Ako ovplyvnilo zastavenie dojčenia vašu pleť?
Včera o 23:06
Musela som prestať kojiť kvôli liekom (tvorba mlieka sa postupne znižuje, odsavam iba od úľavy bolesti ) a moja plet sa zbláznila!! Som vyhadzana ako pubertiacka 🤣 je to spôsobené tým? Mal to niekto podobne? Ďakujem
anonym_c0dcc4
•
Dnes o 05:55jj presne ako koment nadomnou. 1.den sialena uzkost (asi si ma pockala nejaka forma poporodne depresie), plet uplne strasne, a co mesiac to kilo - aj napriek tomu, ze som na to davala pozor. Zastavilo sa mi to na +3kg a tie sa drzia aj ked uz takmer 5mesiacov cvicim :D :D :D
Kopec srandy. Ono sa aspon nieco z toho da casom doporiadku, neboj.

@maria123a Áno, ale neodsavala som, to stále sa ti bude tvoriť keď budeš odsávať, len v sprche do úľavy odstriekat. A ešte horšie môže byť ako pleť, hormonálne zmeny, pokles prolaktinu a znížená kalorická spotreba som za mesiac 6kg pribrala aj keď som sa snažila byť v deficite. Časom sa to všetko uprace 😆