Poraďte dvd prehrávač do auta

kocsisovalenka
7. júl 2014

Dobrý deň,chceli by sme kúpiť malému na cesty do auta DVD prehrávač.prosím poraďte mi konkrétny model,kto je s niektorým spokojní.na trhu je ich strašne veľa,neviem si vybrať.ďakujem

ivett1
7. júl 2014

@kocsisovalenka my sme kupovali v akcii philips ...má otočný display a usb port ... takže nemusíme brať so sebou veľa dvd, najobľúbenejšie filmy máme na usb kľúči ... 😉 ...

kocsisovalenka
autor
7. júl 2014

A ako sa presne volá ten typ,lebo som našla veľa?ďakujem

ivett1
7. júl 2014

@kocsisovalenka sorry philips sme mali pred cca rokom...pokazil sa nám kontakt, ako sme ho otvárali a zatvárali (vydržal 2 roky)...teraz máme sencor SPV 2918 ... a ten bol kupovaný v akcii stál okolo 50€ a má otočný display + usb port...
je ich fakt veľa tých dvd prehrávačov, ja som chcela hlavne tft display, aby prehrával všetky možné formáty (môžeme si na ňom pozerať aj fotky.. 😀 ), aké má príslušenstvo ...ale aj tak som nakoniec vyberala podľa ceny ... 😉

lenkafirka1
7. júl 2014

Ahoj, my sme tiez kupili predrokom prehravac Sencor,ale po par mesiacoch sa zacali otvarat dvierka na cdcko a nechcel prehravat..tak smevyreklamovali,trochu priplatili a kupili sme tablet,ktory ma uz sirsie vyuzitie,stiahnes tam rozpravok kolko chces,staci dokupit drziak na tablet do auta 🙂

ivett1
7. júl 2014

@lenkafirka1 súhlas ... my máme aj ten🙂 ... + môžeš tam stiahnuť hry ... 😵

gordana
11. júl 2014

dievčatá a možete mi rychlo poradit aky tablet sa oplati,ideme o 5 dni na dovolenku a potrebujem kupit dva tablety pre dvojky...preto poprosim nejaky cenovo dostupny a baby maju 4 a pol roka...takze taky nejaky pre ne.Rozmyslala som nad DVD prehravacom do auta,ale aj mne sa zda,ze tablet ma sirsie vyuzitie.Dakujem

milan_branik
22. aug 2014

ja by som kupoval taky ktory sa da napojit na USB a filmy/rozpravky sa daju stiahnut z pocitaca...... DVD je neprakticke ked chcete mat viac rozpravok........... a aby mal nabyjacku na 12V..........