hod. v deň pred dovozom. Taktiež sa mi páčilo, že v prípade, že môj zvolený a objednaný tovar nebol na sklade, bol mi privezený náhradný a ten, ak sa mi nepozdáva, alebo s danou náhradou nie som spokojná môžem vodičovi vrátiť a pri prevzatí mi nebude zaúčtovaný.
Ešte by som uvítala, aby niektoré položky neboli limitované počtom, ktoré sa dajú vložiť do košíka, ale aby sa dal vložiť ľubovoľný počet položiek. Taktiež by ma potešila pri službe Tesco potraviny domov platba gastrolístkami a keby sa dali využívať kupóny Clubcard.
Môj prvý nákup hodnotím kladne a isto túto službu budem využívať častejšie 😉 .

jaroslava119
3. jún 2016

Pekný večer. Ja službu tesco potraviny domov využívam často. Keďže tesco doslova milujem (hlavne pre široký výber zeleniny a ovocia ktoré je vždy čerstvé). Mám ešte malinkého synčeka a som bez vodičaku takže veľký nákup sa u mňa osobne nedá. Ešte som chvalabohu nespokojná nebola... A je úžasné že si nákup môžem vyplatiť cez internet pričom mi platbu odrátajú až pri prevzatí tovaru. A ešte čo sa mi páči je že aj keby som nakúpila 50 kilový nákup aj tak mi ho donesú 🙂 Ste super že ste niečo takéto unikátne vymysleli. Len tak ďalej

ikika
4. jún 2016

Ja som vyuzivala sluzbu Potraviny domov velmi casto, ked bola dcerka mensia... vlastne som do potravin ani nechodila, len fakt tu v okoli na mini-nakup, ak nahodou nieco chybalo (napr. cerstve pecivo).
Teraz vyuzivam sluzbu prilezitostne.
Je to vyborny napad a castokrat velka pomoc. 🙂

Nechcem tu vsak pisat same superlativy... samozrejme, ze aj tato sluzba ma svoje nevyhody:

1.) vedenie a motivacia "picker-a", aby vyberal adekvatnu kvalitu
- niektore potraviny, napr. zelenina a ovocie, mi obcas prisli nie v adekvatnej kvalite, aku by som ocakavala... ano, beriem, ze tuto polozku nemusim prebrat (co chvalim, samozrejme), ale potom to doma chyba... cize toto je mozno otazkou na veduceho tzv. "picker-a", aby sa taketo sklamania minimalizovali...
- dalej rozumiem tomu, ze treba najprv predat to, co prislo do obchodu skor (first in - first out), len niekedy sa mi napr. pri mlieku zda ta doba trvanlivosti dost kratka... bezne bravame tak 4 kusy mlieka a kvoli datumu spotreby sa parkrat stalo, ze sme ledva spotrebovali... myslim si, ze prioritou by malo byt, aby "picker" vyberal co najdlhsiu spotrebu... predsalen ide o platenu sluzbu, tak ocakavam aj adekvatnu kvalitu. 😉

2.) komunikacia so zakaznikom po zadani nakupu do systemu
- najma pri zelenine, ovoci a niektorych vyrobkoch si nie je clovek isty, ci mu pridu domov... samozrejme, dovod je, ze sa nenachadzaju na predajni... osobne by som prijala, keby v takom pripade prisla sms alebo v systeme na stranke napr. 3 hodiny pred donaskou (ako by to vyhovovalo Tescu, kludne 1, 2, 3 hodiny pred) bolo uvedene, ktore produkty sa nepodarilo "picker-ovi" nakupit a clovek by si mohol vybrat nejaky nahradny produkt (napr. pri pracich praskoch sa daju nahradit lahko jeden za druhy)

Tak to su moje postrehy, tak verim, ze budu napomocne pri skvalitnovani vasich sluzieb. 🙂

daska_tesco
autor
5. jún 2016

Mamičky, ďakujeme vám vaše pripomienky a tipy na zlepšenie služby Tesco Potraviny domov a aj za to, že ste sa celý týždeň zapájali do diskusií na fóre Tesco Potraviny domov 🙂
Odmenu 30€ e-kupón na nákup cez donáškovú službu Tesco Potraviny domov pošleme:
@erika630
@moje2deti
@zuzkabeno
Gratulujeme! Výherkyne, prosím, pošlite mi e-mail a adresu do IP.

Ak chcete službu vyskúšať, využite zľavový e-kupón na prvý nákup cez Tesco Potraviny domov pre členky Modrého koníka.
Ak už službu používate, využite zľavu 4€ do konca júna 2016 na nákup nad 90€.
Krásny víkendík a dovidenia niekedy nabudúce na Modrom koníku! 🙂

erika630
5. jún 2016

dakujeeeem 🙂

zuzkabeno
5. jún 2016

Tešíme sa.