Pamätáte si na yoyo, klik-klak, rubikovu kocku? S akými hračkami sa hrajú vaše deti?

kristina_tpd
19. jún 2017

Posledný trend, ktorý zasiahol ako yoyo scénu, tak normálnych smrteľníkov. Antistresová Hračka Fidget Spinner. Spinner na doma, do školy, do parku.. proste kamkoľvek Vás len napadne si ho vziať. Skvelá zábava proti nude a hyperaktívnosti.
Táto malá pomôcka sa za niekoľko posledných mesiacov stala naozajstným "hitom"!
Slúži k zlepšeniu koordinácie a sústredenia, odreagovania a odpočinku. Jeho použitie je jednoduché - uchopte ložisko medzi prstami a ďalším prstom alebo druhou rukou roztočte. Práve vďaka ložisku sa bude točiť veľkou rýchlosťou, čím rýchlejšie zatočíte, tým dlhšie sa bude točiť.
Nájdete tu: https://www.tpd.sk/vyhladavanie?category_id=&se...

kupcovci
19. jún 2017

Dobry den moje deti maju najradšej krabice do ktorych sa radi pchaju vid foto 🙂

hettinka
19. jún 2017

ten fidget spinner je riadna somarina, som rada, že moje deti tomu (zatial) neprepadli a ani to nechcú. Mladší si teraz pletie z bužírok, také rôzne hadíky, tiež zábava a cvičí si jemnú motoriku. http://www.buzirky.estranky.sk/fotoalbum/vzory-...

kristina_tpd
autor
19. jún 2017

@kupcovci jeeej ja že to je bábika na fotke😍

kupcovci
19. jún 2017

@kristina_tpd ano je ale taka živá 🙂

vroni
19. jún 2017

Moje dieta na Fidgetoch fici, tu to zacalo uz hadam pred pol rokom, mame uz doma sest 🙄. Mladsie by ficalo tiez, keby nemal male rucky a mal sa mu fidget kde otacat 😀

admet
19. jún 2017

hovadina ten spinner, cisty marketing, o par mesiacov si na to nikto ani nespomenie. V skole, ktoru navstevuje moj syn, tuto hracku zakazali, lebo sa nou nejake decka poranili. A k teme, syn sa tiez hra so spinnerom. Pred tyzdnom ho dostal k narodeninam od spoluziacky, zaujem o tuto hracku u neho klesa exponencialne.

hela_tn
19. jún 2017

Mne utkvel v pamati tertris a tamagoci🙂
Deti zatial nepodliehaju medialnemu tlaku,kedze su este relativne male, takze uprednostnuju hracky,co im ja starostlivo vyberiem🙂

anka2103
19. jún 2017

Zbierat vajicka na hre,kde zasahuje zajac. To bola medialne hracka v mojom veku 😉

tyelde
19. jún 2017

náš je "hepercool ultra trendy" a musí mať všetko čo je in 🙄 samozrejme, nie všetko dostane, ale...za posledný rok je to spinner, antistresová plastelína, pokemon go, hádzanie fľašami....🙄

ale pamätám si jojo, bužírky, pogy, zbieranie pokémonov, yu-gi-oh karty (či tak nejak)... 🙂

majakk
19. jún 2017

Zbierznie vajicok na takej videohre

martinkaha
19. jún 2017

My sme sa hrali s céčkami. Moje deti najradšej hry na mobile, inak sú najradšej vonku, na záhradke, tam sa naháňajú, schovávajú, skáču na trampolíne, rýpu sa v hline, v kamienkoch, hrajú sa s vodou...👍

emilia25
20. jún 2017

Alebo take skakanie cez gumu.joj co sme sa naskakali veru.aj cecka hrali aj tetris veru bol aj ten vlk.no u nas sa uz syn pokusal o tejto hracke a ked som citala ze skoro prislo dieta kvoli tomu o zivot.tiez hlavne stredny by frcal na hrach na mobile ale ma ho zakazany uplne.kedze prve rano co robil hned mobil do ruky a to ma len 7 rokov.ale u nas teraz ficia pistole s vodou tak maju zabavku na dvore a kotolna cela potopa ked si naberaju vodu.

henikav
20. jún 2017

Fidget spinner je sice somarina v ociach dospelych, ale deti ktore su v kolektive ho chcu a je to pre nich dolezite, lebo ved vsetci ho maju. Vzdy nieco taketo pride do mody a zas odide V nasom case to boli Ccka, rybicky.... a ine osiale, vsetci sme ich chceli, kseftovali sme s nimi ako na burze a tesili sme sa. A tiez to bola somaina v ociach dospelych.

kristina_tpd
autor
20. jún 2017

@hela_tn tetris ma bavil a tamagoci to som musela mať, tak rada som sa starala o zvieratko🙂

kristina_tpd
autor
20. jún 2017

@henikav tiež mám podobný názor😉

greta123
20. jún 2017

Aj moji synovia poznali rubikovu kocku, tamagoci, yoyo🙂)

zoizoi
20. jún 2017

Mám 11ročného brata a ten teraz tiež fičí na hračke spinner, ale zároveň má doma aj rubikovú kocku s ktorou sa tiež hraje. Priznám sa, že ja som ju ešte ani raz nezložila, ale za to moja mamka je na to expertka. 😃 Moja 2roč. dcérka sa rada hraje s kockami, legom, kuchynkou... ❤️

kristina_tpd
autor
20. jún 2017

@zoizoi Krásna kuchynka. Kde ste si ju zakúpili?

zoizoi
20. jún 2017

@kristina_tpd Ďakujeme ❤️ Je zo stránky www.bambino.sk

irenaliza
20. jún 2017

@kristina_tpd ja si pamätám rubikovu kocku,yoyo, a všeličo iné, keďže už mám 43 rokov ale moje 4 dcérky -2.6.9.11 tiež majú oma yo-yo aj rubíkovú kocku staršie sa snažia poskladať, ešte sa nepodarilo, ale aj takéto hračky, máme, jasné, že spiner máme tiež, lebo inak v škole... ale hrajú sa rady napríklad aj divadlo, vym,ýšľajú si samy príbehy a potom sa musíme hrať celá rodinka, no vtedy je sranda, niekedy nie... ale myslím, že aj staré hračky majú niečo do seba, nie. krásne dni prajem

lubina
20. jún 2017

u nas je spinner v skole zakazany, deti nerobili nic ine len tocili a tocili a pritom nie je vobec dokazane, ze je to vhodne pre hyperaktivne deti...to len aby sa dobre predavalo, prave naopak v Utrechte robili na univerzite studiu a ta take spojenie vobec nepotvrdila. Je to hlupost...ale tak to bolo, aj ked sme my boli mali, ceeeecka a podobne somarinky na jednu sezonu...

juliet221
20. jún 2017

nasa sukromna skartovacka zboznuje zemiaky. nevadi ze surove

kristina_tpd
autor
20. jún 2017

@juliet221 moja miluje sevítky, potrhať a potom popapať. Veru sú to labužníčky😉

juliet221
20. jún 2017

@kristina_tpd moja ma uz od vtedy o 2 roky viac. teraz sa uci od bratov ako na mna dupat nohou , pozmetat sa a odvravat. som zvedava co zacne nosit zo skolky od septembra

jabucko
20. jún 2017

Syn ma 2 roky ... momentalne prepadol kresleniu. Kresli domy a semafory 🙂