Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.

  Ahojte žienky, ako to je s tými testami do školy? Na stránke školy máme písané, že treba test rodiča na týždeň od 3.5. V telke vraveli, že testy do školy už netreba. Som už z toho jelen. Ako to teda je? 🤔

  Ahojte žienky, môj syn v záchvate zdravej výživy kúpil ráznu múku na kvaskovanie, ale samozrejme kvaskovat sa nechystá. Môžem ju normálne použiť do varenia?

  Ahojte žienky, muž má v práci 2 pozitívnych kolegov. V kontakte boli tak, že občas pár slov prehodili, ale muž mal vždy rúško. Kolegovia občas boli aj bez ruska. Mal by ísť muž do karanteny alebo nie? Test mu vyšiel negatívny, ale len ten antigen.

  Ahojte žienky, vyžadujú u vás v škôlke, aby deti nosili ruska celý deň? Môj malý rusko nechce nosiť, teda vydrží v ňom len chvíľu, viem, že povinné to nie je, len odporúčané. Ale učiteľka má s tým vkuse problém. Mne to príde od veci, veď keď jedia a spia, tak aj tak si ich dajú dole, tak aký to má význam?

  Ahojte žienky, je tu reálne nejaká žena, čo poberá ako nezamestnaná dotáciu SOS, 300 eur mesačne? Ďakujem

  Ahojte žienky, v utorok mi trhali zub. Myslíte, že si môžem dať už dnes trochu vína? Viem, že po trhani sa alkohol nemôže, ale ako dlho? Díky.

  ahojte ženy, robí tu niekto na sociálnej poisťovni? potrebovala by som sa niečo spýtať, diky

  ahojte ženy, tie, ktoré máte doma zajačika toho zakrslého, koľko asi stojí komplet zajo plus nejaká klietka, misky a všetko okolo toho? malý vymýšľa, že ho chce na meniny, ale vôbec nemám predstavu koľko to može stáť a dá sa dať aj vonku na záhradu cez leto aj v noci tam može byť? vôbec nič o tom neviem, ženy poradte

  Ahojte ženy, ako dlho je dieťa s chorobou ruka, noha, ústa infekčné? Máme ísť totiž na návštevu, kde majú takého pacienta, chorý je od soboty, máme prísť budúci týžden v utorok alebo stredu, myslíte, že to bude už ok? Lebo potom sa chystáme na dovolenku a nechcem, aby sa mi malý nakazil. Alebo radšej zrušiť návštevu? Malý má 3,5 roka.

  Dieťa číslo 1 spí od 16:00 hod, dieťa číslo 2 je u babky na prázdninách, dieťa číslo 3 je prerastené a drepí na kompe, manžel v práci až do rána a ja už zrelaxovaná normálne rozmýšľam, čo s načatým večerom. 😀

  Ahojte kočky, prišlo mi predvolanie na UP kvôli synovi, že končí SŠ, že mám doniesť maturitné vysvečko, ale ked už je prijatý na VŠ, tak nemám doniesť aj o tom nejaký papier? Neviete?

  Ahojte ženy, vy tu viete všetko, prepláca VŠZP dentálnu hygienu 8-ročnému dieťaťu? Má niekto osobnú skúsenosť?

  ahojte žienky, ked idete na krstiny nie ako krstní rodičia, len tak normálne ako súčasť "družiny", tak sa nosí malému tiež nejaký darček alebo niečo? vôbec mi to dnes nemyslí

