Aká je autosedačka a vanička v jednom Jané matrix?

kubankakubanka
29. jan 2013

zaujíma či je to dobre riešenie a či je vanička veľká,?

vanilka2612
13. feb 2013

Ahojte, neviete, nemate s tym niektora skusenosti? Rozmyslam nad kupou..

mirokinder
14. feb 2013

Dobrý deň,
informácie o tomto tovare nájdete na stránkeBabyland alebo Jane. Toto riešenie má svoje výhody, aj nevýhody. Jedna z výhod je napr. pohodlnejšie cestovanie pre malé dieťa, hlavne na dlhšie cesty, ďalej napr., nemusíte dieťa vyberať z vaničky a dávať ho do vajíčka. Nemusíte kupovať vaničku, aj vajíčko. Má aj nevýhody, ako napr. - zaberie celú zadnú časť auta...
S pozdravom, Michal

katia7
14. feb 2013

ahojte, aj ja som to najprv chcela kupit ale vajicko sme pouzivali aspon do 9 mesiacov, hlboku vanicku max do 6 cize strcit 9 mesacne dieta do hlbokej vanicky v podstate sa mi zdalo neprakticke a navyse neviem ako na novsich ale ja mam nomad tusim 2009 a sportova cast sa nenaklikava tak ako hlboka cize absolutne nemozne podla mna potom striedat ze vybrat dieta v sedacke a len nakliknut 😒 takze kupila som vajicko nakoniec

mischief
14. feb 2013

ahojte kočky, ja mám, teda my máme dvojičkový kočík Jane, je to dobrá vec keďže auto sedačka slúži aj ako vanička,ibaže je ťažšia, ale chválim ju

simca06022011
14. feb 2013

My sme boli velmi spokojny s vanicko-autosedackou.. aj ked je to tazke, ked bola vacsia jasne cestovala aj vo vajicku (ale mnimalne), od cca 9 mesiaca uz bola v riadnej autosedacke... mali sme casualplay, cize 3 kombinacia, vajicko sme mali aj tak... sice na vozenie som ho nepouzivala, nakliknute som ho na podvozku nikdy nemala🙂

misuka05
14. feb 2013

vanička je malá ale inak je to dobré dvojité využitie, tiež som chcela najprv jané ale nakoniec som si vybrala iný kočík s váčšou vaničkou a samostatným vajíčkom, ktoré tiež viem na kočík naklipnúť 🙂

nikoleta15
14. feb 2013

My sme mali a taktiež som bola veľmi spokojná. Je trocha masívnejšia, presne ako tu bolo písané a teda aj ťažšia, ale tá manipulácia je jednoduchá - nakliknutie na podvozok. Akurát možno že, malý bol dosť veľké bábätko a tak sme asi od 5,5 mesiaca už nepoužívali ako hlboký kočík iba ako sedačku, lebo sa naležato do vaničky nezmestil 🙂. Takže som ho už musela šupnúť do športovej časti, ale tá sa dá tiež super sklopiť a použila som aj pásy, takže to bolo ok 🙂

michaela80
14. feb 2013

Ja som mala aj transporter a aj matrix..v matrixe bola od jula do novembra, potom som ju uz naobliekanu v lodgeri do matrixa nezapla v transporteri bola do marca...tusim velkostne matrix a transporter je len 1 cm ci 2, no transporter je hlbsi....matrix mi vyhovoval viac tym padom kym sa dalo tak som ho viac vyuzivala.....pri babetku narodenom v maji by som isla urcite do matrixu lebo na zimu uz budes aj tak musiet vytiahnut sportak....nasa je krpcek 6 mesacna mala ani nie 6 kgtakze my sme boli vhlbokom do 8 mesiaca

sisy222
8. aug 2014

Ahojte,babo sa nam ma narodit v decembri a uvazujem o autovanicke matrix...myslite ze sa tam zmesti v pohode na par mesiacov aj s fusakom?

bara2014
16. sep 2014

Ahoj sisy222, nam sa syn narodil tiez v decembri a s fusakom sa zmestil uplne v pohode. Tak, ako je zmienene vyssie, ocenili sme to hlavne pri cestovani na dlhsie trasy ale hned po narodeni aj na tie kratsie, pretoze sa nemusel krcit vo vajicku ale mohol pohodlne lezat. Aj to, ze sme ho nemuseli prekladat z vajicka do vanicky a zase naspat je velmi prakticke hlavne v zimnych mesiacoch. Pouzivali sme ju do konca marca aj preto, ze maly bol velmi dlhy. Ak este zhanas, daj vediet, tu nasu sa chystame predat 😉 Ak nie, kazdopadne odporucam, je to velmi prakticke riesenie. 🙂