Aký je Váš názor na autosedačku Nania Migo Eris Premium 2019 Red?

Zodpovedané
3. feb 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom autosedačky NANIA Migo Eris Premium 2019 Red.

Aký je Váš názor na túto autosedačku?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

táto značka má síce pár testovaných modelov (myslím doplnkové nezávislé testy ADAC a OAMTC.
Normové samozrejme má, lenže tie sú veľmi nízko bezpečnostne a kvalitatívne nastavené), ale aj tie majú priemerné až podpriemerné výsledky.

Tento konkrétny model Nania Migo Eris Premium žiadne doplnkové testy nemá. Okrem toho umožňuje voziť v protismere len do 87 cm, čo je asi toľko čo väčšie vajíčka. V protismere sa odporúča voziť minimálne do 15 mesiacov a ideálne čím dlhšie (aspoň do 2 a viac rokov).

Migo Eris Premium

Obsah sa pripravuje

Nepíšete aký máte rozpočet, ale volila by som niečo iné, hoci aj bez Isofixu, ale od lepšej značky alebo s dobrými testami ADAC/OAMTC.

Nejaké som spomínala tu, skúste sa inšpirovať https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/poradna... 😉

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute