Cybex autosedačka do 36 kg

slavka030
13. feb 2017

Mamičky, ktoré máte tieto autosedačky ste spokojné, odporúčate? Potrebovala by som rozpätie 15-36kg, čiže kategóriu III., ibaže som so všimla ze tam v tejto kategórii uvádzajú vek 4-12 rokov. Ďakujem.

dai
13. feb 2017

@slavka030 ahoj, my ich mame pre obe deti - 5 a 9 rocne... mame ich uz asi 2 roky a spokojnost - daju sa pekne , rychlo a lahko prisposobit vyske dietata, ked bol syn malinky tak mal este taku vlozku pred sebou, teraz uz len isofix a pas...deti sa nestazuju ani na dlhsich cestach, cize myslim ze su aj pohodlne...

slavka030
autor
13. feb 2017

Ja som dcére kúpila zónu carerra. Od 9 do 36. Teraz máme polrocneho, vajcom mu je ltt,tak chcem ho dat už tam, da sa naklapat ako vajce aj keď nie úplne tak. A dcére chcem kúpiť a celkom ma zaujala. Aký máš typ tých sedaciek?

slavka030
autor
13. feb 2017

@dai zopu carerra

rumumbum
10. mar 2017

@dai ahoj prosim mate tu sedacku s pultikom resp. ako pises mali ste? my sme ju malej kupili a strasne sa nervaci na ten pultik. tiez to synovi trvalo kym si na neho zvykol? v aute sa malej velmi paci od malicka vela cestujeme, vajicko uz je fakt len akurat pouzivam ho ked idem sama tak mam istotu ze bude klud no a ked ideme s muzom tak nervacime v cybexe pallas mfix 🙂 tak chcem vediet ci si zvykne ci nevadil pultik. Dakujem za odpoved 🙂

dai
10. mar 2017

@rumumbum ahoj... hm... ako by som🙂 moc sa to ani synovi nepacilo - on si zvykol ale bol uplne nadseny ked sme to dali prec🙂

rumumbum
11. mar 2017

Hahaa 🙂 no dobre ideme si zvykat aj my drzte palce a dakujem ze odpoved ;)