Ako oslávite deň matiek?

hana_xbionicsphere
Moderátor
12. máj 2018

Dajte tipy či plánujete rodinnú nedeľu alebo naopak chystáte si oddýchnuť a dopriať si deň len pre seba?

podkovickaa
12. máj 2018

Mamine dam kyticku a potom sa zatvorim do izby a vyronim krokodilie slzy,ze mne nebolo dopriate byt matkou.
Inak vsetkym mamam krasny sviatok 🌹❤

jana_eyre
12. máj 2018

rodinnu nedelu.. mojej mame pojdem zapalit sviecku na hrob, muzovu mamu niekam.zoberieme na vylet a mne deti pripravili vlastnorucne prekvapenie..

bumbalko
12. máj 2018

Ja som bola už v piatok prinútena mojimi deťmi ísť k babicke, mojej maminke, pretože jej spolu nakreslili na veľký vykres srdce a dookola malé srdiečka a môj prvacik tam napísal "mojej babine ku dňu matiek od Maxima a Marcela z lásky " tak sme to museli ísť odniesť a ja som ešte priložila kvetinku, no veľmi milujem moju MAMINKU❤

erikaemkina
12. máj 2018

Ja som od Mojej lásky dostala Kvietok a srdiečko 🙂
No a Vystískame Moju ❤ Maminku ❤

babatkoo
12. máj 2018

Pojdem zapalit maminke sviecku na cintorin. Prave zajtra na den matiek by mala narodeniny :( Pred rokom nas nahle opustila. Pre mna velmi smutny den. Zaroven som velmi stastna ze mozem uz 3. rok byt mamou pre moj syna ❤

tutiynka
13. máj 2018

Mamke som kupila velke merci ;) a oslavovat to nejakp neoslavujeme..len vzdy jej kupim nejaky darcek a to je vsetko 🙂

radacak
13. máj 2018

Pojdeme mamine zaniest kvietok a cokoladku🙂ja uz som od mojej malej lasky dostala krásny obrázok🙂

beate1
13. máj 2018

Ja svoju mamku už objať nemôžem :(..je tomu už 6a pol roka a stále s tým nie som zmierená.. prečo je svet taký nespravodlivý?

iwanka222
13. máj 2018

@beate1 Moja 10.5. bolo 10 rokov vyrocie jej umrtia a tiez s tym stale nie som zmierena. :(

miricka77
13. máj 2018

My sme mali dnes oslavu,ale menin a narodenin.Prisla moja mama,dala som jej bonbonieru ku dnu matiek,svokre sme tiez dali.Moje deti si na mna ako na matku nespomenuli.Dvojcata maju 3 roky,ale syn 14,tak ma celkom nastval.☹

nikaella
13. máj 2018

Neprezivame to.... dostala som sisku co mala nasla v parku 😊

opuska
14. máj 2018

Boli sme sa naobedovat v restauracii a potom sme boli na prechadzke..den matiek je krasny sviatok, mam ho rada!

saslavka73
14. máj 2018

Kúpila som mužovi kvety, aby zaniesol svojej mame. Ja už mamu nemám a na hrob jej pôjdem sama keď budem môcť. ☹