Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Fusak Eisbachen. Máte skúsenosti?

ma76
3. okt 2008
Ahojte,ma prosim niekto tento fusak?Uvazujem nad nim!
sjuzi
4. okt 2008
Ahoj, myslim, ze tu uz tato tema bola... Ale i tak ti odpoviem, my ho mame a chystame sa ho pouzit aj tuto zimu. Maly uz v nom sice nebude po usi zakryty, ale i tak uz bude bezkat a cizmicky mu budu trcat z fusaku von. Dolu sa da pekne rozopnut, takze je to v pohode a aj v tej noznej casti dolu je sustak, tak aj ked nohami nieco zaspini, tak to lahhko preperem.
Ked bol maly v zime mal pol roka, tak v pohodke bol az po usi vo fusaku a stacila mu do neho len flisova suprava oblecena na bodycku a pancuskach. A bol uplne vyhriaty. Fusak je super hruby, ma vnutri prijemny flis a okolo hlavicky sa da pekne stiahnut, takze ozaj babatku trci len nos...
Ja som s fusakom spokojna, myslim, ze sa hodi do vsetkych kocikov. My sme ho pouzivali do Chicca S3 trojkolky a teraz ho budeme mat v PP Pliko... 😉
ma76
autor
4. okt 2008
Ahoj sjuzi!Dakujem za odpoved.Nevies ci ho maju niekde v Bratislave?Našla som ho až v Kosiciach...Na zivo si ho pozriet.
sjuzi
5. okt 2008
Fuuha, neviem. Ja som ho videla u kamošky tu v TT, ona ho tu kupovala pri Poliklinike, ja som si ho objednávala cez net v babetkovo.sk... 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli