Römer Versafix 2017 - opierka hlavy

miasu37
27. nov 2017

Ahojte,
Prispievam tusim prvykrat, tak ma prosim neukamenujte, ze som cosi zle urobila 🙂 rozmyslame nad kupou autosedacky Römer VERSAFIX 2017, no mam trocha pochybnosti s opierkou hlavy. Nasa Lenka bude mat o necele dva tyzdne rok a pol, nemala este ani 9kg pri posledom vazeni, ktore bolo v novembri, tak neviem, ci mi bez tej opierky hlavy nebude v sedacke lietat. Da sa kupit aj samostatne? Myslim tu polstrovanu vec aka je aj na vajicku, aby spuntovi do stran nelietala hlavka. Pripadne, mate skusenostis touto sedackou? Budem vdacna za akekolvek rady.
Mirka

lavieenrose
27. nov 2017

neviem co myslis.nieco taketo ?

miasu37
autor
27. nov 2017

Myslela som, ci tato cast nieje moc siroka, aj kvoli bezpecnosti.

lubka3232
27. nov 2017

my ju mame, nam na predajni vravela predavacka ze aj podla nej je to vec co tam chyba. ze skoda ze ju tam nedali. dokupit sa neda. jedine take nieco co som dala lavieenrose. ale malemu aj ked zaspi nepada hlavka ani nemam pocit ze by sa tam inak citil nekomfortne. nehodu sme chvalabohu nemali takze neviem uplne povedat co sa tyka bezpecnosti, ale nakolko ma vsetky testy, tak pevne dufam ze je to v poriadku. len pre info mame ju od asi septembra, maly ma 10m a 10kg.

engie203
28. nov 2017

Ahojte prišla som si pre radu . Aká autosedačka je celkom dobra a bezpečna a po priatelnej cene dakujem.

miasu37
autor
28. nov 2017

Dakujem za rady, resp. odpovede. Velmi dlho sme vyberali autosedacku, dieta sa nam bude vozit vo viacerych autach, takze sme potrebovali nieco variabilne a bezpecne. Tato ma vselijake testy., dopadla celkom dobre. Idem objednat 🙂

lubka3232
29. nov 2017

jasne aj vzhladom k tej sedackovej novele, si myslim ze je to fajn, keby ste aj do buducna planovali babatko, tak ta sedacka bude splnat vsetky poziadavky aj o pat rokov ked to bude aktualne. nam sa akurat ten isofix dava tazsie do auta, ale zase inde to ide uplne v pohode, takze zalezi ako je v aute umiestneny a to uz nie je vec autosedacky. hadam som vam dobre poradila a budete spokojni 🙂