Abc Design fusak

7. nov 2021

Ahojte, má niekto tento fusak prosím?

ritalein
7. nov 2021

Ahoj, ja mam, ale prechodny 🙂

autor
7. nov 2021

@ritalein ahoj, to je tento prosím? Lebo my sme ho kúpili že na zimu do vaničky, ale rozmýšľame či to nie je už na športový. Alebo že by aj aj? Ani som nevedela že sú aj prechodné 😯

ritalein
7. nov 2021

Ten prechodny sa original vola - letny fusak :D
Ten vas bude v pohode do vanicky a aj do sportoveho. Ono rozdiel byva len v dlzke.

autor
7. nov 2021

@ritalein aha okej super 🙂. Tak tento mi tiež príde taky tenký (letny:D) oproti tým huňatým čo vidim. Len ma zmiatlo že keď som ho vložila do vaničky tam akoby nesedel, je širší. A naahodou funkčnosť tejto gumičky vzadu mi neviete ešte poradiť? :D

ritalein
7. nov 2021

Myslim, ze to by sa malo dat cez chrbtovu opierku, aby sa fusak nesmykal dole (v športovom kociku).

autor
7. nov 2021

@ritalein ďakujem krásne 🙂

riamia91
7. nov 2021

Ja ho mam aj ku kociku a je skvely, teply, neprefukavy, nepremokavy. Ja som ho vo vanicke pri nozkach trochu zlozila, zatocila alebo ako to povedat. A po vlozeni babatka som v krajoch ho zatlacila viac ku babu, ked bolo zimsie, dala som dekj a nic neodstavalo. A ano ta gumicka je na uchytenie na sportiaku a takisto skvele drzi teplo.

autor
7. nov 2021

@riamia91 to rada počujem že je s ním taká spokojnosť. 🙂 Teším sa, ďakujem za zdieľanie skúsenosti.