Deka/fusak do autosedačky na leto

3. máj 2023

Ahojte.
Je mozne kupit niekde tenucku deku,alebo fusak do autosedacky?Niekedy je potrebne dietatko v autosedacke preniest moze trebars fukat,tak mi napadlo,ci je potrebne a mozne kupit nieco take tenucke,aby dietatku nebolo moc teplo zas 🤷‍♀️
Jedna sa o pol rocne dieta.

domka222
3. máj 2023

Moja v lete nemala už v autosedačke nič. Hoď niečo tenké do auta a v prípade potreby použiješ

cookie29
3. máj 2023

Ja som prikryvala velkou plienkou.

zojanka
3. máj 2023

Pozri si nejaku peknu latkovu plienku vacsiu napriklad.

dixitka
3. máj 2023

Ja mám toto, je to vcelku tenké, len vrstva bavlnenej látky + minky vrstva, nie je to ničím vypchaté. Takže myslím, že aj na chladnejšie letné dni to bude fajn, keď sa to dá tou bavlnenou stranou dnu https://www.idrobcek.sk/prikryvka-s-kapucnou-do...

motogirl699
3. máj 2023

@dixitka to mame aj my a teda podla mňa je to dosť teplé. No záleží aj od toho, na čo je dieťa zvyknuté.

jaga18
3. máj 2023

Ja som si uhackovala takú dierkovanu lahucku. Suseda mi ukázala, ako na to, nikdy pred tým som nehackovala. Trvalo mi to 3 dní.

dixitka
3. máj 2023

@motogirl699 presne túto? Lebo sú aj podobné, len ešte s vatovaním / vypchaté, tie sú určite príliš teplé na leto, ale táto mi príde v pohode, kľudne by som sa s tým zakryla, keby sa v lete náhle ochladilo :D ale kupovala som ju hlavne na jarné obdobie a jeseň, keďže mám aprílové bábo 🙂 uvidím, či aj v lete to použijem

motogirl699
3. máj 2023

@dixitka áno, túto len iný vzor. Mame októbrové bábo. Používala to hlavne vtedy a teraz jej to nechávam v kočíku keď je napr ako dnes. Do tých cca 15 stupňov, pod mrakom a fúka. Sle ako vravím, záleží ako je bábätko naučené. Keby ho napr vychovávala moja svokra, chodila by asi aj v lete vo svetri a deke, lebo jej je stále zima 😅

autor
4. máj 2023

Dakujem za odpovede 🙂