  Toto moje tretie dieťa je fakt za odmenu, ráno vstal o 7:00 a o 10:00 sám išiel zase spať, čo som ostala prekvapená, že čo tak skoro. Za chvíľu začal hrať dedinský rozhlas, si vravím super, hned ho zobudia, ale nič spí dalej. Potom ten blázon, ktorý vykupuje kožky, perie a neviem čo ešte tu chodí a ziape do ampliónu, malý spí dalej. Teraz zase sused kosí s kosačkou, malý si stále spí. To je ten pokojný život na dedine. 😀

  ahojte ženy, aký účet je najvhodnejší pre študenta, 19 rokov, chystá sa na VŠ? v ktorej banke sú bezplatné? aké máte skúsenosti? dakujem

  ahojte ženy, vy tu viete všetko, možem oprať látkové papuče /podrážka je taká pevnejšia/ normálne v práčke na nejakom šetrnom programe? neznivočia sa? diky

  Ahojte baby, najlepšie nejaké zdravotníčky, neviete náhodou, či je pre tehotnú ženu nebezpečné často navštevovať pacienta, ktorý práve podstupuje rádioterapiu? Niečo také som počula, ale neviem, či je to pravda alebo len nejaký blud?

  Ahojte ženy, som taká naštvaná. Malý chodí od septembra do školky na celý den, ja chodím do práce na 8 hodín. Teraz mi učiteľka povedala, že malý nechce v školke jesť a že riaditeľka ho chce vylúčiť bud úplne alebo žeby mohol chodiť bez stravy len na 4 hodiny, že tam proste nemože byť celý den hladný. Akože super, to fakt toto možu urobiť?

  Ahojte baby, malý 3-rocny dnes 4-krat tak redšie, stolica hrozne kyslo pachla a farba taka bledo žltá, dala som mu čierne uhlie a nasadila diétu, odvtedy zatiaľ kľud, myslite ze mam zajtra ísť k Dr? Mate nejakú radu?

  Ahojte babule, hľadala som niečo v papieroch a našla som list z roku 1998 od mojej babičky, ktorá už dávno zomrela. Úplne ma to zobralo, revem tu ako krokodíl nad tým. 😢 Som si tak pomyslela, že to sa mojim vnúčatám asi nestane, jedine žeby nejaký mail po mne našli.

  Ahojte žienky, vy tu viete všetko, končí mi RD 27.10. a do práce nastupujem až 5.11. Možem sa hodiť na neplatenú rodičovskú na tých pár dní medzitým, aby som mala zaplatené odvody? Diky za každé info.

  Ahojte žienky, mala ste niektorá zvýšený glycerol v krvi plus zvýšené pečenové testy? Sestre to vyšlo a dr. jej k tomu nič poriadne nepovedala, len ju poslala na sono, len tam kým ju zoberú, to bude ešte trvať pár týždnov. Dá sa s tým niečo robiť? Diky.

  Ženy, ja dnes asi nezaspím alebo čo. Mám 41 rokov a dnes mi šofér v buse normálne dal polovičný lístok. Teraz fakt neviem, či dnes vyzerám tak dobre alebo sa len pomýlil. 😂😂😂

  Ahojte baby, ako je to teraz s tými jaslami, do akého veku tam može byť dieťa? Kamoška má dieťa narodené v marci, do školky do nechcú zobrať, ona musí ísť do práce od apríla, može ho dať zatiaľ do jaslí, aj ked už bude mať cez 3 roky? Diky.

  Ahojte baby, chceli by sme ísť v lete na týžden do Štúrova, 3 dospelí a 2 deti, oplatí sa viac ubytko v rámci kúpaliska alebo radšej v súkromí niekde mimo s tým, žeby sme si museli platiť vstup na kupko každý den? Aké máte skúsenosti?

  Ahojte ženy, včera som bola u zubára, robil mi plombu, ale dnes ma ten zub hrozne bolí alebo teda neviem, či je to ten zub alebo dasno, proste všetko okolo toho zuba, dala som si aj tabletku proti bolesti, aj tak to bolí, vystreľuje bolesť až do ucha. Je to normálne? Nejaké rady, čo s tým?

  Ahojte ženy, 17ročný syn mi doniesol potvrdenie o návšteve školy kvoli prídavkom na deti. To treba doniesť na úrad práce? Dobre si pamätám? 😅