Autosedačka pre štvorročného (15-36 kg) do 100€ - je možné nájsť kvalitnú s Isofixom v tejto cene?

Zodpovedané
29. nov 2019

Ahoj,

vedela by si mi prosím poradiť vhodnú autosedačku v kategórii 15-36kg? Nemusí mať žiadne špeciálne vychytávky. Okrem bezpečnosti je pre mňa dôležité aj pohodlie dieťaťa, ideálne ak by bola s Isofixom. Náš rozpočet je 100€. Je vôbec možné nájsť dobrú autosedačku s Isofixom v tejto cenovej kategórii?

Ďakujem

Ahoj,

budeš prekvapená, ale je!

V tejto cene a s požiadavkou isofixového pripojenia by som si ja osobne jednoznačne kúpila Joie Trillo LX. Okrem nej je aktuálne vo výpredajoch aj Britax Römer Discovery SL.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli