3 sedačky vzadu - poradíte aké?

divozienka26
2. dec 2018

Potrebujeme do auta do zadu napchat 3 sedacky (chodime na dlhe cesty takze sediet vzdadu medzi 2 sedackami je nerealne) poradite dake z tych uzsich ktore by sa zmestili 3 vedla seba? Zatial sme nasli jednu skvelu Besafe izi flex fix ale ta je vhodna len pre najstarsiu, pre ostatnych dvoch zatial vhodnu nemame...
Kludne dajte navrhy v roznym vahovych kategoriach mozno to aj inym maminkam ktore riesia rovnaku dilemu ako ja pomoze 🙂

janickacrazy
2. dec 2018

@divozienka26 Aké máte auto? Niekde na webe bol zoznam áut, do ktorých sa zmestia dozadu 3 sedačky vedľa seba, nám sa zmestia v pohode a nemuseli sme špekulovať, ktoré sú užšie, lebo teda pokiaľ to auto nie je nato stavané, že sa tam 3 majú zmestiť, tak neviem, či to pomože.

divozienka26
autor
2. dec 2018

@janickacrazy a ake 3 sedacky mate? pozerala som zoznam tak je tam ze mali by sa ale tesne....ale aj tak tam urcite nestrcim hociake 3 lebo ked 2 bocne dam na isofix tak medzi ne uz ani na pol zadku si nesadnem 🙂 takze 3 sedacka tiez nehrozi

janickacrazy
2. dec 2018

@divozienka26 No my isofix nemáme a niekde som čítala, že s isofixom sa 3 sedačky do mnohých aut nezmestia. Sedačky máme značku Graco.

masinka
2. dec 2018

@divozienka26 My sme mali vo Forde v strede Britax Romer Evolva na 9-36kg a po bokoch dve Britax Trend Line 15-36 kg.

danielanicka
3. dec 2018

Pripnem sa

kaureka
13. aug 2020

@masinka prosím vás, aký Ford mate?

masinka
13. aug 2020

@kaureka Focus

dominika_sk
13. aug 2020

Napiš na fb stranku deti v aute. Poradi ti najlepšie, ver mi😊