A čo taká automatická práčka so sušičkou?

boris_tpd
4. dec 2017

Máte ju už vo Vašej domácnosti? Myslíte si že to je užitočná technická vychytávka alebo ste skôr zástancom klasickej oddelenej práčky a sušičky? Ja osobne využívam v domácnosti práčku a sušiak na prádlo 😅

Máme momentálne super akciu na Candy GVSW 485TC-S Automatická práčka so sušičkou a parou s technológiou SMART TOUCH pomocou ktorej môžete svoju práčku ovládať prostredníctvom smartfónu. 📱

https://www.tpd.sk/candy-gvsw-485tc-s-automatic...

jabucko
5. dec 2017

Nedavno sme kupili prackosusicku. Skvela vec. V top 3 si dezi poziciu. Hlavne pri dvocb malyxh detoch a nie priaznivom pocasi na susenie vonku. Skvela vec. Nedam na nu dopustit.

evu_lienka
5. dec 2017

my máme zvlášť. Sušičku využívame hlavne v čase od jesene do jari, počas leta sušíme vonku

zavojnatka1
10. dec 2017

Ahojte dievčatá, prosím o radu potrebujem sušičku hlavne na zimne obdobie nakoľko nemám kde sušiť, iba po celom dome rozložené sušiaky a už ma to nebaví. Prosím o pomoc a radu, aká sušička je vhodná najmä pre malé deti kedže mi maju obidvaja vysoku alergiu na roztoče a ine alergie. Prosím aká sušička by bola vhodná ? Ďakuejm pekne za radu .O))

renatka100
10. dec 2017

@zavojnatka1 my mame candy pracku so susickou odporuccam

maryon1
10. dec 2017

Kúpu zvažujeme teraz na Vianoce - rozhodujeme sa medzi samostatnou sušičkou, alebo práčkou so sušičkou... práčku máme už staršiu, takže by sa nám hodilo vymeniť aj ju, aj by sme ušetrili miesto. Porozmýšľame, do Vianoce je ešte kúsok času 🙂

sidhan
10. dec 2017

Ahojte aj mňa by to zaujímalo čo odporúčať kúpiť zvlášť alebo prackou susicku .A by ma zaujímala aj spotreba energie takej sušičky.Viem že je to tam písané ale ako lajik si to neviem prepočítať tu spotrebu na rok😏 .Aj my sme už doma piati a v takomto počasí je to o drzku prádlo všade😂😂😂