Čo si myslíte o sušičke?

julius_tpd
30. nov 2015

Máte skúsenosti so sušením prádla v sušičke? Aké je sušenie v nej? Čo vás viedlo k jej zakúpeniu? Má podľa Vás výhody oproti klasickej metóde vešania prádla na šnúru? Povedzte svoj názor.. 🙂

dugyna
6. dec 2015

@valy tak potom sa zamysli nad tym odkial ti ide teplo ked si kuris ci to je ekologicke. A mas miesto na susenie pradla pre 3 det a zver super asi byvas v baraku a mas pradelnu
My osobne nekurime cely rok , byvam v panelaku v 4izb.byte a bud nam zaberaju pradelniky halu alebo jednu izbu...napr momentalne uz 14 dni v kuse..mam 2 macky, psa, morca..a to minimum co zozere susicka ktoru si kupim zemegulu nezachrani.... globalne oteplovanie je diskutabilna vec.. pretoze su studie ktore hovoria o opaku a taktiez sa uvazuje uz aj o tom ze tak ako sa menia ceklycky 4 rocne obdobia funguje obmena pocasia aj v nejakom dlhsom cykle..
periem pradlo v mydl.orechov a eko pracich geloch, taktiez nepouzivam avivaz, pouzivame kozmetiku komplet celu ekologicku..od osobnej hygieny, cez zub.pasty, az po cisenie odpadov....viac uz eko ako sme sa ani neda byt. zehlicku nepouzivam vobec, deti mam odplienkovane na latkovych plienkach, kapesniky tiez pouzivam aj latkove, ostatne vsetko kompostovatelne ci bio rozlozitelne.
V lete mam permanetne balkone plny pradla nad hlavou a z polovice vesiak aj klasicky cize si nemozem vychutnat ani potesie z kvitnucich kvetov a bylin a zeleniny...ktoru si pesujem
Nehovoriac o case ktory mi vesanie a zber pradla zabera a potom ked mam toho vela tak zistovanie ze hm toto je uz suche..aha sem este zavesim..hm alebo kupim teti susiak?

Takze mi tu nemusis hovorit o nejakej jadrovej elekrarni..a podobne..pre prirodu robim naozaj maximum, robim aj prednasky o eko domcnosti...atd..cize

zuzanna95131
6. dec 2015

tak kočky práve som prvýý krát dosušila a teda za mňaaa jedno veľkééé áno 🙂))) prádlo už aj poskladanéé a uloženééé a tie uteráky, to je jedna bááseň! 🙂

dugyna
6. dec 2015

@valy a takiez si myslim ze je o opat chyba kedze mame jadrovu elektraren ..ked na nizine by sa krasne vyuzivala veterna ako v rakusku

dana_l
6. dec 2015

@valy no tak u mna by to pradlo trvalo mozno aj den ususit. nemame radiatory tak by to muselo byt susene len vramci teploty bytu. a takto si naukladat 5-6 praciek po byte, to by bol pohlad pre "boha" 😀

natalka13
6. dec 2015

@valy zehlicka ti ide na uhliky?

igiana
7. dec 2015

@julius_tpd neviem ako som donedávna mohla žiť bez dušičky, ušetrí mi kopec času a energie, nie je vlhko, nemusím čakať kedy konečne nejaká vec uschne, prádlo je mäkké, hlavne uteráky úžasne, nevadí že sa nedáva avivaz, používam prášok ktorý krásne vonia, sme veľká rodina a perieme denne, je to úžasný pomocník

igiana
7. dec 2015

Bez susicky .... 😀