Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.

  ahojte žienky, prosím vás, ked študent skončí bakalárske štúdium a chce sa potom prihlásiť na inú VŠ znovu do 1.ročníka, ale úplne iné zameranie školy, ako dlho mu ostáva nárok na bezplatné štúdium? ďakujem

  Ahojte žienky, prosím vás kde sa dajú kúpiť praví Pokemoni? Ideálne z internetu. Bojím sa, aby sme nekúpili fake. Ďakujem krásne.

  Inak všimli ste si, že princ Charles sa zrazu premenoval na Karla? To akože prečo? 🤔😇

  ahojte žienky, nemáte niekto skúsenosť so študentskou požičkou v poslednom čase? v ktorej banke sú najvýhodnejšie podmienky? dakujem

  Ahojte žienky, aké zubné kefky používate? Máte skúsenosti so značkou Parodontax? Je porovnateľná s Curaprox?

  Včera sa mi podarila hláška. Muž šiel do obchodu a ja mu vravím: Nekupuj už ten čaj na nervy, hrozné mi lezie na nervy. 😂😂😂

  ahojte ženy, aký strojček na strihanie vlasov pre muža odporúčate? Ideálne dobrý a nie úplne predražený. Diky.

  ahojte ženy, moj syn skončil bakalárske štúdium na VŠ, ale chce pokračovať na magisterské, na ktoré je už prijatý, no v škole mu povedali, že cez prázdniny už nie je študent a má sa hlásiť na UP. Bol na UP, kde mu povedali, že sa registrovať nemusí, keďže pracuje na dohodu o brigádnickej činnosti. Je to naozaj tak? Ak je tu niekto, kto sa v tom vyzná, lebo bojím sa, aby mu potom nedali doplatiť odvody do zdravotnej poisťovne. Ďakujem.

  Ahojte, tu sa vie všetko. Tie koblihy/dounuty z Tesca ako dlho vydržia jedlé? Ja to neľúbim, ale také 3-dnove ešte môžem dať deťom či už nie?

  Dnes som robila revíziu skrine, len tak počítam letné šaty a prišla som k číslu 17. Takže ďalšie asi nepotrebujem? 🤔 Ako ste na tom vy? 👗

  Ahojte žienky, neviete niektorá keď sa niekto chce teraz zaevidovať na UP, treba prísť osobne alebo sa to dá stále aj elektronicky? Ďakujem.

  Ahojte ženy, ako je to teraz, ked je niekto nezamestnaný a berie podporu, môže pri tom pracovať na dohodu pár hodín? Alebo vôbec nie? Ďakujem.

  Ahojte žienky, keď ide dieťa do prípravného ročníka, tak tiež dostane tých 100 eur pre prváka? Neviete niekto? Díky.

  Ahojte žienky, syn si kúpil nové nohavice, oprala som ich, ale ostali úplne zažmolkované, nechápem prečo, ešte sa mi to nestalo. Neviete, ako sa zbaviť tých žmolkov? Sú čierne a vyzerá to otrasne. Kúpila som aj odžmolkovač, ale vobec to nejde dole. Nejaké finty?

  Ahojte žienky, vy tu viete všetko. Ten príspevok 100 eur na dieťa, čo chceli schváliť akože kvôli tomu zdražovaniu, tak ako to dopadlo? Akosi sa neviem k ničomu dopátrať. 😅

  Ahojte žienky, to akože myslia vážne s tým OP+ alebo čo? Ja mám už normálne nervy na toto. Najskôr že stačia 2 dávky a teraz sa zas mám dať testovať alebo tretia dávka? Sorry za otázku, to fakt už platí od budúceho pondelka všade aj v reštaurácii a tak? Nejak to už nesledujem. Ďakujem.

  ahojte žienky, mám 3 deti, najstarší má už viac ako 18 rokov a chodí na VŠ, prišli mi prídavky tento mesiac 200eur na tých 2 mladších, ale na toho najstaršieho mi neprišlo nič, ani tých 25 eur, akože prečo či to ešte príde neskor? neviete niekto?

  ahojte žienky, poberá niekto príspevok na dochádzku za prácou? aká je jeho výška, ked vzdialenosť do práce je len 10km? oplatí sa to vobec vybavovať? dakujem

  Ťažký zážitok z rána, idem do obchodu, ešte napoly spím, pozerám, ženská s hrubom svetri a s holým zadkom, pretrem oči, či sa mi sníva, ty kokos že telové legíny v riti zarezané, skoro som odpadla.

  Ahojte žienky, taký technický dotaz. Naša práčka ked periem na 60°C tak po dopraní tak divne páchne. Prádlo je pekné, čisté. Ked periem na 30 alebo 40°C, tak je všetko v pohode, vonia prádlo aj práčka. Som z toho jeleň. Nejaké rady?

  Ahojte žienky, neviete niekto, pustia ma ako dcéru na návštevu otca na JIS-ku? Otec je na tom veľmi zle. 😪Vôbec neviem ako to teraz funguje. Ďakujem.

  Modrý koník 🙂

  Ahojte žienky, keď potrebujem vymeniť poškodenú 5 eurovú bankovku, vymenia mi to aj na pošte, kde máme aj poštovú banku? Lebo nechce sa mi trepať do mesta kvôli tomu. Díky.

  Ahojte žienky, do Dobšinskej ľadovej jaskyne treba ešte stále test alebo už nie? Neviem sa nejak dopátrať. Ďakujem.

  Ahojte žienky, keď je žena nezamestnaná bez nároku na podporu, manžel pracuje na polovičný úväzok, kde zarobí 500 eur, majú 3 deti, má ťa žena nárok na hmotnú núdzu alebo niečo? Asi nie, však?

  Ahojte žienky, do aquaparku Tatralandia sa vyžaduje aj test, keby sme tam chceli ísť len na jeden deň sa kúpať? Neviete niekto?

  Ahojte žienky, chcem kúpiť kolobežku pre 5ročného syna, ktorý však nie je úplne športový talent a je skor nižší na svoj vek. Sú lepšie tie s dvomi kolieskami vpredu alebo normálne len dvojkolesová? Zatiaľ behá len na odrážadle, bicykel nechce. Ďakujem.

  Ahojte žienky, ako dlho vám vydržala umývačka riadu? Našu máme už 7,5 roka, zatiaľ ide, ale všetci ma už strašia, že za chvíľu dosluzi. To vážne?

  Ahojte žienky, ako to je s tými testami do školy? Na stránke školy máme písané, že treba test rodiča na týždeň od 3.5. V telke vraveli, že testy do školy už netreba. Som už z toho jelen. Ako to teda je? 🤔

  Ahojte žienky, môj syn v záchvate zdravej výživy kúpil ráznu múku na kvaskovanie, ale samozrejme kvaskovat sa nechystá. Môžem ju normálne použiť do varenia?