Ako vybrať správne zvlhčovač - viete, čo je pri výbere dôležité?

denisa_stadlerform
Moderátor
8. feb 2018

Nie je zvlhčovač ako zvlhčovač. Treba si vedieť naozaj správne vybrať, keďže tento pomocník bude pre vás doma pracovať každý deň aj noc! http://www.stadlerform.sk/desatoro-spravneho-zv...

denisa_stadlerform
autorModerátor
8. feb 2018

Ahojte žienky, pokiaľ máte akékoľvek otázky pri výbere zvlhčovača, napíšte ich sem a rada vám zodpoviem, poradím 😝

anka2103
8. feb 2018

Mozno blba otazka, no su aj take, co ak uz je dana vlhkost v miestnosti, tak sa vypne a potom nasledne ak treba same zapne?

denisa_stadlerform
autorModerátor
8. feb 2018

@anka2103 Výborná otázka, samozrejme sú zvlhčovače, ktoré majú aj automatický režim. Jednoduchší automatický režim pracuje tak, že si vieš nastaviť požadovanú úroveň vlhkosti (napr 50%) a keď stroj túto vlhkosť dosiahne, tak sa automaticky vypne, takýto je napríklad Oskar, Oskar Big. Plný automatický režim, ktorý využíva naša Eva, prostredníctvom technológie Adaptive Humidity™ upravuje úroveň výstupu tak, aby ticho a efektívne dosiahla a udržovala požadovanú vlhkosť počas celého dňa. http://www.stadlerform.sk/kategoria-produktu/zv...

anka2103
8. feb 2018

Dakujem za odpoved. Toto som potrebovala vediet. Musim to uz poriesit 😊
@denisa_stadlerform

denisa_stadlerform
autorModerátor
8. feb 2018

@anka2103sleduj nás a môžeš sa tešiť na špeciálnu ponuku pre baby z koníka na nákup našich prístrojov 😝

01tatianka
8. feb 2018

Viete odpovedat na. Vseobecne hocijaky zvlhcovac alebo iba z tejto znacky? 🙂

denisa_stadlerform
autorModerátor
8. feb 2018

@01tatianka posnažím sa odpovedať na to, čo v tejto oblasti viem, takže aj všeobecne 😉

01tatianka
8. feb 2018

@denisa_stadlerform dakujemm, vacsinou sa prise na obale, ze do zvlhcovacov sa musi piuzivat IBA destilovana voda, co je natom pravdy a co sa moze stat ak by som pouzila cistu voduu.dakujem

denisa_stadlerform
autorModerátor
8. feb 2018

@01tatianka ahoj, podľa mojich skúseností, do všetkých zvlhčovačov ide práveže čistá voda, pri ultrasonickej technológií a prirodzenom odpare by destilovaná voda ani nefungovala a touto technológiou disponujú skoro všetky moderné zvlhčovače. Pri čistej vode je jediný problém - vodný kameň, ktorý keď sa usádza a občas nevyčistí, môže funkčnosť prístroja obmedziť. Ale aj nato je riešenie = dobrá konštrukcia stroja - aby sa dal dobre čistiť a v StadlerForme máme aj Ďalšie riešenie - odvápňovaciu kazetu, ktorú dáš do stroja a kameň sa vďaka nej tvorí menej 👍 destilovaná voda sa možno využívala v starých zvlhčovačoch, ktoré mali horúcu paru a nedal sa tam dobre čistiť vodný kameň, možno tam to výrobcovia chceli ,,zachrániť,, destilovanou vodou. No dnes už doba pokročila a máme tu našťastie nové bezpečnejšie technológie 😎

01tatianka
8. feb 2018

@denisa_stadlerform mala som ptesne tento Esperanza EHA002 Cool Mist.. Myslela som si ze bude fajn ide tam len destilovana voda aspon co pisali v navode, a po 2 pouzitiach nam aj vytekala aa aj nam zvlhcovac nesiel.. Vratili smme. Ho.. Bola som aj sklamana lebo asppon prr nas je 30€ velmi vela .. Taketo potrebne veci by mohli byt asppon trochu viac dostupne aj pre rodiny s. Velkymi vydavkami a. Nizsim prijmom ☹ ale je fajn ze sa vas mozem pytat v tomto smere, na izbu do 15m2 aky typ by nam stacil?

denisa_stadlerform
autorModerátor
9. feb 2018

@01tatianka verím, že to nie je pre každého najlacnejšie, no vidíte aj podľa vašej skúsenosti, že tie lacné zvlhčovače potom nie sú kvalitné a je s nimi viac problémov ako radosti. Na 15m2 by mohol byť zo StadlerFormu model Anton: http://www.stadlerform.sk/obchod/zvlhcovace-vzd..., sleduj nás a využi ponúknutú akčnú ponuku na nákup pre baby z modrého koníka, kde bude v ponuke aj Anton za špeci cenu 😉

01tatianka
9. feb 2018

@denisa_stadlerform supeer,sledujem kazdy den 🙂

denisa_stadlerform
autorModerátor
11. feb 2018

Čaute baby, dni so značkou StadlerForm dnes končia, ďakujem vám všetkým za vaše príspevky a aktivitu, bolo mi cťou vás spoznať. Pokiaľ by ste mali akékoľvek otázky do budúcna, neváhajte sa na nás obrátiť, zastihnete ma na maily: info@stadlerform.sk. Od zajtra bude pre vás na našej stránke www.stadlerform.sk prebiehať aj špeciálna akcia = zľava na vybrané produkty, ktorá bude platná po zadaní zľavového kódu a to pri nákupoch do konca februára, neváhajte ju využiť a spríjemnite si vašu domácnosť kvalitným pomocníkom 😉 info o akcií vám príde v pošte a je aj tu vo fotke:

simonapavl
6. jan 2019

https://www.eta.sk/eta-airco-0629-90000/ vedeli by ste mi poradiť či je toto dobrý zvlhčovač vzuchu? Neviem či skôr zvlhčovač vzuchu alebo difuzer. Ďakujem