Súťažte o Relax pobyt pre dve osoby v Hoteli PARK

9. máj 2016
Súťaž sa skončila
Preto sa do nej nedá zapojiť. Pozri prebiehajúce súťaže.

Milé mamičky,

hrajte s nami o Relax pobyt pre dve osoby v Hoteli PARK, v krásnom, slnečnom meste, v Piešťanoch.

Stačí, ak odpoviete na jednoduchú otázku: Akú procedúru a prečo by ste z našej ponuky vybrali? 🙂

Odpvede píšte priamo sem do fóra s názvom "Súťažte Relax pobyt pre dve osoby v Hoteli PARK" od 9.5.-15.5.2016
Výhercov zverejníme do 5 pracovných dní pod súťažnou otázkou a kontaktujeme ich internou poštou.

Ponuku všetkých našich procedúr nájdete na www.hotelpark.sk.
________________________
Výherkyňou sa stáva @nikenzi
Gratulujeme! 🙂

jankao1
9. máj 2016

masáž lávovými kameňmi - pretože som to ešte nevyskúšala a mám veľké problémy s krčnou chrbticou

jankaam
9. máj 2016

Vybrala by som si masaze na môj chrbát

kik2289
9. máj 2016

Hoci co relaxacne mam dve deti takze troska pokoja a TICHA 😄 by mi prospelo.

olus88
9. máj 2016

urcite thajsku...velmi ucinna na povolenie bolesti svalov a klbov,je to taka leniva joga 😉

jaruskatt
9. máj 2016

Ja by som si určite dopriala dobrú a kvalitnú masáááž. 🙂 milujem masáž, pretože si pri nej oddýchnem,zrelaxujem a uľavím si od bolesti chrbta 🙂

luluci13
9. máj 2016

Ja by som si vybrala paradnu masaz nakolko nevladzem chodit tak ma seklo v krizoch a v krku 🙂 :(

janhe
9. máj 2016

Urcite harmony balik 😍 vedeli by sme si to krasne uzit. A rada by som 1x vyskusal tie lavove kamene. V podstate by sa mi celkovo zisla regeneracia 🙂

shmaniac
9. máj 2016

🙂 ja by som chcela vyskúšať masáž lávovými kameňmi, pretože to na mňa pôsobí veľmi zaujímavo a ešte som nemala tú možnosť skúsiť 🙂 keby sa podarilo vyhrať, boli by sme veľmi radi ..

christi
9. máj 2016

Ja by som si vybrala masaz celeho tela 🙂

erikaa252
9. máj 2016

Masaze 🙂
Pretoze som nikdy na masazi nebola a myslim ze by padla dobre 🙂

ivankajar
9. máj 2016

najlepšie všetko by som vyskúšala

felicity1
9. máj 2016

Určite by som si vybrala Ayurvédsku - indickú olejovú masáž

yaseminn1
9. máj 2016

Masáž s lávovými kameňmi 😅

eliskaf
9. máj 2016

Určite nejakú masáž (mozno aj lávové kamene),pretoze ma velmi boli chrbtica ako sa aj v noci kojime a spim kadejako vytocena 😊

patulik00
9. máj 2016

Určite masáž😊

kamko24
9. máj 2016

masáž akéhokoľvek druhu,pri troch deťoch mám neustále problémy s chrbticou,celým telom,pravidelne ma niekde sekne a mám zablokovaný nerv

aduskaca
9. máj 2016

Urcite masaze na moj bolavy chrbat...mam dve krasne male ratolesti, ale ich dvíhanie mi dava niekedy riadne zabrat...taky relax by sa zisieel🙂)

michi284
9. máj 2016

úplne top je pre mňa reflexná masáž, ale rada by som vyskúšala thajskú masáž. 🙂

illesv
9. máj 2016

Vyskúšala by som thajskú, indickú aj japonskú masáž 🙂

patka1906
9. máj 2016

Masáž lávovými kameňmi, pre mamku, ktorá ma akútny zápal platničiek a ťažko sa jej pohybuje ☹ ☹

marti10
9. máj 2016

Vybrala by som si masaz chrbtice, alebo lavovu

alexandra328
9. máj 2016

Masaz celeho tela 😊 a hlavne by som si vychutnala masaz tvare a dekoltu, je to najviaaac 😊

veronikahr
9. máj 2016

Dobry den vybrala by som si masaz lavovymi kamenmi.Este som ju nemal ale rada by som vyskusala.Pekny den.

zuzigirl
9. máj 2016

indicku olejovu masaz... a preco? lebo zboznujem olejove masaze 🙂

dendao
9. máj 2016

Masáž a oddych od mojich detí...

malickae
9. máj 2016

ooo thajsku masáž by som rada vyskúšala, je účinná skoro na všetko, tak kvôli tomu 🙂

xxxxxnnnnn
9. máj 2016

Vzhľadom na to, že som momentálne vo vyššom štádiu tehotenstva, tak asi moc na výber nemám. Ale po pôrode by som si určite vybrala reflexnú masáž nôh, rúk, chrbta 🙂 🙂 🙂

monikas03
9. máj 2016

Ja by som rada vyskúšala Thajsku masáž 🙂

dziabel_heh
9. máj 2016

Sutazte o dva Relax pobyty v Hoteli Park: ja by som si vybrala masaz celeho tela z dovodu bodla by mi 🙂

ronicka
9. máj 2016

Masaž s lavovymi kameňmi lebo som to este namala a chcem vedieť či mi to pomôže na krčnú chrbticu

martinavojtechova
9. máj 2016

urcite masaz chrbta a champi - masaz hlavy!