Autosedačka Meteor premium

kristina22
25. apr 2012

Mamičky máte niektorá alebo poznáte niekoho kto má autosedačku Meteor premium ???Ako ste snou spokojný prípadné nespokojný a aké má výhody či chyby??Premýšlam nad kúpou takže by ste mi velmi pomohli.Ďakujem

maminkaocinko2015
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monikapietrs
11. nov 2015

No po tom vsetkom co citam mam vacsiu dilemu ako som mala predtym.Rozhodujem sa medzi Caretero a meteor.Mam polrocneho syna a vajicko uz mu je Bohuzial male.Ma 9kg a 70 cm.Tak neviem.POtrebujem hlavne autosedacku kde moze spat lebo v aute mi spi vzdy,aj ked idem len kusok.Takze neviem.

marinamaya
9. mar 2016

@stapok mate nahodou navod ako vratit spat potah a popruhy po vycisteni? Velmi by mi to pomohlo, nevieme to zmontovat spat

monikapietrs
12. mar 2016

Tak som sa rozhodla pre Careteroa som max spokojna. 😉

tesoro01
16. máj 2017

@magika6479 Dobrý deň môžem Vás poprosiť, link na tú pani čo predáva tie detské autosedačky dakujem

marion09
22. nov 2017

@magika6479 prosim poslite mi link

marion09
22. nov 2017

@stapok to video tam uz nie je

lillyen1
28. nov 2018

@stapok Ahoj aj my mame tuto autosedacku, chcela som sa ťa opýtať na polohovanie. Väčšina autosedaciek na pod nožkami takú “páčku” ktorá sa stlačí a sedačka sa povytiahne. Na našej ale žiadna páčka pod nožkami nie je. Je chybná alebo to tieto sedačky nemajú a polohuju sa ešte pred pripútanim? Prosim poraď 😇

lien_ka
25. apr 2019

Maminky, oprala som bezpecnostne pasy a neviem ich navliect spat... pomoooooc.... Mozete mi napr.nafotit ako to vyzera navlecene? som bezradna....

mhatalova
4. feb 2020

@magika6479 dobry deň pošlite prosím link