Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.

Taky vykrik do tmy... u nas v lese a aj nad zastavkou autobusu, kde deti chodia kazde rano, maju hniezdo hnusne husenice ... nejaky priadkovec dubovy? Decka vyzeraju strasne, kazdy den to na nich pada na oblecenie, riesim kremy, obrovsky vysyp, ako vsetci rodicia, co im tam deti musia stat... od rana si ma obecny urad prehadzuje s lesnikmi, lebo ich sa to akoze netyka... take nervy mam na toto... to tam pojdem podpalit asi sama 😖 Toto je len cast, ako syn vyzera, dovolil si neuvazene sadnut na lavicku.... Keby to nebola jedina zastavka u nas v dedine, tak to neriesim, ale takto 🙈

Málokedy sa mi podarí mat všetky moje deti na jednej fotke😅🤩

Milujem takéto momentky 🫣🤣🤣🤣

Aj vy mate taky blby pocit pri pisani vypovede? Stale rozmyslam, ci vlastne robim dobre 🙄 Ake mate vy rozhodujuce parametre, ked ste sa rozhodovali pre zmenu prace?

Posledný deň dovolenky, človek by sa najradšej nevrátil do reality a predĺžil o ďalší tyzden😅😅😅Deti majú ešte týždeň prazdin, ale na mňa práca nepocka😵‍💫

(17 fotiek)

Pre kamosov u opatrovatelky 🙂

Bruno Gabriel dva roky 😍 Pribral z 2030 g na 10400g a narastol zo 46 cm na 87cm 🙂 Aktivny uzasny drobcek 😍 Ked pozeram tie malicke bodycka z porodnice, tak neverim, ze mohol byt niekedy tak drobny 😅

(2 fotky)

Tri tyzdne do narodenin, rozumny dobry chlapcek z neho rastie 😍

(2 fotky)

Mlady sa nam riadne meni, na bratov sa prakticky nepodoba, skor na sestrinho syna 😂 Male hnedooke stihlunke chlapciatko 😅 Ale vysoky je v porovnani zo surodencami v jeho veku dost 😎

Potrebujem pekne tricka rifle mikiny pre mladsiu, velkost 146, mozno uz 146/152... Pozerala som hm, C&A, ale nejaka slava (aj som objednala a aj vratila, ta kvalita skutocne je dost zla), ake znacky dievcatam beriete v tejto velkosti? Znacky, co mam rada, uz nad 140 nejdu. Ona je este take dievcatko, ale uz asi ani nic ruzoveho ani nic s obrazkami, toto je taky blby vek 🙄 Chcem prijemne veci materialovo, dakujem za kazdu radu, mozno nieco nemam na radare.

Každoročne vianočné ❤️❤️

(6 fotiek)

Ešte tri dni a konečne dovolenka😂Pripravy idu do finale❤️

Niekedy sú tie najkrajsie momenty v život presne takéto.. pozerat na svoje dieta, ako kľudne spi🙏❤️

Dobrá nálada nikdy nechýba 🤭🤭

Nič viac k stastiu nepotrebuje🤩

Hladam pre maleho sportovy kocik do auta. Mate tipy? Chcem tam tuto zimu zmestit 1,5 rocne dieta a fusak... sneh tu nemavame, velky kocik si nechavam keby ideme do terenu, ide mi len o tie rychlejsie presuny. Nieco pekneho, kvalitneho, praktickeho, lahko skladneho...uz nemam velmi prehlad o novinkach... vdaka za kazdy tip.

Drobec zajtra 1.5 roka, 82cm a 10 kil😂🥰🥰🥰

(2 fotky)

Fotka toho znesie.. ale fuj piesok fuj ručičky fuj mama očistí mi nohy. Fuj studena voda, boji sa vĺn, čajka mu zozrala piškót, to už bol úplný vrchol a sadol si do stanu a už odtiaľ nevysiel🤣🤣🤣🤣🤣

10 rocne dievčatko 😍😍

Odfotit v kľude nemozne🤣🤣🤣

(3 fotky)

Co urobi jeden rok🤩

(2 fotky)

Dobre noc🥰

Nova vybava na terasu, mladý spokojný 🤩🤩

(5 fotiek)

High five 🤣🤣🤩

(3 fotky)

Naša dlhoročná tradícia, junova fotka vo vlcom maku🤩Rastu nám pred ocami🤩

(2 fotky)

Posledny rok v tomto zlozeni pred nami, deti tak rýchlo vyrastu😪🥺🥰🥰

(8 fotiek)

Pribudla ďalšia ranná desiatova dóza 🥺 Velkacik nas🥰

(2 fotky)

Dodnes obracia každý deň nás svet hore nohami, ale dobre tak🥰🥰🥰 Už pri tom v pohlade v porodnici mi to malo byt jasne, ze to jednoduche nebude😅🤣🤣Narodeny s pravym uzlom v pupocniku, bojovnik od prvej minuty🥰 12 rokov s nami🥰 Benjamin🥰

(3 fotky)

Chlapcek nás malicky🥰🥰

Ake znacky oblecenia kupujete dievcatam 140/146 velkost... 134/140 je jej mala, ale 152 este strasne velka... moje deti rastu pomaly, takze nejake "chvilu vydrz a skoci do dalsej velkosti asi neexistuje"... tak rozmyslam ake znacky...mango som jej teraz nejake veci brala, ale potrebuje vymenit pol satnika...

Strana