Autosedačka Römer verzus Recaro

katallinka
8. aug 2016

Ahojte, pisem ako zufala mamicka :D vobec neviem aku sedacku vybrat mala ma 8 mesiacov vo vajicku este mesiac urcite vydrzi. Chcem bez isofixu, nemala by mat pultik (manzel je proti) a autom cestujeme tak priemernen1-2 x do tyzdna. A najdlshia trasa okolo 2 hodin . Na dlhsie trate to zatial s nami nevyzera :D a romer evolva? Alebo recaro young sport? Tie su do 36 kg. Ale oplati sa mi kupit 9-18kg a potom znova kupovat dalsiu vacsiu?

miriam2908
8. aug 2016

S danými značkami nemám skúsenosti, ale my sme pre dvojky kupovali zopa carrera 9-36kg, odporúčanie cca od 5 rodičov z okolia a som rada že som na nich dala, maximálna spokojnosť. Na nete sa vtedy pohybovali cca od 90-140e.

medovka14
8. aug 2016

@katallinka Ahoj, ak máte v aute isofix, radšej by som skúpila s ním. Inak ja som kupovala vždy pre každú kategóriu zvlášť, už dávnejšie som čítala článok z testovania, že je to lepšie a bezpečnejšie. Ja som vždy pozrela testy, čo robí, myslím, nemecký BILD a išla som podľa nich. Nemusela byť nová, aj teraz mám vajko po jednom mimine, vyzerá ako nové 🙂

6mia6
8. aug 2016

Mam recaro young sport pre oboch synov, jeden ma 7,5 druhý 4,5 roka... a sme spokojný obaja do nich isli z vajca.

6mia6
8. aug 2016

Ozaj uz som mala aj buracku, nic velke ale nebyt sedaciek urcite obaja letia z a

6mia6
8. aug 2016

Ozaj uz som mala aj buracku, nic velke ale nebyt sedaciek urcite obaja letia z auta.

momoqui
29. sep 2016

@6mia6 ahoj. Nasla som na fore ze mas autosedacku recaro. Je vhodna aj dlhe trate? Hlavicka neodkvica do boku? Zaujala ma v obchode a tak by som chcela zistit ci je dobra lebo cena bola dost nizka v porovnani co som pozerala predtym. Dakujem pekne

6mia6
29. sep 2016

Ahoj my mame pre oboch synov a sme spokojní. Chorvátsko uplne bez problémov. Vobec sa nesťažovali, hlavy neviseli