Taky vykrik do tmy... u nas v lese a aj nad zastavkou autobusu, kde deti chodia kazde rano, maju hniezdo hnusne husenice ... nejaky priadkovec dubovy? Decka vyzeraju strasne, kazdy den to na nich pada na oblecenie, riesim kremy, obrovsky vysyp, ako vsetci rodicia, co im tam deti musia stat... od rana si ma obecny urad prehadzuje s lesnikmi, lebo ich sa to akoze netyka... take nervy mam na toto... to tam pojdem podpalit asi sama 😖 Toto je len cast, ako syn vyzera, dovolil si neuvazene sadnut na lavicku.... Keby to nebola jedina zastavka u nas v dedine, tak to neriesim, ale takto 🙈
Aj vy mate taky blby pocit pri pisani vypovede? Stale rozmyslam, ci vlastne robim dobre 🙄 Ake mate vy rozhodujuce parametre, ked ste sa rozhodovali pre zmenu prace?
Potrebujem pekne tricka rifle mikiny pre mladsiu, velkost 146, mozno uz 146/152... Pozerala som hm, C&A, ale nejaka slava (aj som objednala a aj vratila, ta kvalita skutocne je dost zla), ake znacky dievcatam beriete v tejto velkosti? Znacky, co mam rada, uz nad 140 nejdu. Ona je este take dievcatko, ale uz asi ani nic ruzoveho ani nic s obrazkami, toto je taky blby vek 🙄 Chcem prijemne veci materialovo, dakujem za kazdu radu, mozno nieco nemam na radare.
Hladam pre maleho sportovy kocik do auta. Mate tipy? Chcem tam tuto zimu zmestit 1,5 rocne dieta a fusak... sneh tu nemavame, velky kocik si nechavam keby ideme do terenu, ide mi len o tie rychlejsie presuny. Nieco pekneho, kvalitneho, praktickeho, lahko skladneho...uz nemam velmi prehlad o novinkach... vdaka za kazdy tip.
Ake znacky oblecenia kupujete dievcatam 140/146 velkost... 134/140 je jej mala, ale 152 este strasne velka... moje deti rastu pomaly, takze nejake "chvilu vydrz a skoci do dalsej velkosti asi neexistuje"... tak rozmyslam ake znacky...mango som jej teraz nejake veci brala, ale potrebuje vymenit pol satnika...






































































