Autosedačka Doona - skúsenosti

matulka1981
27. aug 2017

Doona-autosedacka-mate niekto?...skusenosti,oplati sa ci vyhodene peniaze?...rozmyslame na rychle presuny a hlavne na dovolenku😉Dakujem

vierocka888
27. aug 2017

@matulka1981 ahoj. Presne dnes som objavila tuto autosedacku a tiez ma velmi zaujala.... rada si precitam skusenosti bab, ak sa ti niekto ozve 😉

matulka1981
autor
27. aug 2017

@vierocka888 snad sa niekto ozve...viem ze raz tu jedna kocka davala foto ale neviem si spomenut na nick...

cavabcici
27. aug 2017

Tejto autosedacky sa to asi netyka, lebo to je este pre male babo
ale som zachytil v spravach, ze autosedacky budu musiet byt povinne vybavene isofixom ak sa nemylim-cize aj auta by mali mat potom tento system co moze byt problem kedze u nas bezne jazdia stare auta. Neviem ako sa to bude riesit ale nieco take sa chysta.

zuza3112
27. aug 2017

Tak k bezpečnosti tej autosedačky asi len toto:
https://autobild.cas.sk/clanok/201653/velky-tes...
Asi by som sa bala dať do nej dieťa, hlavne na dlhšiu cestu... Ale nemám ju, tak ostatné posúdiť neviem..

bykaterina
27. aug 2017

@cavabcici ano bude to v platnosti od 2018 ale bude prechodne obobie tusim 5r takze ziaden stres

bykaterina
27. aug 2017

@zuza3112 toto si dala uplne inu sedacku test pozeraj doona +

bykaterina
27. aug 2017

tu mate baby TEST https://www.facebook.com/DoonaSK/photos/a.47117...

dokonca je vhodna aj do lietadla

zuza3112
27. aug 2017

@bykaterina
No neviem... Autosedačka v tom teste pod názvom simple parenting doona je podľa mňa ta s tým zabudovaným podvozkom.. pod doona plus mi vybehli akurát tak e-shopy. V tom teste su dve autosedačky Doona, a obe dopadli katastrofálne, tak asi ta značka nie je v tomto smere úplne ok..

bykaterina
27. aug 2017

@zuza3112 ale nie plus ale znamienko + 😀 no tak ja by som takemu testu v casu nverila. Ved ich maju vsetky celebrity skoro 😝 ze by setrili na svojich detoch ??

zuza3112
27. aug 2017

@bykaterina
Áno, čas nie je úplne relevantný zdroj informácií, to máš pravdu. Avšak ten "test" čo si pridala ty, písal výrobca, nie je tam uvedené absolútne nič, v akom čase sa to robilo, alebo aspoň nejaké info... ktorý výrobca napise, že jeho autosedačka je na prd? Žiadny...
Tá sedačka je dosť drahá, takže určite celebrity na svojich deťoch nešetria. Ja len hovorím, že podľa jediného testu (nie reklamneho), vyšli tie sedačky zle. To je celé.

bykaterina
27. aug 2017

@zuza3112 to urcite ved ked budes mat cas najdi nejake info 😉 myslim ze kazda bude len rada

cavabcici
28. aug 2017

ja som hladal autosedacky doslova podla testov bezpecnosti a vyberal som si z prvych troch, ostatne som neriesil
na prvom mieste je predsa bezpecnost

bykaterina
28. aug 2017

ahoj @barbora318 ty tu autosedacku mas ze, nenasla si aj ine testy na nu ?

barbora318
28. aug 2017

Ahoj...Ano mam ju ale neviem ake testy?!

bykaterina
28. aug 2017

@barbora318 ale tuto sa baby dohaduju ze je to na prd autosedacka 😝 a ci nemas nejake testy z netu ohladom kvality.

barbora318
28. aug 2017

Aha ...no Donna moc neni na popredných miestach co sa týka testov ale spĺňa Európske normy ...ja som skor brala to ze dieťa tam je max 10m a potom nová ...ja pracujem tak u mna ten komfort spĺňala a mala som cybex a nevidela som v tom rozdiel tak určite sj bezpečnosť babetko sa musi brat...ale tato sedačka je na rýchle presuny a to mne vyhovovalo preto som si ju aj kúpila...

bykaterina
28. aug 2017

@barbora318 hej ved ja ta poznam si zo ZA 🙂 , ved prave ze aj ja som nad nou rozmyslala a hlavne k dr ked ide clovek sam

barbora318
28. aug 2017

A ja ta nepoznám 🤔 ...na takéto presuny je to špička naozaj ľutujem ze som si ju nekúpila od narodenia ale od 3m ...naozaj uľahčuje žene vela veci pre mna 🔝novinka 😉

bykaterina
28. aug 2017

@barbora318 ale myslim ze keby si ma videla life tak vies kto som 😉
hej ja tiez ked sa zadari konecne tak by som chcela toto a hlavne s tym mozes k dr do ambulancie lebo to mas ako vajo ked to zlozis 😀

bykaterina
28. aug 2017

a aj na dE strankach maju ze podla D-testu je to GUT
http://www.familienbande.com/simple-parenting-d...

barbora318
28. aug 2017

@bykaterina tak keď ma uvidis tak potom sa mi príhovor ☝️😀 Až viem kto si 😀....je to draha ta sedačka ale ja som vychytala zľavu 60€ stala cca 330€ a to uz ju budem za chvíľu predávať bude uz mala...a v overale ho tam asi nedám ...

bykaterina
28. aug 2017

@barbora318 no mozno sa o mesiac ozvem 😀 kvoli sedacke 😉 , Ok drgnem do teba ked ta stretnem v meste asi pred 3t som ta videla na stvorcaku ale to si bola so stokkacom

barbora318
29. aug 2017

@bykaterina to ešte počkaj donu budem využívať do samého konca kým nebude trčať hlava a nohy .... a stokk idem predať hádam ho predám v stredu tak uz mam iný...a keď teda ma uvidis tak drgaj až viem 😁

bykaterina
29. aug 2017

@barbora318 to budem iba info Aby si rezervovala 😉 jj budem drgat neboj

skelly27101985
12. feb 2020

Ja mam Doona auto sedacku ja som snou velmi spokojna ale ma to 1 hacik uz sa mi zacal potah nicit a neviem kde by som ho dala vymenit

barbora318
12. feb 2020

@matulka1981 my sme ju využívali skoro do 2r pre mna perfektná vec keby som mala ďalšie dieta opäť ju kúpim ...výborná na presun obchodu kade tade pre mna 100 bodov 👌

zuzulka3376
16. feb 2020

Zienky nepredava to tu niekto?

katikakukl
6. sep 2021

Autosedacku Donna s kolieskami som pri malej vyuzila rok a pol. Ako uzasna sedacka, nedala by som na nu dopustit. Vyuzitie brutal. A ked som mala mensieho syna on ked kocikoval tak to bol kocik ako pre neho. Normalne mi je luto ze ju davam prec. Ale uz je mala velka 😉 pri dalsom urcite jedina moja volba

katikakukl
6. sep 2021

@zuzulka3376 idem predavat ale uz asi mate 😉