Autosedačka Cybex Solution

8. feb 2024

CYBEX Detská autosedačka Solution M-Fix SL, sk. II – III, 15 – 36
Prosím vás mate niekto tuto autosedačku a ste spokojní? Teraz sme ju kúpili, mne to oproti Petit and Mars, co sme mali predtým, príde ako papier. Za chrbtom nič len volaka umelohmotna konštrukcia potiahnutá látkou, podsedak malý, akurát tie boky vyzerajú byt také mohutnejsie. Som z nej sklamaná, recenzie mala dobre aj v testoch dobre obstála ale teda na prvý pohľad bieda.

anjelicek26
8. feb 2024

Tak je to sedacka od 4 rokov, tak jasne, ze nemoze byt uplne mega velka... potahy musia byt nehorlave, aj ta pena pod tym, to je velmi obmedzujuce pre vyrobcu, co sa tyka materialu. Dolezite je, ako sa sprava pri naraze... stazuje sa ti dieta na to, ze je nepohodlnna alebo volaco? Dcera ma tuto u muza v aute a ma 128cm a pohoda zatial... na sirku na vysku, absolutne bez problemov...

autor
8. feb 2024

@anjelicek26 malý v nej dnes sedel prvýkrát asi 3 min. len cestou do škôlky. Hovorí, že pekná 🙄 to je jeho hodnotenie. Ma tiež okolo 130cm a je chudý, myslím ze mu veľkostne sadla, no len ta kvalita ma zaskočila. Ale tak to je môj subjektivny názor. Snáď sa mýlim.