Čochvíľa je to tu! Ktoré potraviny používate proti jarnej únave?

janette_tesco
25. feb 2016

Už sa vytešujete z prvých slnečných lúčov? 🙂 Čochvíľa je tu jar a s ňou aj neobľúbená jarná únava. Našťastie existuje množstvo potravín, ktoré ju dokážu raz-dva zahnať! 🙂 Ako s ňou bojujete vy? Poraďte, ktoré potraviny u vás najlepšie naštartujú organizmus?

pribinak
25. feb 2016

Medvedí cesnak, ale ten v Tescu asi nepredávajte ;) ale aj pazitku a žeruchu

mima4
25. feb 2016

podla mna na jarnu unavu platia dve veci:

- celkove zdrave stravovanie, nie tazke nezdrave slovenske jedla
- pohyb, cerstvy vzduch

ivica7
25. feb 2016

Vsetko je hlavne o zdravej strave, len nie vzdy to ide tak lahko, ked pizzu si clovek objedna za par eur a ma to bez prace, to je tak jednoduche, no zdrave jedlo si je najlepsie pripravit doma, nech si je clovek isty co je

kupcovci
25. feb 2016

Pohyb na cerstvom vzduchu kt.ja mam pri dvoch detoch vela a urcite zdrava strava 🙂

matricia
25. feb 2016

Veru, jarnú únavu už pociťujem. Zeleninu: brokolicu, zeler, petržlen, špenát,mrkvu. Ďalej lanové semienka,celozrnné pečivo, kyslé ryby.

jajkakk
25. feb 2016

Medvedí cesnak, žihľava... celkovo zdravá strava a pravidelný pobyt na čerstvom vzduchu 🙂

nikuska315
26. feb 2016

odporucam klicky..je mozne si vypestovat nespocetne mnozstvo druhov..❤

jacka
26. feb 2016

Cerstvy vzduch a slniecko...... 😵 😎

mirka822
26. feb 2016

Sluníčko a pozitivní myšlení 🙂 Jarní únavu moc nepociťuji, je to pro mě předzvěst léta, které mě nabíjí energií 🙂

mamanikka
26. feb 2016
Používateľ mamanikka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamanikka.

asi najviac pomaha cerstvy vzduch 🙂

purinkaa
26. feb 2016

Pre mna je to urcite:

1. šport - prechádzky s detičkami na čerstvom vzduchu 🙂
2. dostatok ovocia - jablká, hrušky, slivky....najradšej mám lokálne, doma dopestované
3. NAŠE potraviny - kapusta, bryndza, cibuľa, cesnak,....
4. DOBRÁ NÁLADA 😀 😀 😀

janette_tesco
autor
26. feb 2016

@purinkaa suhlas 🙂 mozno ta posledna rada,by mala byt na prvom mieste 🙂 krasny piatok 🙂