Fusak verzus zavinovačka do autosedačky

macka10
5. okt 2013

Ahojte mamicky,

znovu potrebujem poradit - mam v tom chaos! Co je lepsie si kupit do autosedacky - fusak alebo zavinovacku - myslim take tie specialne do autosedacky? A ak budem mat jedno z tychto dvoch budem potrebovat aj zimny overal? Hlavne mam problem s obliekanim do autosedacky, mala sa narodi v novembri.
Do kocika planujem davat v zavinovacke do fusaku, potom deka a ta prikrivka na kocik, to mam myslim vyriesene - overal neplanujem, ci mala by som?
Dakujem

sunny170
5. okt 2013

@macka10 ja mam januarcatko a mali sme len taku deku od emitexu,čo vyzerá ako zavinvacka a ma výrezy na traky do vajíčka. V tejto sme prežili celu zimu. Mala som aj overal,ale ani raz som ho nepouzila,nakoľko som ho v tej deke aj kocikovala;)

sunny170
5. okt 2013
maruska123
5. okt 2013

@macka10 ja mám fusak, ktorý sa dá dať aj do autosedačky - teda do vajíčka, do hlbokého kočíka a aj do šporťaká s odopínateľnou časťou na nohy - tosa využíva ked je už bábo veľké - jeto taký fusak 3 v jednom podľa mňa to je najideálnejšie riešenie aj čo sa ekonomického hľadiska týka, pri dcére som to využila od narodenia až po rok a pol, ale mala som aj overal, a s tým overalom som ju dávala do fusáka

janulina.k
5. okt 2013

nas maly sa narodil v decembri, do vajicka sme mali jeden fusak a do kocika druhy, ten do vajicka bol skvely, teplucky, bez overalu 🙂

linda20111
6. okt 2013

@macka10 ahoj, my sme mali flisovy fusak pripojitelny do vajicka. ale velmi sa mi paci ta zavinovacka do vajicka, ktoru tu dala sunny, keby som o nej vedela skor, urcite by som ju kupila 🙂 podla mna ked budes davat fusak, tak treba aj hruby overal ale ja by som dala aj vtedy keby som babo davala do tej zavinovacky. zalezi na tom aka bude teplota, moje babo je januarove a vtedy boli velke zimy, ked sme s nim chodili k lekarovi tak vonku bolo aj minus 12 cez den, preto som ho potrebovala poriadne obliect. Radsej kupit aj ten hruby overal, aby si s nim mohla ist von aj ked bude taky mraz, lebo zo zaciatku bude treba casto chodit na poradnu, na vysetrenie noziciek, usiek a nas maly bol aj chory ked mal 3tyzdne tak sme chodili k lekarovi castejsie. Ked budes kupovat hruby overal, tak vacsiu velkost - pretoze musis pocitat s tym ze pod nim bude mat napr. body a dupacky a tiez ze babo bude velmi rychlo rast. My sme mali aj taku teplu supravu - bunda + nohavice to som davala ked bol uz overal maly. Velkost je cca na 9mesacne dieta lebo teraz mu je to akurat 🙂 🙂

detskeoblecko
22. okt 2013

kocky na nasej stranke mame uz v ponuke aj vaky do autosedaciek, ale aj kvalitne fusaky...urcite budete spokojne

oblecenieprekojencov
23. okt 2013

Mamicky, ak zhanate SLOVENSKy autovak, tak v piatok 25.10. 2013 objednavam, za VYBORNE ceny (porovnavajte) h

vikuliatko
18. nov 2013

@sunny170 ahoj, citam akurat ze si mala tu flisovu zavinovacku a ze si ju pouzivala aj na kocikovanie. Nam sa ma narodit babatko v decembri cize ideme do zimy a neviem sa rozhodnut ohladne fusaku do kocika. Ci vobec kupovat fusak na take malinke babo, ci by nestacila ta zavinovacka namiesto fusaku. Ty si ani nemala fusak? Iba zavinovacku a na to napr. este deku alebo ako si to riesila? dakujem

sunny170
18. nov 2013

@vikuliatko ahoj, ja som k tej zavinovacke kúpila aj deku, bolo to spolu za 27 eur. Do kocika som dala jednu hrubsiu deku na dno, malého so tej zavinovqcky a na neho tu deku z toho istého materiálu. Mal tam fajne teplunko. Ešte na vrch ten navlek na kočík. Fusak som vôbec nemala. Ani overal. Ten som síce mala ale ani raz som ho nepouzila. Tu zavinovwcku sme využili na 100%, aj do vajíčka;)

vikuliatko
18. nov 2013

@sunny170 vazne??? super....lebo tie fusaky sa mi nepozdavaju, aspon teraz ked bude babo take malilinke...a prosim ta este ta deka to bolo nejaka special k tomu? ci hocijaka? dakujem

sunny170
18. nov 2013

@vikuliatko tá deka bola taká istá ako zavinovacka. Z toho istého materiálu, ten istý vzor aj farba.

rebecka_burs
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
essenceee
22. okt 2018

ak sa ti dieta narodi v zime tak to určite potrebovat budeš. Takze podla mna ano, je to potrebne

venusa85
Odpoveď bola odstránená
Zobraz