TPD oslavuje 30 rokov! Pošlite nám fotky spotrebičov, ktoré ste si zakúpili pred 30 rokmi. Ešte žijú

kristina_tpd
19. jún 2017

TPD. Pojem, ktorý na Slovensku funguje už 30 rokov. Pojem, ktorý v predaji elektroniky niečo znamená.

Tento rok sú to krásne okrúhle narodeniny a je naozaj čo oslavovať. Ale poďme pekne od začiatku ako tento krásny príbeh, vznikol. V roku 1987 pán František Majtán st. začal písať stránky knihy s názvom TPD v štúdiu S-Video. Práca s elektronikou na profesionálnej úrovni bola zaujímavá, no predávanie takejto komodity v tých časoch znamenalo výzvu s veľkým V. A úprimne kto nemá rád výzvy. No v apríli 1991 sa sen stal skutočnosťou. Prvé TPD uzrelo svetlo sveta. Hneď od začiatku to bolo TPD ktoré ukázalo zákazníkom, že predaj elektra sa dá robiť inak. Rodinne. Vtedy začal samozrejme aj väčší dopyt. Preto neskôr firma začala expandovať na Stredné Slovensko. Zákazníkov pribúdalo a spokojných zákazníkov ešte viac.

Preto v roku 2002 spoločnosť TPD vybudovalo Obchodné centrum v Petržalke. V priestoroch vzniklo preto najväčšie MultiElektro TPD na Slovensku. Spoločnosť TPD chce byť vždy najlepšia. Preto sa nebojí experimentovať a priniesť na Slovensko a hlavne zákazníkovi niečo čo tu ešte nebolo. Veď ako prvý ponúkali výrobky značky Samsung na Slovensku.

A je tu omnoho viac udalostí v ktorých je TPD jednotka a nikto jej to už neprevezme. Prvý internetový obchod s EV certifikátom, prvá značková HP zóna na Slovensku, prvý 34-palcový zakrivený monitor od Samsung na Slovensku (videla som ho a neverili by ste ako je to obrovské), jediný showroom inteligentnej domácnosti. To je len zopár prvenstiev. A dúfam že toho bude len viac a viac.

anka2103
19. jún 2017

Krasne dni s TPD 😉. Obe ešte plne funkčné. 😊

kristina_tpd
autor
19. jún 2017

@anka2103 vaaau🙂 pracka a odstredivka?

ciusinka
19. jún 2017

Ja len trosku mimo-so synom pana Majtana (tiez Frantiskom) som chodila do triedy na 1.stupni zakladnej skoly 🙂Dodnes si pamatam,ako sme mali v Skole v prirode sutaz Miss a ceny pre vitazky venovala spolocnost TPD 😉Je to uz tak davno,ze radsej ani nebudem tie roky pocitat 😂

anka2103
19. jún 2017

@kristina_tpd ano 😁

kristina_tpd
autor
19. jún 2017

@anka2103 veru Tatramat to bol nezmar😉 Aj moja babka s dedom ich mali. Ako deti sme ich obdivovali😆

anka2103
19. jún 2017

@kristina_tpd len keby tak neutekala po kupelni 😊

kristina_tpd
autor
19. jún 2017

@anka2103 Tak nato bola odbornička moja mama, jednoducho si na práčku sadla a už necestovala🙂

anka2103
19. jún 2017

@kristina_tpd aj tak sa da 😂

franky29
19. jún 2017

@ciusinka Srdečne pozdravujem 🙂 na školu v prírode si pamätám a aj na súťaž Miss. Naše pani učiteľky to museli spraviť naozaj čarovne, keď na to obaja po tých rokoch spomíname 🙂 teším sa, že máš krásnu rodinku a prajem nech ste všetci zdraví a šťastní 😉 Fero Majtán z TPD

greta123
19. jún 2017

Moja žehlička, má viac ako 30 rokov a stále funguje🙂)🙂 Dostala som ju ako svadobný dar od kamošky🙂)

kristina_tpd
autor
19. jún 2017

@greta123 👍 Takúto sme mali aj my doma, presne tej istej farby. Babka mala červenú a tuším sa iné farby ani nevyrábali

greta123
19. jún 2017

Dvojplotenka má už 43 rokov a stále funguje, hoci ju už nepoužívame.🙂🙂

kristina_tpd
autor
19. jún 2017

@greta123 ETA bola domáca značka, všetci sme ju mali. Veru aj vydržalanaž do dnes🙂

ciusinka
19. jún 2017

@franky29 Tak toto je aka nahodicka,ze sa prave tu po tych rokoch takto virtualne stretneme 🙂Tak ved nase ucitelky boli tie najlepsie,co si budeme klamat 😉A dakujem velmi pekne za prianie,aj ja tebe vsetko len to najlepsie v zivote prajem a nech je TPD stale minimalne take skvele ako doteraz 😉

greta123
19. jún 2017

@kristina_tpd kvalita sa nezaprie, tiež nám nedávno doslúžila mraznička Calex, ktorá vydržala viac ako 30 rokov🙂)

kristina_tpd
autor
20. jún 2017

@greta123 Calex bola tiež značka z veľkým Z, mali sme doma chladničku a tiež vydržala okolo 25 rokov

jabucko
20. jún 2017

Nenapadlo mi fotit atare spotrebice ... tie uz su tam ... ale boli to dobre sluziace stroje. Napriklad pracka so zmykackou ... skakala po celej kupelni, ak sa pradlo.nenaskladalo spravne. A voda? Snad aj v obyvacke 😀

majik66
21. jún 2017

nemam foto, nakolko ja nemam doma nic take. ale u maminy by sa cosi este naslo. no skvele je na tych starych spotrebicoch,ze dokazu fungovat tolke roky,narozdiel od tych novych... ci su draahe a ci lacne...su na par rokov... :( potom sa pokazia a je to